Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-03-2016, 14:54
Aniia84's Avatar
Aniia84 Aniia84 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Aniia84.polki.pl

Domyślnie Odp: Praca w Europie

Zgadzam sie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-03-2016, 20:01
trockina's Avatar
trockina trockina jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
trockina.polki.pl

Odkąd jestem pełnoletnia wyjeżdżam co roku do pracy w Holandii przy tulipanach, najczęściej w miejscowości Breda. Nie ma potrzeby znajomości języka, ani nie trzeba się martwić o noclegi i wyżywienie. Jedyne co to trzeba sobie załatwić transport. Ode mnie ze Ślaska jeździ tak firma przewozowa http://piatkabus.pl/ , która zawozi wprost na miejsce pracy. Ja tam jeżdżę nie dłużej jak na 2 miesiące (w wakacje), ale z tego co wiem, to praca jest niemal o każdej porze roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-04-2016, 15:41
monia05 monia05 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monia05.polki.pl

Ja jak szukałam pracy szukałam na stronie: https://eures.praca.gov.pl ale pracę i tak znalazłam dopiero będąc na miejscu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2016, 13:24
joannab89 joannab89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
joannab89.polki.pl

Praca w Niemczech, darmowy kreator CV (może komus się przyda) Lebenslauf Assistent
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2016, 19:20
czekladka24 czekladka24 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czekladka24.polki.pl

Miasto: Janów Lubelski
Zdjęcia: 54

mam w planach wyjazd z rodziną z polski za granicę i mam ogromną nadzieję, że się uda i nasze plany zrealizujemy w niedługim czasie puki jeszcze granice otwarte
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-04-2016, 19:23
bobusie2 bobusie2 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobusie2.polki.pl

Miasto: Poznań
Zdjęcia: 64

Ja sobie nie potrafię wyobrazić, bym mogła wyjechać z kraju. Nie umiałabym żyć gdzie indziej. Tu są moje korzenie. Tu jest mój dom. Tu się wychowałam. Jestem Polką!

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2016, 11:34
picoto picoto jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
picoto.polki.pl

Cytat:
Napisał trockina Zobacz post
Odkąd jestem pełnoletnia wyjeżdżam co roku do pracy w Holandii przy tulipanach, najczęściej w miejscowości Breda. Nie ma potrzeby znajomości języka, ani nie trzeba się martwić o noclegi i wyżywienie. Jedyne co to trzeba sobie załatwić transport. Ode mnie ze Ślaska jeździ tak firma przewozowa http://piatkabus.pl/ , która zawozi wprost na miejsce pracy. Ja tam jeżdżę nie dłużej jak na 2 miesiące (w wakacje), ale z tego co wiem, to praca jest niemal o każdej porze roku.
Prawda, praca przy tulipanach nie jest specjalnie wymagająca, a całkiem nieźle płatna. Z tym transportem to też nie jest najgorzej. Ode mnie też jeździ PiątkaBus. Ponieważ jeżdżę regularnie na trasie Chrzanów - Aalsmeer korzystam z opcji darmowego przejazdu, który przysługuje po wykupieniu 5 biletów. Sporo ludzi jeździ tak jak ja. Bez problemu można się dogadać co do przewiezienia większego bagażu, albo poprosić o podwiezienie w konkretne miejsce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-10-2016, 18:30
aankaaa aankaaa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
aankaaa.polki.pl

Z powodzeniem można znaleźć dobrą pracę w Polsce czy zagranicą. Trzeba tylko chcieć i podejmować odpowiednie działania. Wiele ogłoszeń znajduje się na portalu MonsterPolska. Są tam również informacje dotyczące dotyczące sposobów usprawnienia poszukiwań pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-10-2016, 07:13
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Ja szczerze mówiąc nie chciałabym pracować poza Polską, choć wiem, że w Europie, a przynajmniej w niektórych jej częściach można znaleźć naprawdę dobrą pracę, ale w Polsce też można, tylko jak wszędzie, nie jest to łatwe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-10-2016, 20:38
Misiaczek69 Misiaczek69 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Misiaczek69.polki.pl

Ale wez porownaj stawki w Polsce, a np w Niemczech, Holandii itp. Tam masz stawki wyzsze i na dodatek w euro:P czyli zarabiasz te kilkakrotnie wiecej niz w Polsce, za ta sama prace:/ Spojrz np na ogloszenia: http://facebook.com/workwithuspl - proste prace, w polsce za miminalna pensje - a tam za niebotyczne kwoty, jesli przeliczymy na polskie zarobki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania