Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Foteliki RWF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Foteliki RWF

    Witam, chcialabym zorientowac sie czy, któras z Mam korysta z fotelików RWF? Stoimy przed wyborem a z racji tego,ze sa drogie musze miec mocne argumenty przed mężem I drugie pytanie czy ktos moze podzielic sie opiniami na temat łupinki Kiddy Evolution pro 2 lub Cybex Aton 5? Rowniez musimy zakupic bo drugi Okruszek w drodze a bezpieczenstwo jest najwazniejsze.

    #2
    Odp: Foteliki RWF

    Takie rzeczy najlepiej wyselekcjonować pod względem opinii. W ten sposób będziesz pewny na co wydajesz pieniądze.
    życie nie polega na uczeniu się, lecz na zapominaniu

    Skomentuj


      #3
      Odp: Foteliki RWF

      Napisane przez carolajna9101 Pokaż wiadomość
      Witam, chcialabym zorientowac sie czy, któras z Mam korysta z fotelików RWF? Stoimy przed wyborem a z racji tego,ze sa drogie musze miec mocne argumenty przed mężem I drugie pytanie czy ktos moze podzielic sie opiniami na temat łupinki Kiddy Evolution pro 2 lub Cybex Aton 5? Rowniez musimy zakupic bo drugi Okruszek w drodze a bezpieczenstwo jest najwazniejsze.
      Witam,
      osobiście nie mam żadnego z tych fotelików, ale może uda się znaleźć coś w katalogu produktów, gdzie użytkownicy dzielą się opiniami także o fotelikach: https://mamotoja.pl/bangla/szukaj.ht...elik&category=

      Skomentuj

             
      Working...
      X