Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 30-10-2016, 11:40
baska0 baska0 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
baska0.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w Europie

Do pracy poza granicą kraju można się przyzwyczaić. Nikt nie każe wyjeżdżać na stałe. Można pojechać na 3 miesiące by dorobić. Ja tak robiłam. Co mi się podoba? Idę na zakupy za 3 dniówki zrobię zakupów na cały miesiąc i nie martwię się tym co wkładam do koszyka. Jeden z większych portali specjalizujących się w ofertach pracy za granicą http://www.praca4u.net . W Niemczech najwięcej jest ofert pracy dla opiekunek. Pensje dla opiekunek osób starszych od ok 1000-1100 EUR dla osób nie znających niemieckiego do 1400 EUR . Jak ktoś ma jedynie ciężką pracę za minimum 1350 zł w PL to nie ma wyjścia i szuka pracy za granicą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2016, 14:53
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

Praca za granicą to ciekawa alternatywa. Moja ciotka pracuje jako opiekunka osób starszych. Jeździ przez agencję Aterima (http://www.opiekunki.aterima.pl) i bynajmniej z wynagrodzenia jest zadowolona. Sama czasem zastanawiam się nad wyjazdem...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-11-2016, 20:36
mikaa997 mikaa997 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mikaa997.polki.pl

Miasto: okolice Wrocławia
Zdjęcia: 70

Tak ja też mam w rodzinie dwie osoby które jeżdżą do niemiec i pracują właśnie jako opiekunki dla starszych osób. Uważam że to dobra i uczciwa praca i można sporo zarobić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-11-2016, 19:03
jowita99 jowita99 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jowita99.polki.pl

Dlaczego praca za granicą? W Polsce wiele firm dobrze się rozwija i obecnie nie ma takich problemów z pracą jak kiedyś. Bezrobocie spada tak jak szara strefa, dlatego warto teraz wrócić do kraju i tutaj zacząć normalne życie u boku rodziny. Mnie osobiście wiele wyjasniono tutaj http://www.injob.com/pl/pl . Niektóre z tych artykułów dotyczące konkretnych wiodących branż czy jak stawiać pierwsze kroki przy nowo założonym biznesie poniekąd mi pomogło, bo otworzyłam oczy na niektóre sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 03-12-2016, 22:33
gawrysia gawrysia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
gawrysia.polki.pl

jeżeli pojawiają się problemy z znalezieniem pracy może warto się zastanowić nad własnym rozwojem? Przecież teraz jest tyle zawodów, które się rozwijają, pierwszy na myśl przychodzi mi ten http://policealna.gowork.pl/oferta-e...masaz/warszawa i są oferty pracy dla takiego masażysty, ludzie coraz bardziej o siebie dbają, są bardziej świadomi ciała i tego co się z nim dzieje, chodzą na masaże by sobie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2016, 07:26
testolandia testolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
testolandia.polki.pl

Zdjęcia: 10

Niestety, ale praca jaka jest najczęściej oferowana to opieka nad starszymi osobami. Moja ciocia tak pracuje i ja raczej nie mogłabym tak. To jest ciężka i niewdzięczna praca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2017, 17:18
herka herka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
herka.polki.pl

Mnóstwo osób wyjeżdża do pracy za granicę. Jeśli ktoś nie może znaleźć pracy w swoim mieście, szuka innych punktów zaczepienia. Za granicą można sporo zarobić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-03-2017, 12:03
annwosio annwosio jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
annwosio.polki.pl

Nie da się ukryć że za granicą zarabia się więcej niż w Polsce, a koszty życia wcale nie są takie ogromne. To nie zmienia faktu że jednak tęskni się za swoimi rodzinnym stronami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2017, 16:43
szerik szerik jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
szerik.polki.pl

Jak wygląda praca w innych krajach? Czy tak jak u nas na produkcji, tam też trzeba przechodzić przez bramki bezpieczeństwa i "odbijać się"?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-05-2017, 21:57
Paconka Paconka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Paconka.polki.pl

Ciekawe ogłoszenia są nieraz w internecie, warto poszukać. Jeśli interesuje cię na przykład stanowisko cieśla szalunkowy w Holandii http://jobxion.pl/oferty-pracy/ciesla-szalunkowy-2/ Zależy, jaki zawód. Na jedne stanowiska jest więcej ofert, na inne mniej, a na jeszcze inne nie ma w ogóle.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania