Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

    Wiem, że ubranka wobec szeregu problemów, jakie niesie ze sobą wychowanie malucha wydają się być tematem banalnym. A ja chcę was zachęcić do zabawy z ubrankami! Dla mnie to świetna odskocznia od codzienności i dobra zabawa. Mój mąż zawsze lubił fajnie i nietuzinkowo się ubierać. Troszkę mnie tym zaraził Uwielbiamy wyszukiwać sobie podobne ubrania. Czujemy się jak naprawdę zgrana paczka. I powiem Wam, że ludzie często nas zaczepiają z uśmiechem, zagadują... Ubrania mogą poprawić humor A to ja, mąż i 7 miesięczny synek
    Attached Files




    http://moj-dzikus.blogspot.com/
  •    
       

    #2
    Odp: jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

    Świetnie wyglądacie!!!

    Skomentuj


      #3
      Odp: jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

      Przebieraj się ze swoimi Skarbami i pokazuj!




      http://moj-dzikus.blogspot.com/

      Skomentuj


        #4
        Odp: jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

        Ja osobiście uwielbiam zestawienia mama tata plus kopia dziecko. Jest to świetna zabawa dla wszystkich a jednocześnie wyzwanie dla rodziców aby stworzyć świetną paczkę. Trochę takie wyjście od codziennej nudy. Ja i mój 4 letni synek w załączniku.
        Attached Files

        Skomentuj


          #5
          Odp: jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

          Mi się bardzo podoba gdy Np. tata i syn mają jednakowe koszule a mama i córka takie same sukienki. Super!

          Skomentuj


            #6
            Odp: jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

            Ja też uwielbiam jak z córka mamy podobne lub takie same sukienki ona wtedy jest zadowolona i mama również szczęśliwa a teraz i tata będzie mógł z synkiem wyglądać tak samo

            Skomentuj


              #7
              Odp: jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

              Szczególnie dla dziewczynek jest to frajda i jednocześnie taki powód do dumy, że jest ubranka tak samo jak mamusia. Wiele sklepów teraz oferuje takie zestawienia, a i samemu można uszyć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: jacy rodzice takie dziecko! wesołe ubrania dla rodziców i dziecka

                Często upinamy sobie tak samo włosy, niestety różnią się trochę - ona proste blond, ja ciemne i kręcone- taka różnica kolosalna. Jednak mała cieszy sie strasznie bo dziewczynki zazwyczaj chcą być takie jak mama

                Skomentuj

                       
                Working...
                X