Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

    Całą ciążę stosowałam balsam na rozstępy i oliwkę dla dzieci, ale niestety- może to geny, a może po prostu wina tych 20 dodatkowych kilogramów (nie mam pojęcia gdzie one się zmieściły bo poza brzuchem i piersiami nie utyłam ) pojawiły się niedawno na moim brzuchu rozstępy... a razem z nimi potworne swędzenie, zaczerwienienie i lekka wysypka. Podobno to od rozciągania się skóry. Niestety swędzi tak, że mam chwilami ochotę wyć. Polecano mi nawilżanie- nic nie daje. Zaczęłam smarować alantanem plus i troszeczkę pomaga. Na chwile pomaga też chłodny prysznic, lub chłodny okład z sodą oczyszczoną... Macie jakieś pomysły jak walczyć z tym swędzeniem? W dzień się powstrzymuję, ale w nocy jak uda mi się już zasnąć to nie kontroluję tego czy się drapię, a potem się budzę, bo każde dotknięcie boli jakbym rozdarła ciało do krwi...
  •    
       

    #2
    Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

    Swędzenie jest właśnie spowodowane rozciąganiem się skóry Ale to co opisujesz zaczerwienienie i wysypka to najlepiej aby obejrzał to lekarz będziesz spokojniejsza może przepisze ci coś odpowiedniego do tego

    Skomentuj


      #3
      Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

      Czekam na wizytę (mam pojutrze), ale swędzenie nie daje mi spokoju. Jestem generalnie alergikiem i miewałam różne wysypki, ale tak jak teraz to jeszcze nigdy mnie nie swędziało... Cóż najwidoczniej muszę się jeszcze chwilę pomęczyć...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

        Napisane przez norunia Pokaż wiadomość
        Czekam na wizytę (mam pojutrze), ale swędzenie nie daje mi spokoju. Jestem generalnie alergikiem i miewałam różne wysypki, ale tak jak teraz to jeszcze nigdy mnie nie swędziało... Cóż najwidoczniej muszę się jeszcze chwilę pomęczyć...
        Też jestem alergikiem wiec wiem co przeżywasz... Mnie okropnie swędział po koniec brzuch i od wszystkich słyszałam że to rozstępy wyłażą a finalnie nie mam żadnego (przytyłam 16 kg wiec też sporo) A nie użyłaś nowego płynu, mydła albo nowej bluzki?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

          oj to swędzenie pamiętam też

          Skomentuj


            #6
            Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

            Właśnie nic nowego nie wprowadzałam ani nie używałam... Muszę przyznać, że ten alantan trochę pomaga, ale ogólnie to cierpię nadal... Taki widać urok tej końcówki, ale nagroda będzie niezwykła

            Skomentuj


              #7
              Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

              Napisane przez norunia Pokaż wiadomość
              Właśnie nic nowego nie wprowadzałam ani nie używałam... Muszę przyznać, że ten alantan trochę pomaga, ale ogólnie to cierpię nadal... Taki widać urok tej końcówki, ale nagroda będzie niezwykła
              oj niezwykła i jedyna w swoim rodzaju - możesz też spróbować smarować brzuszek bepanthenem - powinno przynieśc ulge

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

                takie to uroki ciąży bywają uciążliwe

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

                  Napisane przez norunia Pokaż wiadomość
                  Właśnie nic nowego nie wprowadzałam ani nie używałam... Muszę przyznać, że ten alantan trochę pomaga, ale ogólnie to cierpię nadal... Taki widać urok tej końcówki, ale nagroda będzie niezwykła
                  Oj dla takiej nagrody warto pocierpieć Pod koniec ciąży powtarzałam że nigdy nie zapomnę jak to sama sobie przez brzuch butów nie mogłam zawiązać i co? już dawno zapomniałam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Swędzący brzuszek w 9 miesiącu ciąży.

                    mnie też strasznie brzuszek swędział w trzecim trymestrze, ale też uda dość mocno swędziały, to pewnie dlatego, że tyły i puchły

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X