Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Wszystko dla mamy, taty i domu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wszystko dla mamy, taty i domu Nasi pomocnicy w codzienności - sprzęt AGD, wyposażenie, gadżety i ciekawe pomysły.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-11-2015, 11:51
dynamical123 dynamical123 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Domyślnie Jaki rodzinny samochód?

Witam,
Chcemy kupić samochód, mamy dwójkę dzieci 3 i 7 lat i zastanawiamy się co będzie najlepsze. Myślę o jakiejś toyocie, bo podobno są niezawodne, ale pewnie skończy się na oplu :P Tak naprawdę nie wiem gdzie w ogóle zacząć, bo tyle tego na rynku. Są samochody osobowe używane w Zabrzu http://www.pewnyautomobil.pl/komis i słyszałem, że to pewniaki, bo sprawdzone na miejscu,a le nie wiem w ogóle jaki model... Dam tak do 30 tys.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-11-2015, 22:14
annaniol annaniol jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
annaniol.polki.pl

Miasto: Mazowieckie
Zdjęcia: 63
Domyślnie Odp: Jaki rodzinny samochód?

Ja ze swojego doświadczenia mogę polecić Dacia Duster. Fajny dość tani samochód sprawdzający się w każdym terenie praktycznie. Ma dość duży bagażnik i jest cichy. Bardzo lubie naszego czekoladowego Dustera
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2015, 11:30
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Kupiliśmy avensis, ale teraz chcielibyśmy włożyć instalację gazową do toyoty. W Zabrzu mamy dobry serwis i sprawdzony wiec nie martwimy się o jakość wykonania http://www.serwistoyoty.pl/ ale podobno taki gaz może nie być dobry przy przewożeniu dziecka. Wiecie coś o tym? Spotkaliście się z taką opinią w ogóle??
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-11-2015, 11:23
hhalina90 hhalina90 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
hhalina90.polki.pl

Na samochód rodzinny świetnie nadaje się Opela Meriva - jest bardzo przestronny i wygodny, a przy tym dość elegancki i co najważniejsze bezpieczny. Kupiliśmy go niedawno i jesteśmy zadowoleni - tutaj http://opel.autozoliborz.pl/promocje-opel/ jest teraz jego wyprzedaż.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2015, 12:49
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

Tak dla zainteresowanych, zrezygnowaliśmy na razie z gazu, bo okazało się, że przysługują nam jeszcze naprawy gwarancyjne Toyota Ruda Śląska się tym zajmuje http://www.serwistoyoty.pl/samochod-gotowy-na-mrozy na razie na szczęście nie musieliśmy korzystać, ale nie chcemy tego stracić. Może w przyszłości wsadzimy autko w instalację lpg
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-12-2015, 17:28
lucyna84 lucyna84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucyna84.polki.pl

Zdjęcia: 2

Cytat:
Napisał dynamical123 Zobacz post
Kupiliśmy avensis, ale teraz chcielibyśmy włożyć instalację gazową do toyoty. W Zabrzu mamy dobry serwis i sprawdzony wiec nie martwimy się o jakość wykonania http://www.serwistoyoty.pl/ ale podobno taki gaz może nie być dobry przy przewożeniu dziecka. Wiecie coś o tym? Spotkaliście się z taką opinią w ogóle??
My mieliśmy przez chwilę auto na gaz... Szybko się go pozbyliśmy i kupiliśmy nowy samochód benzynowy. Ja bałam się jeździć z tą butlą w bagażniku po pierwsze, a po drugie wkurzało mnie to, że zajmuje tyle miejsca, które mogłabym wykorzystać na zakupy, bagaże itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-12-2015, 13:37
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamical123.polki.pl

No w sumie coś w tym jest, że zajmie nam miejsce. A słyszałaś, że wtedy też masz wyższe ubezpieczenie oc zabrze co prawda ma taką firmę http://silesiaubezpieczenia.pl/ oni zajmują się wyszukiwaniem najtańszych ofert i w ogóle pomagają przy ubezpieczeniu, ale nie chciałabym, żebyśmy przez to musieli płacić więcej za oc
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-12-2015, 10:13
sandflowerr sandflowerr jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
sandflowerr.polki.pl

U nas bdb sprawdza się vw sharan, miejsca w nim nie brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-01-2016, 17:36
rtcars rtcars jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
rtcars.polki.pl

Później najlepiej iść do multiagencji ubezpieczeniowej ja korzystam z tej Tanie Ubezpieczenia oferują nawet za darmo samochód zastępczy z oc sprawcy

Ostatnio edytowane przez perpetua88 : 01-01-2016 o 22:05. Powód: autoreklama
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-01-2016, 19:55
lucencia lucencia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lucencia.polki.pl

Może jakąś Hondę, żeby móc skorzystać z takiej hondaraty http://www.rl.com.pl/hondarata Zdziwiłam się, jak pierwszy raz zobaczyłam tę ofertę, ale przyznam, że jest bardzo ciekawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania