Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Dentysta dla dzieci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Dentysta dla dzieci

    Aby pracować z dzieckiem lekarz musi wykazać się odpowiednim podejściem i cierpliwością. Warto już od małego uczyć dziecko, że wizyta w gabinecie dentystycznym to nic strasznego. Z tego powodu pierwsza wizyta nie powinna być związana z leczeniem zębów, a jedynie pozwolić mu zapoznać się z miejscem i stomatologiem. Zdarza się, że pacjenci bagatelizują objawy i zjawiają się za późno, a to może mieć negatywny wpływ nie tylko na zęby dziecka, ale i jego stosunek do gabinetu. W przypadku wizyty z dzieckiem ważne jest aby odpowiednio się do niej przygotować.
    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:43. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Dentysta dla dzieci

      Warto zadbać, by maluchy od młodości zdobywały prawidłowe nawyki. Będzie to możliwe dzięki leczeniu zębów w takich klinikach jak Bianco To pozwoli im polubić wizyty u dentysty i nauczy, jak dbać o zęby przez całe życie.
      Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:44. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Dentysta dla dzieci

        Podobno Stomatolog z Krakowa jest dobrym rozwiązaniem. Przynajmniej moi znajomi go chwalili
        Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:44. Powód: link
        (...) człowiekowi nie pozostaje na koniec nic innego, jak tylko z tego, co najgorsze, porządnie się zaśmiać.

        Skomentuj


          Odp: Dentysta dla dzieci

          Najlepsza stomatologia dziecięca w Bytomiu według mnie to Blueklinik, sama chodzę tam z dzieciakami, mają super podejście i bardzo profesjonalna obsługa
          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:45. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Dentysta dla dzieci

            Warto jest zorientować sie jacy dentyści mają dobre podejście do dzieci. Mały pacjent jest specyficzny. Jeśli raz się przestraszy to potem będzie go bardzo trudno przekonać do kolejnej wizyty stomatologicznej. Będzie się jej bał ( i w sumie nic w tym dziwnego....).
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:45. Powód: link

            Skomentuj


              Odp: Dentysta dla dzieci

              Tutaj macie sprawdzonego dentystę, w Poznaniu. Patrzcie - newdentclini Tam wszystko jest naprawdę dopracowane, standard bardzo wysoki, wszystko dopieszczone. Wizyta zawsze punktualnie, podejście naprawdę profesjonalne. Po wizytach z dzieckiem na NFZ, aż trudno uwierzyć, że różnice w podejściu do pacjenta mogą być tak ogromne.
              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:46. Powód: link

              Skomentuj


                Odp: Dentysta dla dzieci

                Mogę polecić klinikę Supradent, chodzę tam z dziećmi i sama też korzystam z opieki tamtych stomatologów, są najlepsi.
                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:34. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Dentysta dla dzieci

                  Szukałam dla ojca swego czasu dobrego dentystę implantologa .Szukałam więc w internecie i wśród znajomych. Dość często w opiniach pojawiał się ten sam gabinet więc postanowiłam pójść porozmawiać -
                  . Już sama rozmowa spowodowała ,że oddałam zęby ojca w ich ręce. Teraz ojciec jak malowany, hi hi. pzdr
                  Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:35. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Dentysta dla dzieci

                    Ja ze swojej strony mogę polecić Korn- med w Zabrzu , są świetni w tym co robią. Podejście do pacjenta świetne , bardzo dobrze i profesjonalnie leczą . Przemiła atmosfera . Polecam!
                    Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:35. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Dentysta dla dzieci

                      Taki dentysta musi mieć przede wszystkim genialne podejście do dzieci.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Dentysta dla dzieci

                        W Gdyni dobre miejsce gdzie chodzę z małymi do dentysty to Ars Dentana przy Rdestowej. Fachowo, miło, dentyści mają dobre podejście do dzieci no i cennik też jest tam w porządku. Chodzę do nich od trzech lat i bardzo sobie chwalę to miejsce.

                        Skomentuj


                          Odp: Dentysta dla dzieci

                          Dziewczyny, a co powiecie o tej ofercie hippolit Pytam, bo właśnie przeglądam oferty kilkunastu gabinetów stomatologicznych, bo chcę udać się do stomatologa z moim dzieckiem, żeby sprawdził, czy ma wszystkie zęby zdrowe i przyznam się, że oferta tego gabinetu najbardziej mnie zainteresowała, bo sam gabinet znajduje się niedaleko naszego miejsca zamieszkania i nie musiałabym daleko jechać z Cyprianem.
                          Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:36. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Dentysta dla dzieci

                            My w Łodzi znaleźliśmy bardzo sympatyczną i cierpliwą stomatolog w denticaclinic-lodz dzieci lubią do niej chodzić.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:37. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Dentysta dla dzieci

                              Czy wie ktoś czy rzeszowski gabinet stomatologiczny kolodziejczykowie.pl jest również dla dzieci?
                              Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:38. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Dentysta dla dzieci

                                Hej,

                                jaki gabinet dentystyczny lublin przyjazny dzieciom polecacie? To pierwsza wizyta mojej córki, chciałabym żeby w przeciwieństwie do mnie, miło ją zapamiętała. W jaki sposób powinnam ją przygotować do badania?
                                Last edited by gagatka; 16-07-2020, 11:39. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X