Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    Cześć mamusie,
    U nas święta ok, ja objadłam się tak ze na wigili miałam potem problemy z brzuchem...
    ninuniakura współczuje malutkiej Gabi a pewnie i Ty byłaś wykończona przez te jej płakanie.

    Dziewczyny wczoraj w nocy moja Hania usnęła o 10 wieczorem i przespała całą noc, obudziła się o 7:30 rano... w końcu się wyspałam!!... a potem nie chciała się odkleić od cycusia.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Też objadłam się w świeta jak głupia
      Mała na śniadanie zjadła mleko-wypiła na raty 100ml,potem dorabiałam 40(30)i znów40Teraz pije bo ma kaca potem ok14papu.Mała na razie nie lubi jabłuszka,marchewki,soczków,kaszkę jako tako,muszę kupić smoka do kaszek i zobaczę czy będzie jeść

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Ojamęczyła się strasznie a i aj i mój mąż z nia!!!

        Ja już piersią nie karmię wcale wiec dieta poszła w kąt. Gabi już sie wreszcie zaaklimatyzowała, bawi się nowymi prezentami, nauczyła sie z brzuszka na plecy przerzucać Fajnie jest, babcie troche sie mała pobawią.
        Lecę na obiad, fajnie nie musieć gotować, już zapomniałam jak to jest.



        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          witam i troszke spóźnione ale Wesołych Świąt...jak będe miała chwilke to nadrobie, bo narazie mam m. w domku do stycznia i jakoś tak w ogóle nie siedze na necie...po chrzcinach wszystko dobrze goście do 2 w nocy siedzieli a święta też jakoś tak szybciutko mineły
          Attached Files


          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            marlenabog zdjecia przeurocze z chrzcin obie wygladacie slicznie

            Szkoda malej Gabi ze tak sie nacierpiala w podrozy. No ale glowa do gory w drodze powrotnej bedzie lepije. Bedzie spala cala droge _tego zycze

            u mnie swieta minely i jak dla mnie to za szybko. Bylo super(moze troszke do zrobienia ale przyjemnie) wigilia i pierwszy dzien w domu moich rodzicow a niedzila chrzciny Nikusia, Wszystko odbylo sie super. Goscie wyszli zadowoleni a to najwazniejsze. Jak wracalismy do domu zastala na burz sniezna masakra byla ale dalismy jakos rade. Gorzej dzis bo auta nie da sie ruszyc tak sasypane. Heheheeh smieszne nawet troszke jak dla mnie. Cale miasto sparalizowane.

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Dzień doberek wszystkim mamusiom!

              Marlenko fajne zdjęcią a małą wystroiłaś jak księżniczkę

              niuniakura to pewnie dlatego że już nie karmisz dostałaś okres a powiedz mi nie zbierało Ci się mleko nie bolaly Cie piersi?

              dziewczyny jak kładziecie swoje dzieciaczki do snu na boczki czy na wznak, ostatnio czytałam coś niecoś o plaskichh główkach u maluchów, a mój to na boczku nie bardzo chce leżeć kręci się wierci głowa mu lata na wszystkie strony bo ciekawski jest!

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                a miałam pytać podolec właśnie nie mówiłaś jak tam początki z papu mała pluje? karmisz łyżeczką? papki marchew ziemniaczek dajesz? opowiadaj

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  Już juz mówie-kupiłam to co było u nas w rossmannie-marchewke,marchewkę z ziemniakami,marchewkę z ryżem,zupkę jarzynowa,jabłuszka,jabłuszka z morelą,banana,jabłuszko z jagodami,soczki,kaszkę z morelami.I tak jabłuszko jest pe bo kwaśne nie ważne czy samo czy z czymś,nawet banan był kwaśny-jak nie dojadła to spróbowałam,marcheweczka pe ta z ziemniakami,sama chyba jeszcze stoi,ta z ryżem też chyba była pe,soczki kwaśne więc lipa nie smakują.Kaszka średnio smakowała-muszę kupic smoka do kaszek i spróbować dać butlą.Co do zupek pytałam znajomej i jak będzie w domku -rosołek lub pomidorówka to jej podam,może domowe papu jej posmakuje bo kupne raczej nie.Starsza córka tak jadła,słoiczki pe domowe nawet zjadałaTak karmię łyżeczką malutką

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Cześć, odciągałam z piersi ok 20 ml i samo i mleko wyparowało. Teraz już prawie nie mam wcale.

                    podolec czyli pierwsze próby zaliczone. Fajnie, my do domu przyjedziemy i zaczynamy słoiczkowanie.

                    Okres trwał 1 dzień tylko i dziś juz nic nie ma



                    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Ja kładę Zosię na pleckach. Na boczku nie bardzo chciała leżeć, a teraz nawet ortopeda zabronił kłaść na boczku.
                      Zosi ostatnio strasznie włoski wypadają Czy Wasze dzieciaczki też tak mają?





                      http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        MNie też ortopeda zabronił na boczku bo szkodzi na bioderka.

                        Co do główki, to pielęgniarki kazały podkładać cienki wałeczek pod plecki z tej strony co główkę skrzywia i faktycznie pomaga. Dodatkowo kładę pieluszkę z drugiej strony zeby sie wtulała i nie ma problemu!!



                        Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          Chyba im na mózg szkodzi,mi nic lekarz nie mówił nawet nasza pediatra.Moje dzieci wszystkie spały na boczku i bioderka zawsze miały zdrowe.
                          Słoiczki chyba jej nie pasuja bo bez smaku-a mleczko i herbatka jest słodkie,teraz dałam ok4lyżeczki kaszki i już je lepiej ale tam sam cukier

                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            Nasza mała polubiła leżenie na brzuszku. Tak głowę podnosi i śmieje się , na maskotkipatrzy super. I z każdym dniem coraz bardziej rozmowna i kumata!!!!! Normalnie w ciągu tego tygodnia tak jej się zdobiło!!!



                            Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Hej,
                              Ja moją kładę na pleckach ale jak np ze mną śpi to wtedy na boczku. Lubi też na brzuszku, a ostatnio jak bardzo płacze to wkładam ją do leżaczka na trochę i wtedy jest grzeczna
                              Podolec super że mała już je ze słoiczków, ja się nie mogę doczekać kiedy moja Hania zacznie tak jeść!!


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                A moja nie chce pić herbatki Krzyczy przy niej jakby ją bili Ale za to lekarstwo bardzo polubiła, bo słodkie. A jak się po nim oblizuje





                                http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X