Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Farbowanie w domu czy u fryzjera?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

    Ja jednak preferuje fryzjera. Według mnie kasa wychodzi taka sama - mam długie, gęste włosy więc farby i tak bym musiała kupić z 3 opakowania, a taka lepsza to kosztuje ok 30zł/opakowanie. U fryzjera też zapłaci się za farbowanie ok 90-100zł, a odchodzi gimnastykowanie się z jej nakładaniem, brudzeniem wszystkiego dookoła i sprzątaniem tego. Próbowałam, ale to nie na moje nerwy.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

      Ja nie bawię się w domowe farbowanie włosów. Można je tylko zniszczyć, a kolor nigdy nie wyjdzie taki, jaki byśmy chcieli. Regularnie chodzę do mojej ulubionej fryzjerki, Pani Eweliny "Rudej" z Vici Clinic w Krakowie. Świetna kobieta, zna się na rzeczy, a sombre wychodzi dokładnie takie, jak sobie wymarzyłam

      Skomentuj


        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

        Zdecydowanie fryzjer, własnoręczne farbowanie to nie dla mnie

        Skomentuj


          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

          Zgadzam się, bo sama zniszczylam włosy farbowaniem w domu i od tej pory chodzę tylko do fryzjera. Mają lepsze farby.

          Skomentuj


            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

            Ostatnio tylko u sprawdzonej, ulubionej fryzjerki

            Skomentuj


              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

              Napisane przez poleczka87 Pokaż wiadomość
              Ostatnio tylko u sprawdzonej, ulubionej fryzjerki
              Ja również chodze do sprawdzonego fryzjera, który zna moje upodobania, wie w jakich kolorach mi dobrze i jak ściąć włosy żebym nie marudziła. Dzisiaj byłam farbować i oczywiście nie mogłam się powstrzymać zeby wypróbować nowości której fryzjer nauczył się na ostatnim szkoleniu. Efekt końcowy zachwycający

              Skomentuj


                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                Zdecydowanie u fryzjera ! Już raz farbowałam sobie włosy sama w domu i raczej już ponownie nie popełnie tego błędu. Włosy nie wyglądały zbyt elegacko oraz kolor wyszedł nie taki jaki chciałam. Poza tym zrudział z czasem ;/ A coś takiego nie zdarzało mi się nigdy przy profesjonalnej koloryzacji.

                Polecam dziewczynki zajrzeć sobie na stronę:
                https://www.jeanlouisdavid.pl/artykul/fryzury_a10255/1

                Jest tutaj spory katalog fryzur. Może Wam to pomoże jeśli nie możecie się zdecydować na jakąś konkretną.
                Osobiście lubię włosy krótkie:
                http://forum.mamotoja.pl/

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                  Farbowanie w domu jest nie dla każdej z nas, ja mam bardzo geste włosy i nie wyobrażam sobie robić tego sama.

                  Skomentuj


                    Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                    jak farbowanie to tylko u fryzjera, jak w domu nie wyjdzie to dopiero będzie problem. a fryzjer równo położy kolor

                    Skomentuj


                      Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                      Mam takie samo podejście. Moim zdaniem na własną rękę to można sobie tylko krzywdę zrobić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                        Ja zdecydowanie wolę farbowanie u fryzjera. Kiedyś farbowałam sobie włosy sama, ale i tak nie było to wcale taka tania zabawa. Mam długie i gęste włosy, a więc farby musiałam kupować 2. Włosy dużo bardziej zniszczone niż po farbowaniu u fryzjera. Teraz chodzę do fryzjera na farbowanie i jestem bardzo zadowolona, a wcale nie płacę kosmicznych cen.

                        Skomentuj


                          Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                          Ja kiedyś sama farbowałam włosy, ale od kiedy poszłam do fryzjera na pierwsze farbowanie to już nigdy sama nie farbowałam włosów. Moje włosy może nie są długie, ale bardzo gęste, więc i tak musiałabym kupować ze dwie jak nie trzy farby do włosów. Wolę już wydać raz na jakiś czas pieniądze, ale mieć profesjonalnie zafarbowane włosy (i mniej zniszczone).

                          Skomentuj


                            Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                            Ja farbowałam w domu ale nigdy nie wychodziło tak jak tego chciałam. Niestety. Dlatego teraz tylko u fryzjera farbuję ale robię to bardzo rzadko.

                            Skomentuj


                              Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                              Dokładnie! Zresztą fryzjer zawsze dobierze lepiej kolor, nie każdemu wszystko pasuje, za naturalny kolor odpowiedzialna jest melanina http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82o...148-w3504.aspx i zawsze okazuje się że naturalny kolor jest najlepszy

                              Skomentuj


                                Odp: Farbowanie w domu czy u fryzjera?

                                Ja od jakiegoś czasu nie farbuję - wracam do naturalnego koloru Ale raczej farbowałam samodzielnie, szkoda mi było pieniędzy na fryzjera
                                EPU - Elektroniczne Postępowanie Upominawcze

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X