Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Promocje i okazje
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Promocje i okazje Sprawdź, gdzie jest najtaniej.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-02-2014, 12:29
charlize91 charlize91 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
charlize91.polki.pl

Domyślnie Odp: Zakupy:)

Ja osobiście wolę zakupy przez internet, chyba że muszę kupić ubrania wtedy ruszam do CH Poza tym wszystko inne kupuję w sklepach internetowych.
Wczoraj trafiłam na gazetkę promocyjną Nexterio http://nexterio.pl/1478,0,gazetka_Pr...a.html#/page/1 i myślę nad zakupem dywanu, w sumie to dwóch. Do salonu i pokoju córki. Podoba mi się taki kolorowy w kratkę, jest chyba na 12 stronie. Co o nim sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-04-2014, 10:50
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

Ja również lubię kupować przez internet a ciuszki również w ten sposób zamawiam ponieważ jest jednak o wiele taniej Kto chce sobie zaoszczędzić również stara się być tak sprytny. Co do fajnych dodatków to ostatnio widziałam bardzo fajne czapeczki tutaj: http://www.odczapy.pl i zastanawiam się czy jednej z nich nie zamówić dla swojego dziecka. Jest obecnie promocja a czapeczka może przecież przeleżeć sobie w szafie przez zimę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-05-2014, 06:30
happybird happybird jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
happybird.polki.pl

Ja mam swój sposób na wyszukiwanie ciekawych promocji w zwykłych sklepach. Po prostu śledzę ich gazetki promocyjne, ale nie w taki standardowy sposób, czyli jak dostanę w skrzynce, to patrzę. Pomocna jest dla mnie ta strona z różnymi gazetkami promocyjnymi. naprawdę pozwala to zaoszczędzić czas, a do tego też oczywiście konkretne pieniądze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2014, 21:13
dyt dyt jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dyt.polki.pl

Zakupy onlinowe są bardzo popularne sama kupuję i ciuchy i inne akcesoria. Teraz przymierzam się do zamówienia fotoksiążki - muszę przebrać zdjęcia i zdecydować, które mają być nadrukowane. Wiem, ze firma Extrema robi takie rzeczy, bardzo fajnie. Ostatnio u nich zamawiałam kalendarz trójdzielny
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2014, 11:02
babybest_eu babybest_eu jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
babybest_eu.polki.pl

Ja również jestem zwolenniczką zakupów w sklepach internetowych,głównie przemawia za tym bardzo dobra,nisza cena plus czas jaki możemy zaoszczędzić i szeroki wybór wielu rzeczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-11-2014, 08:04
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

lubię zakupy przez net tytlko produktów któr znam, wówczas faktycznie mozńa sporo zaoszczędzić, zwłaszcza jak sie kupuje wiecej rzeczy na raz
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2014, 09:56
lululaj_pl lululaj_pl jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lululaj_pl.polki.pl

Zgadza się,a teraz przecież spotkamy w wielu sklepach internetowych cały szereg promocji i rabatów z okazji świąt,więc moim zdaniem tym bardziej warto
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-12-2014, 17:40
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

U mnie króluje allegro, pod warunkiem, że sprzedawca ma komentarze pozytywne a nie negatywne, bo się już nie raz przejechałam, dając szansę takiemu z czerwonymi komentarzami

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-12-2014, 13:26
dreptaki dreptaki jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dreptaki.polki.pl

Ja mam podobne zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych,jest to bardzo dobra i zarazem wygodna forma,szczególnie teraz przed świętami gdzie mamy niższe ceny i możemy uniknąć długich kolejek
Nieprzeczytane 07-01-2015, 10:12
just123456 just123456 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
just123456.polki.pl

Ja niestety nie mam czasu na zakupy, chodzenie po sklepach zmęczona po pracy z dziećmi jest trochę uciążliwe. Siostra mi poleciła stronkę ************* i od tamtej pory wszelkie zakupy robię tam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania