Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 13-05-2019, 11:52
motinka84 motinka84 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
motinka84.polki.pl

Domyślnie Odp: Rozwój firmy?

Warto też pomyśleć o rozwoju pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-05-2019, 17:50
adamila021 adamila021 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
adamila021.polki.pl

Z pewnością można to zrobić na wiele sposobów. Może tez nowe urządzenia, wyposażenie firmy, waszego biura, będzie bardzo dobrym ruchem w kierunku rozwoju, unowocześnienia waszej firmy. Ja już interesowałam się usługami od http://mikomaxsmartoffice.com/pl/ Znalazłam tu propozycje na projektowanie i ergonomiczne meblowanie biur. Również mają w swojej ofercie takie ciekawe rozwiązania jak budki telefoniczne do biur, czy też specjalne strefy relaksu dla waszych pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2019, 12:48
faustyna22 faustyna22 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
faustyna22.polki.pl

O rozwój firmy trzeba zadbać już na początku prowadzenia binesu w tym celu polecam poczytać takie blogi jak https://www.cleveragency.pl/blog/201...-na-facebooku/. Ja również prowadzę firmę i korzystałam z reklamy w mediach społecznościowych i naprawdę bardzo to się opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 11:18
shoppinglover shoppinglover jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
shoppinglover.polki.pl

Cześć, jak myślicie, czy projekty POS będą przydatne w kampanii reklamowej firmy? Ulotki, standy czy jakieś broszury jeszcze się sprawdzają? Może macie jakieś sprawdzone sposoby na promocję marki - jeśli tak, chętnie bym takie poznała
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane Dzisiaj, 14:34
fionnka009 fionnka009 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
fionnka009.polki.pl

rozwój wymaga inwestycji. Może trzeba będzie zainwestować w nowe rozwiązania do swoich firm. Jeżeli prowadzicie zakłady stolarskie, zajmujecie sie produkcją to powinniście zajrzeć sobie na stronkę https://www.kuma.pl/kategoria/weze-d...ow-stolarskich Ja tu znalazłam specjalistyczne węże do odciągów stolarskich, prawie każda maszyna musi taki mieć na zakładzie. Również proponują inne węże i przewody
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania