Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

    http://wyborcza.pl/autorzy/1,128997,...6372.html?bo=1
    Ja jestem za a Wy????
    Attached Files
    Last edited by koliberek71; 15-03-2013, 18:31.


  •    
       

    #2
    Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

    ja akurat jestem przeciwna temu, zeby 6latki szły do szkoły, więc jestem jak najbardziej za tego typu akcjami

    Skomentuj


      #3
      Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

      6 latki do zerówki a 7 do szkoły a Pani Zawadzka niech znajdzie cudowny środek aby taki 6 latek urodzony w grudniu(czyli teoretycznie 5 latek) siedział 45 minut w ławce.


      Skomentuj


        #4
        Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

        ja jestem przeciwna by moje dzieci w wieku 6 lat poszly do 1klasy... to jest chore!!!!!!!!

        Skomentuj


          #5
          Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

          a u mnie pomimo tego że niby nie ma jeszcze takiego obowiązku w ubiegłym roku 6 latki powędrowały do szkoły ponieważ w przedszkolu brakło 50 miejsc dla 3 latków, a w szkole wszystko było przygotowane na przyjecie 6 latków. Nawet plac zabaw specjalnie dla nich zbudowali. Więc rodzice zostali postawieni przed faktem dokonanym i powiem wam że najpierw się buntowali, ale teraz wszyscy są zadowoleni. Ale może to zależy od szkoły, a nasza zawsze była bardzo dobra i miała świetną kadrę nauczycielską, tak więc 6 latki nie mają tam gorzej niż w przedszkolu.


          Skomentuj


            #6
            Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

            Moj syn poszedł jako 6 latek do zerówki w szkole....bo to narazie zerówka...podział nauki i zabawy, biję sie w piersi bo ani ławki ani stoliki w klasie nie były pod rozmiar dzieci, nie było świetlicy A pani Jola dostała w głowę piłką od mojego Grzeska i wezwała mnie na rozmowę.
            Popukałam jej do głowy ze z piłką wychodzi się na podwórko a nie w sali 2x2m daje do zabawy.
            Bagnes a tu chodzi o 6 latki ktore pojdą się uczyć jak 7 latki do I kl.i bedą siedziec plackiem 45minut i będą pisały ,czytały i liczyły- dla normalnych rodzicow jest to zawczesnie bo nie wszystkie dzieci natyle są dojzałe zeby się czegokolwiek nauczyć.


            Skomentuj


              #7
              Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

              koliberek ja tylko napisałam jak jest u mnie, cała grupa 6 latków chodzi razem mają panie przygotowane do pracy z nimi i ich rodzice są zadowoleni. Ale tak jak napisałam u nas rodzice nie mieli wyboru, a szkoła była przygotowana na przyjęcie takich dzieci. Jeśli u Ciebie wyglądało to tak jak piszesz to ja bym interweniowała, nawet w kuratorium bo coś takiego to faktycznie nieporozumienie.


              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                W końcu rząd cofnął tą reformę! Poprzedni rząd nawet nie chciał w tej sprawie wysłuchać naszego / rodziców zdania, a widać wyraźnie, że większość nie chciała posyłać 6-latków do szkoły!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                  zdania w tej kwestii sa podzielone, ja miałąm grypy pięciolatków które szły do szkoły i znakomicie sobie radzą , wystarczy dobre przygotowanie, natomiast są dzieci , które emocjonalnie bardzo są słabe i mają ogromny kłopot z tym. Także moim zdaniem powinien byc wybór rodzica czy chce póscic czy nie.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                    zdania w tej kwestii sa podzielone, ja miałąm grypy pięciolatków które szły do szkoły (jako 6 latki - dopisuje aby nie było że nie o temacie piszę ) i znakomicie sobie radzą , wystarczy dobre przygotowanie, natomiast są dzieci , które emocjonalnie bardzo są słabe i mają ogromny kłopot z tym. Także moim zdaniem powinien byc wybór rodzica czy chce póscic czy nie.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                      Ja uważam, że wszystko zależy od dziecka, niektóre są już gotowe iść do szkoły inne nie. To rodzic powienien decydować ale szkoł muszą być odpowiednio przystosowane

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                        To prawda szkoła powinna być dostosowana do dziecka, gdyż maluch w dużej placówce może czuć się przytłoczony i to pójdzie w odwrotnym kierunku niz byśmy chcieli

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                          Na wielkość placówki nie bardzo mamy wpływ ale na pewno szkoły powinny być dostosowane pod względem niższych ławeczek, szafek na książki itp.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                            Szkoły nie są przygotowane do tego żeby chodziły do nich 6 latki. Najpierw powinno sie stworzyć warunki dla dzieci a dopiero nakazywać rodzicom posyłanie ich w wieku 6 lat do dużej szkoły

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Rodzice kręcą antyreklamę szkoły dla 6-latków

                              Na szczęście już sie to zmieniło. Teraz znowu decydują o tym sami rodzice. Szkoły niestety nie dogoniły reformy w przypadku 6 latków.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X