Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich pieluszek używacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Jakich pieluszek używacie?

    2 i 3 Dada nie ma po nich żadnych odparzeń i nigdzie ją nie ocierają.



    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Jakich pieluszek używacie?

      My kupujemy Pampersy. Przetestowaliśmy wszystkie i te są dla synka najlepsze. Nie lubię Dady ani Huggisów. Ewentualnie używam jeszcze babydream.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Jakich pieluszek używacie?

        My kupiliśmy te z rossmana babydream na początek. Potem dostaliśmy huggisy i pampersy premium care i powiem że dopatrzyłam się następujących różnic:
        w pampersach jest jakiś wkład który zmienia się w żel pod wpływem wilgoci, w huggisach - jak dla mnie ładne wzorki i dobra chłonność, kupa nie wylatywała na plecy dziecka (jak to się zdarzało w pampersach)
        Ostatecznie wybraliśmy i nadal używamy te z rossmana babydream ale od rozm. 4 przejdziemy na babydream fit&fun - wygrała cena, która dla nas nie jest bez znaczenia... na pampersach byśmy zbankrutowali... Już wolę częściej zmieniać tańsze pieluszki niż kisić dziecko w oryginalnych pampersach (a ludzie tak robią...)

        Skomentuj


          #34
          Odp: Jakich pieluszek używacie?

          my na samym poczatku uzywaliśmy pampersów firmy pampers ale nas syn jak i córka nie mogly ich używać gdyż odrazu dostawały silnego uczulenia .My używamy zwykłych pieluszek firmy DADA.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Jakich pieluszek używacie?

            Ja mimo, iż używam pampersy, to często je zmieniam. Mimo, iż są dobrze chłonne. Po co meczyć dziecko. Ja myślę, że te odparzania to bardzo często robią się dlatego, iż za rzadko są zmieniane pieluchy. Fakt, że są drogie, dlatego kupuję na zmianę z Babydream.

            Skomentuj


              #36
              Odp: Jakich pieluszek używacie?

              dla malutkiej pampersy 2, dla starszej córci babydream lub dada 4

              Skomentuj


                #37
                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                wypróbowałam różne marki pieluch-
                +pampers premium care,baby active,sleep&play. najlepsze premium,mięciutkie,chłonne,super,ale cena odstrasza.sleep u nas się sprawdziły,jedyną wadą były nierozciągliwe boczki,poza tym ok i ładny zapach.Activ też w porządku.
                +huggies- zestaw startowy dla noworodka(pieluszki,chusteczki,czapeczka)był fajny,żadnych uczuleń itp,ale już huggies r.2 dla mnie tragiczne,przeciekały,odrywały się rzepy.nigdy więcej.
                +Potem były Dada i Rossmanowskie.Bardzo podobne,jednak zostalismy przy dadzie ,bo są bardziej miękkie,fajna cena i świąteczna edycja z reniferkiem
                + w międzyczasie były jeszcze happy-dla mnie zbyt twarde,ciężko się zakładało niemowlakowi i za szerokie między nózkami.
                +bobini z kauflanda-w porządku,czasem używamy.
                +I helen harper-straszne,workowate,cały czas przemakały,ogólnie bardzo kiepskie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Jakich pieluszek używacie?

                  Mój synek ma prawie 3 miesiące i od początku używamy Pieluszek Dada. Jestem z nich zadowolona. Ale kobietki kochane, nie tylko rodzaj pampersa sie liczy,ale też jak go zakładamy. Ja staram się, zawsze zapinać pieluszkę dość luźno, zwłaszcza na noc. Cóż, czasem coś wyleci albo przecieknie,ale mokra pieluszka nie jest ciasno przyklejona do skóry malucha. No i wietrzenie, wietrzenie i jeszcze raz wietrzenie. Wasze dzieci pewnie też lubią ,gdy ich pupa jest uwolniona od pieluchy. Więc chociaż raz dziennie pozwólmy dziecku przez dłuższy czas, pobaraszkować bez pieluchy.

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Jakich pieluszek używacie?

                    My używaliśmy pamperów, huggisów, dady, niestety dady nie było rozmiaru 6, spróbowaliśmy baby dream z rossmana i już przy tych zostaliśmy. Cene fajna a pieluchy porównywalne z pampersami. Dla następnego dzieciaczka będą baby dream
                    A pampersy 6 zaczeły obcierać małego w pachwinka - to też była decyzja o ich odstawieniu.

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Jakich pieluszek używacie?

                      My jesteśmy wierni Pampersom, są póki co niezawodne.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Jakich pieluszek używacie?

                        ja używam DA-Da z biedronki, sa równie dobre jak PAMPERS podobnie chłonne. Raz tylko mi sie trafiła paczka że w kilku pieluszkach gumeczki przy nóżkach odeszły ale poza tym polecam :cenna przystępna a jakość super. Testowałam wiele pieluch, i te z rossmana i GAGA z tesco jednak DADA wypadły najlepiej. Wszystkie mamuśki wokół mnie też tak myślą

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Jakich pieluszek używacie?

                          Sporo osób właśnie poleca Dady.. jeszcze nie próbowałam, ale muszę wkrótce się skusić i przetestować

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Jakich pieluszek używacie?

                            osobiscie polecam dada

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Jakich pieluszek używacie?

                              Macie rację - sprawdziłam Dada są naprawdę dobrej jakości.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                                My od urodzenia najpierw używaliśmy pieluszek DADA-dobra jakość i atrakcyjna cena.Obecnie zrobiliśmy zapas pieluszek Huggies bo były na promocji i wychodziły taniej od dady-ładnie pachną i są chłonne. Mieliśmy też okazję przetestować (bo Antoś dostał w prezencie) pieluszki Baby Dream - strasznie sztywne... i Pampers - mało chłonne i Antosia strasznie obciskały.

                                A ma moż ktoś opinię na temat pieluszek Happy??




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X