Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

prezenty dla facetów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: prezenty dla facetów

    Swojemu mężowi kupiłam ostatnio strzyżąrkę babyliss, stawiam na takie praktyczne prezenty, cieszy mne jak coś ode mnie jest używane a nie leży zakurzone, mąż zadowolony, ja też bo w koncu jakoś swoją fryzurę ogarnął

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: prezenty dla facetów

      Mój małżonek chyba by się przestał do mnie odzywać jeżeli dostałby coś praktycznego. Oboje wychodzimy z założenia, że prezenty mają sprawiać frajdę. Zawsze kupuję jaką grę albo książkę na które czeka. W tym roku jednak myślę o czymś innym, żeby go zaskoczyć. Myślę o bilecie na strzelnicę - tylko niestety nie ma opcji kupna vouchera, a przecież kasy mu nie dam Myślę też o wizycie w escape roomie, bo od dawna próbujemy się wybrać. No sama nie wiem

      Skomentuj


        #93
        Odp: prezenty dla facetów

        Kup swojemu mężowi na prezent jakieś ładne szklanki do drinków czy śmieszne kieliszki, myślę, że to jest najlepszy prezent dla Panów takie rzeczy na pewno się w ich rękach nie zmarnują. A jeżeli nie przepada za alkoholem to może scyzoryk ?

        Skomentuj


          #94
          Odp: prezenty dla facetów

          Ja też mam zawsze problem z tym, co kupić mężowi... Najgorsze jest to, że jak go pytam, co chciałby dostać, to on sam zazwyczaj nie wie Więc nie ułatwia mi zadania. Tak się zastanawiam, że może na najbliższą okazję zafunduję mu przejażdżkę Ferrari Z takiego prezentu to chyba każdy facet by się ucieszył

          Skomentuj


            #95
            Odp: prezenty dla facetów

            Ja w sumie nie mam większych problemów z kupowaniem prezentów dla mojego męża. Wiem, że lubi koszulki patriotyczne extreme hobby i co jakiś czas kupuję mu z nowym nadrukiem. To jest dobre, kiedy ktoś ma jakieś swoje ulubione rzeczy. Dzięki temu łatwiej mu coś sprezentować bez narażania się, że będzie to niewypał

            Skomentuj


              #96
              Odp: prezenty dla facetów

              Ja mojemu facetowi ostatnio kupiłam kąpielówki na domodi mają fajny, duży wybór Chodzimy razem na basen więc się przydały a innymi, fajnymi pomysłami mogą być: portfel, coś na jesień: szal, bluza

              Skomentuj


                #97
                Odp: prezenty dla facetów

                Czasem wystarczy po prostu kupić jakiś skromny upominek. Tu chodzi o pamięć, a nie o wydawanie tony kasy. . Uważam, że to fajna pamiątka i posłuży mu na lata.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: prezenty dla facetów

                  zgadzam się z tym, liczy się przede wszystkim gest i dobry pomysł, taki kubek można też zamówić z wymyślonym przez siebie napisem, ostatnio prezenty w takim stylu robią prawdziwą furorę poza tym bywają zabawne i nie kosztują fortuny, u mnie np. bluzy z własnym nadrukiem.

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: prezenty dla facetów

                    Jasne, że liczy się pamięć, ale drogie panie, żadna z nas nie chciałaby dostać od swojego faceta pary skarpetek czy zestawu żeli pod prysznic...A skoro stawiamy wysokie wymagania swoim mężczyznom, to warto czasem też się odrobinę wysilić i znaleźć prezent dla naszych facetów, niekoniecznie za wielkie pieniądze, który będzie jednocześnie oryginalny i praktyczny.

                    Skomentuj


                      Odp: prezenty dla facetów

                      Myślę, że każdy z nas ma inne zainteresowania i trudno jest o uniwersalny prezent. Mój mąż na rocznicę ślubu dostanie ode mnie wymarzoną perkusję. Jeszcze nie wiem jak przeżyję psychicznie jego grę, ale wiem, że niesamowicie ucieszy się z takiego prezentu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: prezenty dla facetów

                        Jeśli facet lubi grać w gry komputerowe, to daj mu FIFA 17. Za kilka dni będzie premiera, więc na pewno jeszcze jej nie ma. Zobacz czy ta gra pójdzie na Waszym komputerze, a jeśli tak, to pomyśl o tym.

                        Skomentuj


                          Odp: prezenty dla facetów

                          A co planujecie podarować swojemu facetowi na Mikołajki albo Gwiazdkę? Jakie macie pomysły? Ja się zastanawiam nad karafką z wygrawerowanym imieniem, bo mąż lubi się czasem napić whisky

                          Skomentuj


                            Odp: prezenty dla facetów

                            Każdy facet lubi co innego, więc wypadałoby dostosować prezent pod upodobania albo potrzeby (praktyczne prezenty). Ja mojemu lubemu ostatnio sprawiłam zestaw narzędzi akumulatorowych:

                            Mówiąc szczerze ja się na tym mało znam, ale on się ucieszył.

                            Skomentuj


                              Odp: prezenty dla facetów

                              Akurat jeśli chodzi o facetów, to od razu Wam podpowiem, że na pewno warto wybierać te prezenty, które poza ładnym wyglądem, będą też dla faceta przydatne. Na pewno czymś takim są portfele Każdy facet korzysta codziennie z portfela, więc zdecydowanie jest to coś, co warto kupić facetowi

                              Skomentuj


                                Odp: prezenty dla facetów

                                fajnym pomyslem może być też strzyżarka do włosów, każdemu facetowi się przyda, mój dostał model babyliss, taką z dużą ilością nasadek i jest zniej zadowolony, sam sobie ogarnia już włosy,zresztą do fryzjera nigdy nie lubił chodzic, teraz kłopot z głowy, maszynka jest cicha i nawet jak w nocy jej używa to nas nie budzi

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X