Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

KOŁYSKA z projektorem ma ktoś WARTO

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    KOŁYSKA z projektorem ma ktoś WARTO

    Witam, oglądam te śliczne kołyski z projektorem kołysające grające itp,,,.... i chciałabym wiedzieć czy jesteście zadowoleni i czy warto wydać ponad 600 zł b czasami się cos kupi i stoi.......wykorzystałyście ją

  •    
       

    #2
    Odp: KOŁYSKA z projektorem ma ktoś WARTO

    Ja bym nie wydała, bo kołyska to w sumie na pierwsze miesiące, bo później dziecko rośnie i potrzebuje łóżeczko. No chyba, że zostawisz później dla kolejnych dzieci.

    Skomentuj


      #3
      Odp: KOŁYSKA z projektorem ma ktoś WARTO

      oj warto, chociaż ja polecam projektor marki chicco bardzo ciekawy wybór, cena nie najgorsza, bogata gama kolorystyczna, wiele funkcji, melodyjek i przycisków, ja posiadam tęczową kostkę tej firmy i bardzo ją sobie chwalę

      Skomentuj


        #4
        Odp: KOŁYSKA z projektorem ma ktoś WARTO

        taka kołysanka z projektorem to bardzo fajna pomoc w wychowaniu dziecka, świetnie sprawdza się podczas odpoczynku, dziecko jest wtedy wyciszone i spokojne

        Skomentuj


          #5
          Odp: KOŁYSKA z projektorem ma ktoś WARTO

          Niby fajna taka rzecz, ale czy na prawdę potrzebna?!? Moim zdaniem to kolejny zbędny gadżet. Nie do końca potrzebny. Bo posłuży dziecku ile? nie więcej niż kilka miesięcy.

          Skomentuj


            #6
            Odp: KOŁYSKA z projektorem ma ktoś WARTO

            Kiedyś dzieci nie miały tyle co teraz i bylo dobrze zas teraz jest duzo po to aby pomoc rodzicom bo trchnologie ida do przodu, kazdy wedlug wlasnego uznania kupuje to czego akurat potrzebuje

            Skomentuj

                   
            Working...
            X