Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Wam przeszkadza że piszę pogrubionym drukiem?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      witam a moja wszystko wcina ze słoiczków dzisiaj jadła jabłka z bananami... i zjadła prawie cały słoiczek... kaszki dostaje co dziennie w porze obiadowej i odkad zaczeła jej jeść to z szafki ubyły już 3 paczki....a moja starsza pociecha w pierwszy dzień świąt nabawiła sie ospy...obym tylko ja z zuźką sie nie zaraziły, bo jeszcze nie miałyśmy


      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez niuniakura Pokaż wiadomość
        Mieliśmy okropną podróz, jechaliśmy prawie 7 godzin 270km, takie korki, remonty itp.
        Mała strasznie plakała pod koniec, za długo w siedzonku. DODAM ZE AŻ PO TEJ PODRÓŻY MIAŁA STOPY OPUCHNIĘTE!!!!!!
        Niuniakura a pediatra Ci nie powiedzial, ze takie male dziecko nie powinno siedziec dluzej niz 2-3 godziny w kawalku w foteliku samochodowym?
        Wiem, ze to meczarnia taka podroz jak sie ma dziecko co 2 godziny z fotelika wyjmowac, ale ono tego potrzebuje. Musi sie wyciagnac, wyprostowac, bo pozycja w foteliku jest dla takiego malucha super-niewygodna. My w zeszlym roku jechalismy 20 godzin trase, ktora latem robimy w 10 godzin. Byl problem, bo sypal snieg i kazdy postoj dluzszy niz 10 minut grozil nam nie wyjechaniem z parkingu. Ale stawalismy co 3 godziny, bo balismy sie o kregoslup Julii.



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          Dobrze to wiedzieć

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            My z Dominikiem jechaliśmy jak miał niecałe 3 miesiace 500 km do rodzinki na śląsk powiem że ogólnie było ok ale pod koniec to była juz katorga tylko że my zbytnio nie mieliśmy gdzie stanąć, bo była noc a wtedy na autostradzie a4 były tylko malutkie parkingi zawalone tirami...teraz też z Zuźką kilka razy pokonywaliśmy odległość 200 km bez większych problemów..tylko raz nam sie troszke przeciągło jechaliśmy ok 5 godz bo śnieg zaczął sypać i s3 jest w przebudowie i ciągle zwężenia były więc trzeba było uważać, żeby w ciemności w jakieś barierki nie przywalić


            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              [B]podolec[/B mnie twój pogrubiony druk nie przeszkadza
              AMSW robiliśmy postoje bo wiem o tych co-dwóch-godzinach ale mimo wszystko to nie wystarczyło. W dodatku ona nie spała prawie wcale więc była rozjuszona.

              łał, dziewczyny, wy już wszystkie dzieciaki słoiczkami karmicie
              My zaczynamy w połowie stycznia jak do domu zjedziemy bo wcześniej wydawało mi sie ze za mała!!!



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                Hej dziewczyny,
                Wczoraj się normalnie zszokowałam bo jak kapaliśmy mała to zaczęła się strasznie fajnie śmiać na głos i trwało to chyba z 5 minutek.Czy Wasze dzieciaczki też tak się śmieją?
                A jak tam plany na sylwestra? My siedzimy w domciu, przygotuje jakąś kolacje,może potańczę z Karolinką ale raczej do 12 nie wytrwam.
                Dziś Hania kończy 3 miesiące wow kiedy to zleciało?


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Dziękuję myślałam że może to komuś jeszcze przeszkadza i wolałam spytać.
                  Nie za małe te nasze dzieci,rozmawiałam ze znajomą z innego forum i ona też tak wcześnie karmiła synka stałymi pokarmami a mimo to karmiła cycem.
                  Dziś pomidorówka to dam małej

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    WOW a ja jestem w szoku że takie maluszki karmicie słoiczkami kaszkami ja dla mnie to dużo za wcześnie. Nawet na opakowaniach pisze po 4 miesiącu
                    A co na to pediatrzy??? Ja dietę rozszerzałam wg zaleceń pediatry. Majka zaczeła po 4 miechu kaszki dostawać bo mało przybierała na wadze Julka dopiero po 6 miechu a tak cyc


                    JULA

                    MAJA

                    OLGA

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      my wczoraj bylysmy na szczepieniu i lekarka powiedziala, ze jak piersia karmiona to od 6 miesiecy podowac sloiczki.. hmmm..ze to z korzyscia dla dziecka po prostu. mala ma mala skaze bialkowa, na raczce przesuszona skora. mam ograniczyc bialko. ale jak rozumiem krowie bialko?
                      wazy teraz 5,615 glowka i klatka 40cm obwodach.

                      teraz w srode do okulistki idziemy.

                      marlena, Zuzka calkiem duza, tak mi sie zdaje a Ty chudzinka taka!
                      niuniakura, wspulczuje ale jakos daliscie w koncu rade.. znam te krzyki w aucie, moja nie lubi wolnego jechania, musi byc przyspieszenie caly czas to wtedy spi, ale co zrobic w korkach albo na swiatlach? raz moj R przybiegl po mnie do sklepu, bo zostal z mala w aucie i tak dala czadu, ze po nie dal rady

                      sylwester w domu, z mala chcemy byc. moze w nowy rok do przyjaciol po poludniu zajrzymy, psiapsiolka w ciazy jest.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        hej mamunie i ja się witam dziś!

                        majajula a Ty juz widzę końcóweczkę ciązy masz, lada moment mamusią po raz 3-ci zostaniesz leci ten czas

                        ja na razie też tylko moim mlekiem karmię małego i od 4 m-ca zacznę ciapki jakies wprowadzać, mały przybiera dobrze na wadze więc się nie spieszę...także niuniakura od połowy stycznia i ja zacznę bo Jakubek 4 miechy skończy!

                        podolec mnie też Twoja duża czcionka nie przeszkadza...

                        agatko mój Jakubek też tak potrafi już się śmiać, raz go nosiłam na rękach brzuszkiem do ziemi i zbliżałam do twarzy m i robiłam bzy bzy bzyy tak się śmial fajnie a my razem z nim

                        co do sylwestra to ja idę do rodziców ale tam balangi u nich nie będzie pewnie posiedzimy pooglądamy tv i pójdziemy spać....małż mój za to ma pracę w sylwestra do późna więc nic nie planowalismy

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          U nas schemat zywienia byl taki:
                          - po ukonczonym 4 miesiacu zaczelam dawac obiady,
                          - po ukonczonym 5 miesiacu dawalam na drugie sniadanie owoce,
                          - po ukonczonym 6 miesiacu dawalam kaszke wieczorem na kolacje.
                          Procz tego cyc 5 razy dziennie i zadnych karmien w nocy od 5 miesiaca. Wg. tego schematu dziecko najpozniej od 7 miesiaca powinno zaczac przesypiac noce, bo ma pelny brzuszek. Od 7 miesiaca dostawala cyc tylko na sniadanie i kolacje (po kaszce). U nas sie to dobrze sprawdzilo, bo Julia sama zrezygnowala z piersi jak miala niecale 8 miesiecy, bo wolala jesc inne rzeczy.



                          Rosne...
                          14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                          17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                          13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                          16.11.2009 5620 gr, -
                          16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                          19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                          17.06.2010 9250 gr, -
                          06.09.2010 10600 gr, 77cm
                          14.12.2010 11600 gr, 81cm
                          05.05.2011 11900 gr, 83cm
                          20.09.2011 13200 gr, 90cm
                          14.01.2012 14300 gr, 93cm
                          19.07.2012 15500 gr, 98cm



                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Beau leci strasznie dopiero co zakładałyśmy wątki styczniowe a tu już mam 2 mamy rozpakowane i kolejne czekają na poród
                            Ja to zaciskam się jeszcze przez 2 dni aby do północy 31 grudnia coby już w nowym roku urodzić choć raczej zanosi się na przenoszenie

                            a co do rozszerzania diety to skoro mały ładnie przybiera na wadze ja bym poczekała jeszcze do 6 miesiąca. Dieta mleczna widać mu służy a i na zdrowie mu to wyjdzie. taki mały żołądeczek nie wszystko jeszcze trawi. No i przede wszystkim pediatra powinien zadecydować. No ale to moje zdanie


                            JULA

                            MAJA

                            OLGA

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              AMSW a obiadki sama robiłaś czy słoiczki dawałaś?

                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Dziewczyny chcę Was ostrzegać przed jednym gównianym forum to jest na obcasach, też forum o ciąży, macierzyństwie, nie wchodźcie tam, bo jakieś dziwne osoby tam są ja weszłam i jak życzyłam im wesołych świąt na takim samym wątku sierpniowo wrześniowe dzieciaki, to zaczęły się obrażać na mnie, jakieś sfrustrowane tam są










                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X