Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-04-2013, 14:15
klamka klamka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
klamka.polki.pl

Domyślnie Odp: Bielizna dla sexy mamy

Bielizna jest świetna na poprawę humoru, szkoda tylko, że taka poprawa zwykle tyle kosztuje :P. Ostatnio zainwestowałam w dwa komplety z Intimissimi i wyszłam ze sklepu z pustym portfelem
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-04-2013, 17:51
karolka31 karolka31 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
karolka31.polki.pl

Ja też ostatnio nieźle się spłukałam w sklepie z bielizną.
Zaszalałam i kupiłam aż trzy komplety. Tyle dobrego, że wiem, że są dobrej jakości i długo mi posłużą. W tym samym sklepie kupowałam mój ślubny biustonosz besame i naprawdę jestem z niego zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-04-2013, 18:57
nika221's Avatar
nika221 nika221 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
nika221.polki.pl

Zdjęcia: 102

Sexi bielizna musi być w szafie każdej kobiety ja uwielbiam bokserki każdego rodzaju no i haleczki i gorsety tyle że niektóre ceny tych rzeczy przyprawiają o zawrót głowy niestety

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-05-2013, 21:03
Novalis Novalis jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Novalis.polki.pl

Ja sobie nie mogę pozwolić na zbytnią cenową rozpustę, oczywiście marzy mi się ładny drogi gorset czy inny komplet, ale nawet i zwykły dobry stanik, koronkowe majteczki i pończochy to fajna rzecz, można znowu poczuć się kobietą.

Osobiście jak któraś z przedmowczyń kupuję sobie bieliznę w sklepie Kontri http://www.kontri.pl, ze względu na duże promocje, warto sobie posortować po cenie i można trafić na biustonosze znanych firm już za 10 zł (a za 30 zł to już w ogóle duzy wybór rozmiarów i wzorów), a seksowne stringi za 5 zł.

Oczywiście sa tam i droższe rzeczy, ale te na razie pozostają w sferze moich marzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-2014, 10:37
happybird happybird jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
happybird.polki.pl

Bielizna jak wiadomo jest bardzo istotna i dobrze, że już od jakiegoś czasu kobiety coraz bardziej przykładają do tego wagę. Kiedyś kupowało się byle jaki biustonosz i tyle. Podobnie jest w przypadku mody plażowej. Aktualnie na ten sezon jest wiele ciekawych modeli strojów kąpielowych i jest w czym wybierać. Bardzo mnie cieszy powrót stylu retro i takich jednoczęściowych strojów, bo nie każdy chce przecież eksponować całe ciało.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 12-05-2014 o 14:33.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2014, 12:39
kamkasz86 kamkasz86 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kamkasz86.polki.pl

Bieliznę każda kobieta musi dopasować do siebie. Różne typy urody wymagają różnego kroju itd no, ale dziś wybór jest na tyle szeroki, że każda z nas znajdzie coś pod siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-08-2015, 10:55
oleska33 oleska33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
oleska33.polki.pl

Ja jestem wierna kilku markom bielizny i tak np. ostatnio majtki tutaj kupowałam http://ekskluzywna.pl/majtki-ciazowe z firmy kostar bo są idealnie dopasowane do mojej figury.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-02-2018, 08:55
kornela1989 kornela1989 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kornela1989.polki.pl

Oj, ja również lubię sobie w ten sposób poprawiać humor, choć zdarza się, że nie wiem jak dobrać rozmiar biustonosza i rezygnuję z zakupów, bojąc się porażki. Teraz na przykład interesuję się ofertą jednego sklepu internetowego i na szczęście tam wyczerpująco opisano jak to zrobić, więc kłopotów nie będzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-2018, 19:45
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Moje drogie,odsylam Was tutaj https://bardotti.pl/kategorie/dla-ni...xy-przebrania/ mają super propozycje dla kazdej pani niezaleznie od wzrostu czy sylwetki. Mnie sie osobiscie bardzo podobaja
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-09-2018, 11:29
kk001 kk001 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kk001.polki.pl

Bielizna to tajna broń każdej z nas !Niekoniecznie koronka jest sexi,ważniejszy czasami jest krój. Ja uwielbiam czerń, a tutaj znajdziesz sexy koszulki . Za niewielkie pieniądze można się super ubrać !
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania