Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich pieluszek używacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jakich pieluszek używacie?

    Jakie pieluszki wybraliście dla swoich maluszków?Co zdecydowało o Waszym wyborze?

    My od początku używaliśmy pieluszek Pampers. Jesteśmy zadowoleni z ich jakości i chłonności. Ostatnio jednak miałam okazję przetestować pieluszki Dada Premium(do kupienia w Biedronce) i muszę stwierdzić, że są podobnej jakości.
  •    
       

    #2
    Odp: Jakich pieluszek używacie?

    Córa tolerowała tylko Pampers lub Babydream a najmłodszemu było to zupełnie obojętne jakich używamy bo niemiał żadnych reakcji alergicznych dlatego zostałam wierna własnie Dadzie jak dla mnie sa ok no i cena bardzo przystępna.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Jakich pieluszek używacie?

      My przy jednym i drugim chłopcu stosujemy Pampersy. Jakiś czas temu odkryłam Huggiesy Premium, są dobre jakościowo i chłonne, jak są w dobrej cenie, to czasem zamieniam
      Testowałam Rossmanowskie Babyderam i nigdy więcej Po pierwszej pieluszce krew na pupie i leczenie odparzenia 2 tygodnie Po tym incydencie nie mam ochoty na żadne testowanie, pozostaję przy tym co dobre i sprawdzone.

      Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

      Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




      Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

      Skomentuj


        #4
        Wyrywanie włosów z główki

        Witam . Mój czteromiesięczny syn zaczął wyrywać sobie włosy z główki przy tym ja je . Martwi mnie to . bo to podobno objawy autyzmu.
        [link=http://mamacafe.babyonline..pl/][image noborder]http://mamacafe.babyonline..pl/suwak/13647.png[/image][/link]

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wyrywanie włosów z główki

          Napisane przez beatkaw2 Pokaż wiadomość
          Witam . Mój czteromiesięczny syn zaczął wyrywać sobie włosy z główki przy tym ja je . Martwi mnie to . bo to podobno objawy autyzmu.
          ale to jest wątek o pieluchach, a nie o wyrywaniu włosów

          Piotruś 13.08 2007r. 2820g i 53cm

          Bartuś 14.03 2011r. 3410g i 56cm




          Bez moich dzieci dom pewnie byłby czysty, portfel pełny.. tylko, że moje serce byłoby puste

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jakich pieluszek używacie?

            Napisane przez Scaarlett Pokaż wiadomość
            My przy jednym i drugim chłopcu stosujemy Pampersy. Jakiś czas temu odkryłam Huggiesy Premium, są dobre jakościowo i chłonne, jak są w dobrej cenie, to czasem zamieniam
            Testowałam Rossmanowskie Babyderam i nigdy więcej Po pierwszej pieluszce krew na pupie i leczenie odparzenia 2 tygodnie Po tym incydencie nie mam ochoty na żadne testowanie, pozostaję przy tym co dobre i sprawdzone.
            Do produktów Babydream także nie mam zaufania. Kiedyś kupiłam córce zupki (tak na próbę bo akurat były w promocji) podałam jej parę łyżeczek(bo więcej nie chciała) a w nocy...zwymiotowała właśnie tą zupką. Od tego zdarzenia nie kupuję już więcej produktów tej marki

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jakich pieluszek używacie?

              ja dla Piotrusia kupowałam tylko pampersy a dla Bartusia pampersy na zmiane z Dadą są porównywalne mimo że z Biedronki

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                Szymek był na pampersach Błażej początkowo na pampresach a potem spróbowalismy huggies, happy, tych z kauflana ale stanęło na babydream z rossmana i jestesmy zadowoleni próbowałam też dadę ale moim zdaniem była ciut mniej chłonna no i nie ma 6


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jakich pieluszek używacie?

                  Dziewczyny a używałyście pieluszek Bambino?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jakich pieluszek używacie?

                    Córka ma 20 miesięcy i od początku pampers, później próbowaliśmy babydream, dada, huggies, z reala i nawet z fisher price z angli i niestety w naszym przypadku wszystkie powodują uczulenie więc zostają pampersy...








                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jakich pieluszek używacie?

                      Napisane przez monikamt18 Pokaż wiadomość
                      Córka ma 20 miesięcy i od początku pampers, później próbowaliśmy babydream, dada, huggies, z reala i nawet z fisher price z angli i niestety w naszym przypadku wszystkie powodują uczulenie więc zostają pampersy...
                      Pieluszki Fisher Price? Nawet nie wiedziałam , że Fisher Price produkuje pieluszki. A możesz napisać w jakiej są cenie?Będę wdzięczna

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jakich pieluszek używacie?

                        ja też pierwsze słysze o pieluszkach Fisher Price.MY do 9 m-ca używaliśmy pampersa a potem już dada z biedronki

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jakich pieluszek używacie?

                          pierwszy rok stosowalismy pampers, potem juz dada no a jak skonczyly 2 latka nei stosujemy zadnych:-) mamy takie wielorazowe wygladaja jak majteczki i stosujemy je na noc ja kktoras popusci to piore wklad i moge znow zakladac ale rzadk osie zdaza zeby ktoras popuscila w nocy

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jakich pieluszek używacie?

                            Od samego początku pampersy,ale te premium care. Próbowałam inne z pampersa,ale jakoś wydawały mi się dużo gorsze w porównaniu z premium care.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jakich pieluszek używacie?

                              tylko i wyłącznie Pampers ,inne odparzają maluszkowi tyłek ,a w szczególności te biedronkowe ...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X