Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-04-2019, 14:52
wanda19 wanda19 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
wanda19.polki.pl

Domyślnie Reklama firmy

Jaka jest najskuteczniejsza forma reklamy zewnętrznej - zastanawiam się nad literami świetlnymi albo takim szyldem reklamowym do promocji lokalu w Krakowie, tylko nie wiem co będzie lepszym rozwiązaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 15:00
imettences imettences jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
imettences.polki.pl

Domyślnie Odp: Reklama firmy

może litery świetlne, neony są w modzie, a taki szyld reklamowy to w sumie każdy ma
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-2019, 09:12
Meszkowa Meszkowa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Meszkowa.polki.pl

Świetnym sposobem na reklamę są również różne gadżety reklamowe takie jak smycz sublimacyjna, idealna do kluczy. Klienci uwielbiają ten gadżet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2019, 11:20
hermenegilda25 hermenegilda25 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hermenegilda25.polki.pl

Dokładnie tak, gadżety reklamowe to bardzo fajne rozwiązanie. Weźmy takie przypinki na agrafkę https://www.przypinki.eu/przypinki-badziki-buttony.html . Kolorowe o różnych kształtach, które mogą mieć różnoraki nadruk. Do wyboru przypinki - znaczki okrągłe, kwadratowe, prostokątne, owalne, trójkątne oraz w indywidualnym kształcie na zamówienie. Indywidualny kształt, to taki, jak na przykład w głowa kota, słodkie te przypinki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-05-2019, 11:47
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Warto pomyśleć o Google Ads.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 07:31
Basiula25 Basiula25 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Basiula25.polki.pl

Jak masz młoda firmę to musisz zaistnieć w sieci poprzez porządną stronę firmową która będzie wysoko wypozycjonowana. Takie usługi zleć tej firmie https://www.qualityfactory.pl/ bo zna się na tym jak nikt inny. Wykonają stronę i ją właściwie wypozycjonują a jak będzie trzeba to przeprowadzą dodatkowe akcje promocyjne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 12:45
faustyna22 faustyna22 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

Reklama firmy jest naprawdę bardzo ważna w firmie pomaga zdobyć nowych klientów a co za tym idzie zwiększyć zyski w firmie. Odsyłam w tym celu do artykułu na blogu https://www.cleveragency.pl/blog/201...-na-facebooku/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 18:36
Titunia Titunia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Titunia.polki.pl

Myślę, że na początku nie ma co za bardzo z reklamą szaleć. Oczywiście trzeba ją dobrać odpowiednio do budżetu i profilu firmy. Ja uważam, że najlepiej sprawdzają się materiały POS, ścianki reklamowe, standy, wobblery, ekspozytory. Mi w tym pomogła firma marketingowa Berkano Expo (https://www.berkano.pl/) Polecam, przyjemnie wspominam współpracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania