Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    agatka, Hania niczym anioleczek
    ada, to normalne z tymi wypadajacymi wloskami, pewnie juz jej nowe rosna.
    beau, faktycznie duuzy chlopczyk z Kuby, a jaki fajnyyyy!

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      witam was mamunie. ja właśnie wróciłam z gorzowa z uczelni, bo podawałam sie za siostre i zbierałam wpisy do indeksu z przedmiotów pokrywających sie z jej pierwszego kierunku ciężko było bo jednak podobne do siebie nie jesteśmy ale jakoś poszło...co do bioderek to ja dopóki mała nie zacznie chodzić mam spokój ponieważ troszke zwlekałam z wizytą ale jak już sie zebrałam to Zuźka ma bioderka już jak u 6 miesięcznego bobasa a za wizyte z usg zapłaciłam 40 zł


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        cześć mamuski, my juz na szczęście w domu.gabrysia tak sie szybko teraz rozwija ze co dzień coś nowego umie. Jestem w szoku normalnie!!
        agatakul jeśli chodzi o wprowadzanie butli zaczęłam od nocvy. Ja karmię bebilonem pepti bo mała ma skazę białkową i karmiłam o 20 ok 120ml a potem jak sie budziła. W dzień na poczatku podawałam troche pierś albo odciągałam i mieszałam. Teraz juz tylko butla, mleka juz nie mam nic i mała w oczach rośnie.Dziś zrobiłam nalot na rossmana i kupiłam sloiczki i Sinlac i jabłuszko juz jej podałam, jak sie sniesznie krzywiła ale 3 łyżeczki zjadła!!!
        Jutro powtórka i spróbuję kaszke też podać.

        dziewczyny, śliczne te wasze dzieciaki. Rosna jak na drożdzach. Musze gabi wstawić nowe zdjęcia ale muszę sie po tych 2 tygodniach z dala od domu ogarnąć troche. Prania masa, Gabi powyrastała z ubranek podczas tego wyjazdu więc musze posortować i nowe poukładać w szafce.
        Wpadnę jak będę mieć wiecej czasu



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          agatko jak tak ogladałam zdjecie Hani to rzeczywiście taka drobniutka kruszynka, bo mimo że 2 tyg różnicy to z Zuźki to kawał baby tylko że ona potrafi mi nieraz i 200 ml mleka wciągnąć mój m. sie śmieje że jak tak dalej będzie "żarła" to tylko na mleko będzie pracował
          W tamtym tyg kupiłam małej taką śliczną bluzeczke w grochy i jak ją założyłam to rekąwki były jeszcze za długie a dzisiaj już za mała, ogólnie mam już pudło rzeczy schowanych za małych a połowa z tego w ogóle nie noszona jeszcze z metkami
          Last edited by marlenabog; 05-01-2011, 21:01.


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            To moze sterydy dajesz do mleka co?
            Moja prawie wyrosła z malutkiego kombinezonu(od0 do 3miesięcy)i teraz chyba muszę kupić na 74 bo wszystkie w domu na 80cm lub86 a ta pływa,syn zimą miał pół roku a córka starsza rodzona zima to na drugą miała rok i za bardzo ciuchów nie mam na niunię-ech

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Mój maluch też szybko zaczął teraz wrastać z ubranek, aż mi niektórych szkoda:/ Teraz już nosi na 68 - faktycznie za szybko te dzieciaczki rosną. Olaf waży teraz 6600 i ponoć to na niego trochę za dużo. Lekarka powiedziała, że przez pół roku maluszek powinien podwoić swoją masę urodzinową, a nasz Bąbel już ją osiągnął - ale o dziwo na buźce nie wygląda na grubaska
              Co do włosków, to też już wytarły mu się te urodzeniowe, ale na szczęści nowe już się pojawiły.
              Ostatnio opanował nowe umiejętności - puszcza buźką bąbelki i grucha jak gołąbek, niestety picia z butelki i kubeczka wciąż nie potrafi:/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                a i jeszcze jedno.....bardzo intensywnie wpycha rączki do buźki... i to wcale nie z głodu:/ wasze maluchy też tak robiły?? czy to tylko mój przymierza się do ssania kciuka??

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Tomajkar Zosia też ciągle zjada swoje rączki i dużo się ślini. Ale z tego co wiem to normalne. A jeśli chodzi o wagę to wydaje mi się, że aż tak strasznie dużo Olafek nie waży. Moja kuzynka ma córkę młodszą o 10 dni od Zosi i już waży 7 kg.





                  http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    cześć dziewczyny!
                    jestem tutaj nowa

                    moja Igusia urodziła się we wrześniu i z dnia na dzień widzę jak wspaniale się rozwija. Teraz naprzykład siedzi w bujaczku i słodko sobir gaworzy. Zaraz pójdę z nią "porozmawiać":].

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Hej,
                      Każde dziecko rozwija się w swoim tępię a co do wagi to z ciekawości zajrzałam do książki Karoli i jak skończyła 3 miesiące to ważyła 5500kg więc podobnie jak Hania a teraz to jest jedną z większych dziewczynek w przedszkolu. Waży prawie 17kg. Hania jest drobna ale długa ja tez odłożyłam już dużą torbę ubrań i nosi teraz 68
                      Co do pchania rączek do buzi to moja też wkłada czasami włoży nawet pół raczki... a mam pytanie czy Waszym dzieciaczkom tez się tak łuszczy głowa?, bo mojej bardzo smaruje jej oliwką alba parafiną ale mało to pomaga.
                      Dziś odbieram wyniki, trzymajcie kciuki.. a i witam nową mamusie, napisz coś więcej o sobie i Igusi


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Ja chyba w poniedziałek zrobię małej morfologię,dziś mi się nie chciało wstać bo padało i wiało

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Cześć, nie miałam kiedy wpaść do was.
                          Myssia witam u nas, rozgość sie i napisz troche o sobie i córeczce.

                          podolec dostałaś skierowanie na morfologie czy sama chcesz zrobić?
                          Gabi przy trzeciej próbie podania jabłuszka juz lepiej, sama pyszczek otwiera i mniej wypluwa. Tym razem zmieszałam z Sinlakiem i lepiej jej smakowalo.
                          Mała gada juz jak najęta, piszczy i wkłada łapki do buzi, nie jedna a 2 więc jest to jak najbardziej normalne, nic nienormalnego I waży już chyba z 6 kilo bo coraz cięższa a pudło ciuchów już odłozyłam po przyjeżdzie ze świąt!!! Ale rośnie teraz szybciutko.
                          Lecę kapać malutka bo dzis tylko raz spała 40 min i zmęczona bardzo.



                          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            No właśnie zlecenia nie dostałam od lekarki,więc zrobię prywatnie u nas to 5zl,wiec nie zbankrutuję a będę spokojniejsza

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              cześć Dziewczyny!
                              dziękuje za miłe przyjęcie

                              już się zabieram za napisanie paru słów o sobie i mojej Igusi

                              Igusia ma trzy miesiączki, no ponad. Jest cudownym dzieckiem; ciągle się uśmiecha, gaworzy wesoło, lubi być noszona na rączkach, ale to chyba jak każde dziecko:>. Jest już dużą dziewczynką; ma 69 cm. Duża się urodziła-59 cm jak na dziewczynkę to chyba dużo i na chwilę obecną waży 5600. Próbowałam ją nakarmić, ale dzidziuś jest teraz w swoim świecie "krzyków i wymachiwania rączkami".

                              Co o mnie? mam 22 lata. Studiuję dziennie w Krakowie. Staram się jak mogę pogodzić naukę z macierzyństwem i wydaję mi się, że świetnie sobie radzę. W wolnych chwilach uwielbiam spędzać czas z moim maleństwem, czytać książki, spacerować czy słuchać muzyki. Po porodzie doszła również praca nad moim brzuszkiem, ale to do hobby zaliczyć nie mogę.

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                hej mamusie ja tylko na chwilkę wpadłam do Was, wieczorkiem zajrzę na dłużej, idę dziś na urodzinki do mojej bratowej a raczej do jej synka na 3 latka
                                witam nowa mamusię zaglądaj do nas koniecznie
                                tomajkar Olafek nie waży za duzo mój Jakubek waży ponad 7500g na wadze łazienkowej czyli jakieś 7250g mniemam, 17 grudnia byłam na szczepionce Jakubek ważył wtedy mając 3 m-ce 6500g i lekarka powiedziała że waga wzorcowa...
                                niuniakura jak zabawa sylwestrowa się udała? koniecznie zdjęcia wklej jestem ciekawa jak wyglądałaś w tym hiszpańskim wdzianku

                                dobra lecę bo się muszę poprasować bo tato po mnie przyjedzie niedlugo
                                papatki dziewczyny będę potem!

                                aa agatko jak wyniki?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X