Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakich pieluszek używacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jakich pieluszek używacie?

    Napisane przez patka_m89 Pokaż wiadomość
    Baby dream miała 1 i miałam tez happy 1 nie powiem całkiem dobre pampersy są ale jak goście przychodzili w odwiedziny to głownie mała dostawała od nich pampersa pampersy no i jakoś tak zostało ze nosi teraz tylko pampersa
    nam pampersy przy starszej córci starsznie przeciekały i jakoś mi sie wydawały mało chłonne - wiadomo każdy ma inne odczucia i kazdmu cos innego spasuje wazne aby dziecku bylo wygodnie i komfortowo w pampersiku

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jakich pieluszek używacie?

      Ja używałam pieluszek dada Pampersy były dobre oczywiście ale drogie Hugiesy bardzo przeciekały I w końcu Dada okazały się najlepsze i niedrogie

      Skomentuj


        Odp: Jakich pieluszek używacie?

        Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
        Ja używałam pieluszek dada Pampersy były dobre oczywiście ale drogie Hugiesy bardzo przeciekały I w końcu Dada okazały się najlepsze i niedrogie
        ja otrzymałam teraz dla córci w prezencie Hagiesy - myślałam zawsze iż to dobra marka i też narzekałam, przeciekały bokami i na pleckach - więc nie polecam, a dady 3 i 4 są dobre i sobie chwaliłam ale 5 to jakaś porażka - dużę, za duże i dużo gorsze jakościowo niż 3 i 4

        Skomentuj


          Odp: Jakich pieluszek używacie?

          Ale Happy są naprawdę dobre miałam 1 ale byłam z nich bardzo zadowolona mimo ze teraz używam tylko pampersow moge je Z cała pewnością polecić

          Skomentuj


            Odp: Jakich pieluszek używacie?

            U nas najlepiej sprawdziły się Pampers Premium od narodzin do pół roku, a później Pampers Active Dry. Czasem myślałam, że zaoszczędzimy i próbowaliśmy różne, ale żadne im nie dorównują. Zastanawiam się nad tym pomarańczowymi Pampers, bo i tak zmieniamy pieluchy często (samych kupek jest ok. 3 dziennie ). Problem tylko w tym, że trdno jest traffic na te pomarańczowe - w Rossman ich nie mają na pewno.

            Skomentuj


              Odp: Jakich pieluszek używacie?

              DLA córeczki używałam głównie babydream z rossmana, teraz na początek kupiłam pampersy bo udało mi się kupić w promocji, a później zobaczymy czy maluszek będzie lubił jedne czy będziemy mogli zmieniać

              Skomentuj


                Odp: Jakich pieluszek używacie?

                ja używam głównie dada z tych jednorazowych, ale używam też naturalne wielorazowe , fajne są łatwo się pierze, także polecam, no i ekologicznie jest ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jakich pieluszek używacie?

                  W Empiku jest teraz dobra promocja na pieluchy, zobaczcie - http://www.empik.com/dziecko/pampers-promocja
                  A najczęściej używamy pampersów - na inne skóra naszego dziecka różnie reagowała. Na promocje trzeba polować - można sobie naprawdę mocno obniżyć cenę pieluch ;-)

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X