Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > grudzień: Mikołajki, Boże Narodzenie i Sylwester
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 02-03-2014, 23:39
basialaba basialaba jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
basialaba.polki.pl

Domyślnie Odp: Prezent dla mamy

Moja mama zamarzyła sobie zegarek, kupiłam jej taki delikatny

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 09:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-03-2014, 13:58
mobasia mobasia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mobasia.polki.pl

Cytat:
Napisał basialaba Zobacz post
Moja mama zamarzyła sobie zegarek, kupiłam jej taki delikatny
rzeczywiście śliczny
ja już myślę nad prezentem na dzień mamy i chyba sprawię jej patelnię typu wok, gdyż mama uwielbia kuchnię chińską a stary wok już jest bardzo zniszczony.

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 09:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-03-2014, 12:02
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Oboje z mężem mieszkamy obecnie za granicą tak więc często nie mamy okazji aby dać swoim rodzicom prezenty osobiście.
Mąż wybrał dokładnie dzisiaj dla mamy bukiet na prezent z okazji dnia kobiet w kwiaciarni internetowej - jest tam bardzo duży wybór przepięknych bukietów i to w całkiem dobrych cenach.
Sama również zamierzam sprezentować coś takiego mojej mamie na dzień matki jeśli tak się złoży, że nie będziemy mogli przyjechać w ten dzień do Polski.
Maż zdecydował się na ten bukiet:

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 09:59.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-04-2014, 08:24
kimala kimala jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kimala.polki.pl

Lot widokowy samolotem to przykład, wiadomo że można znaleźć lepsze przykłady - wszystko zależy od tego, z jakim człowiekiem mamy do czynienia... Pewnie część mam by oszalało na samą myśl...

Ostatnio edytowane przez Redakcja_MamoToJa.pl : 23-04-2014 o 09:58.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-10-2014, 10:22
Kama13's Avatar
Kama13 Kama13 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kama13.polki.pl

Miasto: Polska

Moja mama dostała ode mnie ostatnio na prezent biżuterię. Stwierdziłam, że kupię jej coś ładnego, bo ona sama na pewno sobie nie kupi. Jest strasznie oszczędna i jej samej ciężko wydaje się pieniądze na takie przyjemności. Jesli chcecie wiedzieć co kupiłam, to dostała ode mnie kolczyki, które zamówiłam ze sklepu online jubilea. Spory wybór był, nie mogłam się zdecydować, które wziąć, ale w końcu udało się wybrać. Mama była zadowolona z prezentu z czego bardzo się cieszę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2014, 20:38
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Super pomysłem dla mamy czy babci może być kalendarz ze zdjęciami. Kilka lat z rzędu robiłam taki moim rodzicom i co roku byli zachwyceni. Dla starszych osób fajne są prezenty do których podchodzi się z sentymentem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-10-2014, 23:34
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81

a ja bym postawila na zaproszeniu do SPA - moja mama tez jakos nigdy nie moze sie wybrac bo to albo tamto ma do zrobienia - a tak jak jest postawiona przed faktm dokonanym to chetnie korzysta
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-11-2014, 07:30
ania56 ania56 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ania56.polki.pl

U nas również jest problem z pomysłem na prezent dla naszej mamy. wiem, że dopiero listopad ale zawsze staram się zając tym już w listopadzie żeby nie uczestniczyć w szale zakupowym przed świetami. Mamusia ma 48 lat i chcielibysmy jej sie złożyc na telefon komórkowy-jestem zwolennikiem jednego a konkretnego prezentu. Pomyślałam o telefonie dla niej, ma stary i juz ledwo działający a teraz chciałabym ją trochę zmusić do nowoczesności wiec pomyślałam o jakimś smartfonie ale jednak niezbyt skomplikowanym. Wiem, ze najbardziej przyjemnym w obsłudze telefonem jest i phone i nad nim tez się zastanawialiśmy, myslałam też o nokii czy samsungu - może polecicie mi jakis model, nie za drogi ale jednak dobry i mało skomplikowany.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2014, 12:45
aniamm aniamm jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
aniamm.polki.pl

Ja zawsze staram się spytać najbliższe osoby co sobie rzyczą lub czego potrzebują, może i nie ma wtedy niespodzianki ale przynajmniej nie ma też niepotrzebnych prezentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2014, 07:53
kimala kimala jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kimala.polki.pl

Prezent marzeń - tak kupiłam dla mamy zabieg w spa, kosztował grosze, a będzie to wyjątkowe. Moja mama ma takie same oczekiwania jak każda inna - odpoczynek, ma dosyć pracy i obowiązków, a ja staram się to spełnić ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania