Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 21-04-2019, 17:38
Adek34 Adek34 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Adek34.polki.pl

Domyślnie Odp: Rozwój firmy?

Przede wszystkim należy postawić na dobrej atmosferze i zagwarantować możliwość swobodnego rozwoju, zarobki także muszą być rynkowe.
Nieprzeczytane 22-04-2019, 20:37
lobelia77 lobelia77 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lobelia77.polki.pl

Co do kas fiskalnych to we Wrocławiu zaopatrzycie się w drukarki i kasy fiskalne w http://kasywroclaw.pl/ Dobra oferta, dobre ceny. Oprócz kas są też wagi, monitory dotykowe terminale płatnicze czy testery banknotów. Zdecydowanie kompleksowo się tam zaopatrzycie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 08:03
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

W rozwój firmy trzeba zainwestować to jest normalne. Bez wydania pieniędzy mniejszych, czy też większych pewnie nie będzie mozliwe wdrożenie żadnych usprawnień. Zobaczcie tu sobie co proponuje firma https://inewi.pl/ W większych zakładach pracy na pewno ich oprogramowanie do zarządzania czasem pracy sprawdzi się idealnie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2019, 12:43
Estella Estella jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Estella.polki.pl

Wszystko zależy od rodzaju prowadzonej działalności. W moim przypadku jest to ciastkarnio - piekarnia i aby interes się kręcił co jakiś czas muszę usprawniać funkcjonowanie wszystkiego, a mam tu na myśli urządzenia różnego typu, na które nie było mnie stać na początku. Teraz mam już kilka markowych produktów marki hasborg i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 25-04-2019, 12:55
pannaalicja pannaalicja jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
pannaalicja.polki.pl

Jeżeli prowadzicie firmę to nie możecie być odpowiedzialni za wszystko. Na początku może być to łatwe, ale wraz ze wzrostem i rozwojem waszej firmy po prostu nie dacie sobie z tym radę. Jednym z takich aspektów, o które warto się o to zatroszczyć jest obsługa informatyczna firm W tym celu naprawdę warto wynająć zewnętrzną firmę, która pomoże wam uporać się że wszystkimi problemami i sytuacjami awaryjnymi dotyczącymi komputerów i oprogramowania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2019, 10:31
kasiula87 kasiula87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Prowadzę firmę rodzinną, zawsze stawiam na atmosferę i rozwój pracowników, wiem że zgrana ekipa to klucz do sukcesu. Ostatnio nawet zainwestowałam w dron do pracy https://megadron.pl/pl/menu/profesjo...e-200-805.html . Będę wysyłała pracowników na szkolenie z obsługi drona, jesteśmy firmą marketingową więc na pewni nam się przyda taka opcja
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-04-2019, 17:09
Titunia Titunia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Titunia.polki.pl

Żeby firma dobrze prosperowała bez wątpienia należy prowadzić skuteczny marketing. Myślę, że najważniejsza jest strona wizualna - bez względu na rodzaj biznesu jaki prowadzimy. Niech to będzie kreatywne i odznaczające się. W tym przypadku warto postawić na profesjonalistów - https://www.berkano.pl/ Naprawdę mają ciekawe i odkrywcze podejście.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2019, 10:15
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Warto pomyśleć poważnie o szkoleniach dla pracowników. Polecam zainteresować się taką opcją jak konferencje wrocław. Możecie zorganizować je na przykład w Hotelu Patio: https://www.hotelpatio.pl/. Myślę, że pracownikom się spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-05-2019, 11:27
Kordi33 Kordi33 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Kordi33.polki.pl

Mozesz spróbować skorzystać z pomocy doradcy, bardzo często się teraz korzysta z takich wygód. Pomogą znaleźć kredyt na dobrych warunkach. Mojemu przyjacielowi pomagali z trudne kredyty , nabrał ich za dużo i miał problem ze spłacaniem jednak, udało mu się dzięki ich pomocy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-05-2019, 11:47
susan12 susan12 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
susan12.polki.pl

Witam. Najlepszą formą reklamy dla własnej firmy jest korzystanie z gadżety reklamowe. Każdy produkt na którym może znaleźć się logo firmy jest potencjalnym produktem reklamowym. Serdecznie polecam zajrzeć i sprawdzić ich ofertę .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania