Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Meblościanki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Meblościanki

    Hej,

    wraz z mężem postanowiliśmy, że do naszego salonu wstawimy meblościankę. Zależy nam na tym, aby była ona podwieszana i z miejsce na telewizor.

    Wybraliśmy już nawet przykładowe i tanie meblościanki. Która według Was jest najładniejsza? Którą byście poleciły?



    Źródło: Internetowy Sklep Meblowy Promyk Meble
  •    
       

    #2
    Odp: Meblościanki

    Również w planie mamy taką meblościankę Chociaż jeszcze nie myślałam dokładnie nad wyborem ,bo jeszcze mamy czas .a z załączonych zdjęć podoba mi się zdjęcie nr 2 i nr 4

    Skomentuj


      #3
      Odp: Meblościanki

      Lara u Ciebie już blisko, blisko, blisko - życzę by jak najszybciej udało Wam się wejść, my o ile wejdziemy kiedyś to hmmmm salon będzie służył początkowo za sypialnie - więc meble typowo salonowe u nas odpadają ale my chcemy wejść do domku tak by dało się mieszkać - trochę nam tutaj ciasno i wiadomo jak to mieszkanie u teściów

      Skomentuj


        #4
        Odp: Meblościanki

        Mi się za bardzo takie meblościanki nie podobają. Są zbyt przytłaczające.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Meblościanki

          smerfetkaa a dlaczego uważasz że są zbyt przytłaczające Moim zdaniem są lepsze niż kiedyś jak to bywało miało się masywne meble żeby wszystko jeszcze pomieściły i mnóstwo drobiazgów ,figureczek etc a takie meblościanki bardziej mi się kojarzą z minimalizmem Można coś dekoracyjnego położyć i mniej miejsca zajmują

          Skomentuj


            #6
            Odp: Meblościanki

            Już mi się meblościanki nie podobają. Wolę lżejsze meble jakie są na przykład na castorama.pl
            Niepoprawna romantyczka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Meblościanki

              Ja nie gustuję w takim nowoczesnym stylu. Ale u kogoś nawet ładnie wyglądają. My nie mamy telewizora, więc problem odpada.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Meblościanki

                Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                smerfetkaa a dlaczego uważasz że są zbyt przytłaczające Moim zdaniem są lepsze niż kiedyś jak to bywało miało się masywne meble żeby wszystko jeszcze pomieściły i mnóstwo drobiazgów ,figureczek etc a takie meblościanki bardziej mi się kojarzą z minimalizmem Można coś dekoracyjnego położyć i mniej miejsca zajmują
                Owszem, meblościanki w dzisiejszych czasach są dużo lepsze niż kiedyś, jednak mnie w ogóle nie przekonuje sama ta idea. Zdecydowanie bardziej wolę meble systemowe, które dają poczucie większej przestrzeni. Bez względu na ilość bibelotów meblościanki mi się zwyczajnie nie podobają.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Meblościanki

                  Będę brutalna, ale moim zdaniem nie ma nic gorszego niż meblościanki. Są po prostu niefajne z wyglądu i zabierają taką lekkość pokoju. Ja na przykład stawiam na nowoczesne zdjęcia pomaga mi w tym umbra, bo ma świetne pomysły na wyposażenia http://www.barokko.pl/pol_n_Nasze-ma...Umbra-338.html i zdecydowanie wolę dwie szafki mniej, a lepszy styl

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Meblościanki

                    Też wychodzę z takiego założenia. Ale staram się nie krytykować meblościanek w ogóle - przecież innym mogą się podobać i nie ma w tym nic złego.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Meblościanki

                      Ja także meblościanek nie lubię, ale wiem, że wielu osobom się podobają. W sumie teraz można kupić także nowoczesne.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Meblościanki

                        Mi takie meble kojarzą się z PRL. Miałem kiedyś ale już nigdy więcej.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Meblościanki

                          Ja właśnie pozbyłem się u siebie tej starej meblościanki i zastąpiłem ją nową :P Jeszcze zostały mi meble do przedpokoju do wymiany i mieszkanko jak z programu Dorota was urządzi

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Meblościanki

                            Napisane przez grek142 Pokaż wiadomość
                            Ja właśnie pozbyłem się u siebie tej starej meblościanki i zastąpiłem ją nową :P Jeszcze zostały mi meble do przedpokoju do wymiany i mieszkanko jak z programu Dorota was urządzi
                            Też bardzo lubię program Dorota Was urządzi Jest tam na prawdę wiele fajntych rozwiązań i pokazują też co można zrobić samemu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Meblościanki

                              Stare meblościanki były straszne zasłaniały całe ściany były robione wszytstkie tak samo i zamiast zdobić wnętrze to je psuły.
                              Teraz można kupić fajną meblościankę która jest modna i praktyczna

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X