Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

*****Wrzesień i Październik 2010*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

    tomajkar u nas podobnie. O 19 zaczynamy kąpu-kąpu i dawalam cyca. Mala zjadla i odstawiałam do lóżeczka, po 10 minutach sie budziłai tak kilka razy do 21.
    Teraz daje butlę, wypija w 5 minut, odbeknę i do lóżeczka i zaraz zasypia. Czyli najpóźniej o 20 śpi.
    Zobaczcie sobie tą pioseneczkę---rozbraja!!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=a8qE6WQmNus

    Własnie wrociłam z komisu dzieciecego---oczopląsu mozna dostać. Kupiłam małej piekny kombinezonik na zimę bo z pierwszego już wyrasta za 30 zl, gruby polar z podszewka. Przepiekny!!!!
    I zakupiłam podgrzewacz aventa nowy w promocji z 169 na 119 przeceniony Lubie takie okazje



    Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

      Hej Mamusie ja już mojego Gucia nakarmiłam i położyłam do łóżeczka i Guciek próbuje usnąć
      Kręgosłup mnie coś boli, jak była lepsza pogoda i spacerowałam więcej to mnie tak nie bolał a teraz tylko ślęczenie nad dzieckiem i już boli buuu...chociaż byłam dziś pół godz. na dworze a raczej po zakupy poszłam-okropnie na dworze mokro bo pada deszcz i nieprzyjemnie

      niuniakura to gratuluje udanych "połowów"
      zaraz zerknę na youtuba....

      Skomentuj


        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

        Napisane przez ada84 Pokaż wiadomość
        tomajkar u nas podobnie jak u Ciebie. Kąpiel o 19, potem cycuś, drzemki po 5-10 minut i znowu cycuś i tak do 23-24. Wczoraj zasnęła dopiero o 1 Zastanawiam się czy można coś zrobić, żeby szybciej zasypiała, bo na początku około 21 już spała, a teraz najszybciej zasypia o 23. Ale za to budzi się w nocy mniej razy
        adus może spróbuj odciągnać na wieczór żeby z butli po kąpieli jej dać?

        Skomentuj


          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

          oj, ja dzis mleczko odciągnęłam i zaszalam z Grzańcem Galicyjskim.
          Ale fajnie, kiedy ja alkohol piłam



          Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

          Skomentuj


            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

            niuniakura gratuluje przespanej nocki, oby juz kazda taka byla))) eksperyment zaliczmy do udanych. super
            tomajkar dobrze ze wyjdziesz z domu, Tobie przyda sie oderwanie a moze maly zaakceptuje butle. Moja kolezanka tak mila ze karmila piersia i jej synek nie tolerowal nic innego. Az wrocila po urlopie do pracy i jakos poszlo. Ale nigdy np soczku czy wody nie napil sie z butelki tylko i wylacznie z kubeczka. I to takiego jak my pijemy niekapki nie wchodzily w gre. Z jednej strony to dobrze nie trza oduczac picia z butelki(ja mialam taki problem)
            U nas z zasypaniaem to roznie jest. Przewaznie kapiel 19-19:30 potem "pocziluje" sobie troszke, dostaje mleczko i tak sobie gada do siebie, kolo 22giej piers i albo zasypia przy piersi albo jak sie naije i mu sie odbije to do lozeczka i zasypia sam. Czasem domaga sie brania na rece ale staram sie nie ulegac i czekac az zasnie( jak jest najedzony, ma sucho i wiem ze nic nie boli )musi usnac sam. Wyjatkiem sa dni gdzie przez refluks zasnac nie moze to nie mamy wyjscia nosimy go w pozycji pionowej. Ale to juz coraz zadziej przechodzi mu jupi
            niuniakura ja tez lubie przeceny w sklepach i okazje dzis kupilam sobie spodnie(troche brzuch wisi ale mam nadzije ze niedlugo zniknie)))-musze zaczac wreszcie cwiczyc ale weny brak......
            No i zaszalalas z tym winkiem-az zazdroszcze. I dobrze wypilas nasze zdrowie??

            Skomentuj


              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

              Cześć, dziś nocka nieżle ale juz nie tak jak wczoraj.

              Z winkiem zaszalałam, wypiłam za wszystkie karmiace mamy ale jakoś mi nie służy... żołądek mi sie odzwyczaił chyba
              U nas dziś nuda w domu..życze miłej niedzieli
              Last edited by niuniakura; 12-12-2010, 12:35.



              Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

              Skomentuj


                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                witajcie dziewczynki juz nadrobiłam weekendowe zaległości....ja właśnie wróciłam od rodziców....dzieci wykapałam i teraz siedzą i bajke ogladają Ja w sobote też sobie zaszalałam...dzieci zostawiłam u rodziców a ja ze znajomymi sobie poimprezowałam ale troszke od alkoholu sie odzwycziłam bo dosyc szybko sie upiłam ale było swietnie takie oderwanie sie od szarej codzienności w srode wraca m. i będzie aż do stycznia więc też jakieś swiąteczne balety zaliczymy...Dzisiaj kaca leczyłam więc z Zuźką cały dzień przespałyśmy a Dominik dziadkom na głowe wchodził....Co do prezentów gwiazdkowych to ja mam już kupione i zapakowane, został mi tylko m. i tescie


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                  hej mamcie, u nas nocka jak zawsze-pobudka około 2.00 a potem do 7-8.00 śpimy dalej, ja dziś też u rodziców byłam standardowo, moja mama jak zwykle nakupiła malemu bodziaków i maskotkę takiego tygryska
                  a teraz piję herbatkę bo jak to na lakację pić trzeba...
                  idę syropu się napić, nic mi ten kaszel nie przechodzi buuu

                  Skomentuj


                    Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                    Witajcie dziewczynki, sporo naskrobałyście przez wwekend... ja byłam zajęta i nie miałm czasu ani na chwilkę wejść ale dziś już nadrabiam. W sobote miałam trochę relaksu poszłam na manicure a męzuś został z dziewczynkami, super było... a już się nie mogę doczekać bo w tą sobotę idę do fryzjera.
                    niuniakura ja tez gratuluje przespanej nocki,fajnie Ci że mogłaś się napić!!Mi się marzy choć małe piwko ... a tu nic.
                    Starsza córeczka poszła do przedszkola... a Hania śpi więc zabieram się za sprzątanie bo straszny bajzel mam.. pa


                    Skomentuj


                      Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                      Cześć mamusie!

                      Marlena u mnie jeśli chodzi o picie jest podobnie, duuuza przerwa dała o sobie znać i tak po jednym kubku byłam upita. Mąz mówi ze ekonomiczna jestem teraz.
                      agata nie ma to jak fryzjer i manicure..... o tym ostatnim moge zapomnieć bo jakoś teraz nie moge dlugich pazurów nosić, przeszkadzaja mi a kiedyś miałam swoje własne centymetrowej długości
                      Co do piwka, polecam Lech bezakloholowy!!! Jest identyczny jak zwykłe, cała ciąże na nim leciałam

                      Mnie brakuje rodziców i babć trochę ale nie ma jak jechać. Szkoda, bo teraz czuje ze tego mi wlaśnie potrzeba- rodziny. Za to teściowa w tym tygodniu ma przyjechać, niestety to nie to samo ale musze sie nią jakoś pocieszyć

                      Ja tez jutro do gryzjera lece a dziś do internisty i na badania krwi. No i do Galerii na zakupy prezentowe a mąz cały dzień z mała!!!



                      Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                        Zosia znowu w nocy zasnęła dopiero o 1 i zanim zasnęła cały czas płakała Coś musiało ją boleć. Ale za to spałą da 8, wypiła mleczko i obudziła się o 10 Po raz pierwszy nie wstawałam w nocy
                        A mi się marzy lampka dobrego winka niestety trzeba na to trochę poczekać.
                        Niuniakura ja mimio tego, że mieszkam blisko rodzinki też nie mam z kim Zosi zostawić. Teściowa ma swój sklep, więc cały czas tam siedzi, a nawet jeśli nie to i tak by się Zosią nie zajęła. A mój tata też nie bardzo. Jak już będzie większa to pewnie będzie ją zabierał np. na pole zobaczyć jak zboże rośnie





                        http://adaslodkieprzepisy.blogspot.com/

                        Skomentuj


                          Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                          witajcie ja już po obiadku i troszke posprzątałam ale wena mi sie skończyła ja na szczęście mam z kim dzieciaki zostawić, mamy nawet nie musze sie pytać tylko zaworze i nie ma już wyjścia, teściowa mimo ze na emeryturze to z 2 tyg wcześniej musze sie zapowiadać więc rzadko u niej zostawiam. moi rodzice mają gospodarstwo więc zawsze są w domku. Kurak mi sie odmraża i będę dziś wieczorkiem robić galaretke


                          Skomentuj


                            Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                            hej mamusie jestem i ja!

                            U nas nocka standardowa znowu...teraz mały bańki buźka puszcza a ja pranie robię, rano poprasowałam rzeczy małego. Mały po nocce narobił w pampersa aż mu uciekło boczkiem i przecieklo że hoho

                            A dziś znowu mroźno więc darowałam sobie spacerek, na 20 minutek nie chce mi sie wychodzić! Za to cos mnie głowa rozbolała buuu

                            Ja winko piłam w swoje urodzinki tylko lampeczkę i wszystko bylo okej nie upiłam się a w ciąży zdarzyło mi się pic lecha o którym niuniakura pisała latem to miodzio takie piwko za to wyczytałam kiedyś że na laktację poleca sie piwo karmi więc tez piłam kilka razy nawet mi mąż zapasy zrobił ale jakoś mi sie przepiło

                            Skomentuj


                              Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                              Ja co do opieki nad Hanią to na moich rodziców i teściów za bardzo nie mogę liczyć!Jedynie teściowie zajmą się Karolinką ale dopiero teraz kiedy podrosła a moja mama opiekuje się chora babcią więc ma dużo na głowie.
                              Idę zaraz po Karole do przedszkola ale nie chce mi się za bardzo bo wrócę pewnie mokra! Beau ja na wieczór mam właśnie karmi ale kupie sobie tez tego Lecha o którym pisała niuniakura


                              Skomentuj


                                Odp: *****Wrzesień i Październik 2010*****

                                Mnie sie już Karmi przepiło, z resztą nie mam problemów z laktacja już a raczej za dużo jej bo i tak chce już sztucznym karmić. Niestety, od dzoś biore Detralex i lepiej zebym nie karmiła przy tym.



                                Zapraszam do bloga Didi Gagi: http://didigaga.blogspot.com/

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X