Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezent dla chłopca

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    prezent dla chłopca

    Potrzebuje rady, co można kupić trzynastoletniemu chłopcu?
    czym teraz interesują się tacy "dorastający" młodzieńcy?
    ma to być prezent na gwiazdkę dla mojego chrześniaka...
    Julek 15.o2.2oo7r



  •    
       

    #2
    jesli jeszcze nie ma to moze to byc Ipod , mp3 lub 4 ,aparat fotograficzny . Wszystko zalezy od mozliwosci finansowych

    Skomentuj


      #3
      mój chrzesniak ma 12 lat i chce grę komputerowa lub na play station
      cieszy sie też z fajnego ciuszka
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Ja jak mam kupić coś dla mojego 13 latka, to odwiedzam sklep z ciuchami młodzieżowymi, a tam sprzedawca zawsze poleci coś na czasie Młody zawsze jest zadowolony

        Skomentuj


          #5
          Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

          może empetrójkę? Dobre to i do szkoły i na wakacje... a wcale nie za drogie. Ja mam dobry sprzęt, xxxxxxx i kosztował mnie stówkę.
          Last edited by disne; 19-06-2020, 11:03. Powód: link
          ...
          Kawiarnia Cafe - Zaparz kawę jak barista

          TATUAZE.NET.PL - tatuaże forum o tatuażu, generator napisów na tatuaż

          Skomentuj


            #6
            Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

            13-latka to już chyba lepiej spytać - wkraczają w taki wariacki, zbuntowany wiek i różne rzeczy chcą, a i zainteresowanie im mija.
            Wczoraj mówił że chce np deskorolkę, ale za chwilę będzie ją miał gdzieś, więc może faktycznie lepiej dopytać

            Skomentuj


              #7
              Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

              Napisane przez pinklady Pokaż wiadomość
              mój chrzesniak ma 12 lat i chce grę komputerowa lub na play station
              cieszy sie też z fajnego ciuszka
              Nie każdy ma tak łatwo w wyborze prezentu:-) ile to się człowiek może namęczyć szukając odpowiedniego prezentu. A czy twój syn lubi aktywnie spędzać czas?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                U nas w rodzinie jeden 13 latek zażyczył sobie tak dziwną grę, że rodzice szukali mu jej 2 miesiące! Potem się okazało, że to nie gra tylko książka

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                  A czym się interesuje, może ma jakąs ulubioną druzynę piłkarską i chciałby np. plecak z logo, albo jakiś gadżet.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                    Moze to juz po czasie ,ale są jeszcze urodziny i tak owe moj syn w tym roku obchodzi 13 lat.
                    Jest fanatykiem piłki noznej wszystko co z tym związane cieszy faceta, gry kom.tez mile widziane .Ale naj bardziej ucieszy go zestaw technics lego dla duzych chłopców.
                    Nie wiem jak inni faceci w tym wieku ale mój lubi albumy tematyczne kolekcjonuje-ma historyczne,przyrodnicze ,sportowe, na gwiazdke dostał "gwiazdy sportu"bardzo się ucieszył.


                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                      Jak to co? Hit tego sezonu! http://www.smyk.com/nerf-n-strike-el...y-dla-dzieci-p

                      Ponoć wszystkie dzieci się tym fascynują

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                        Może łuk? http://www.militaria.pl/luk_sportowy...107)_p3813.xml

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                          bardzo fajny powiem szczerze że postrzelałabym z takiego łuku zobaczyć jak to jest być Legolasem

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                            U nas jedno dziecko w rodzinie dostało taki i cała rodzina miała zabawę

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: prezent dla chłopca 13 lat?

                              Hmm, wszystko zależy od zainteresowań. Mój Jasiek jest teraz na etapie fascynacji harcerstwem więc w prezencie dostał plecak turystyczny.
                              Problem z dzieciakami w tym wieku to tzw. słomiany ogień. Dlatego też uważam, że jeśli coś kupować to warto znaleźć taki prezent który może posłuzyć na lata i nawet jeżeli przejdzie dziecku fascynacja to nie trzeba będzie tegi wyrzucać.
                              Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-07-2014, 12:35.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X