Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

    Dla mnie najważniejsze jest by fotelik był wygodny i bezpieczny. Ocena w testach jest dla mnie istotna. Zastanawiam się się nad zakupem fotelików dla córek firmy Weelmo. Znacie tą firmę? Fotelik prezentuje się bardzo dobrze i wygląda na bezpieczny.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 24-05-2014, 08:32.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

      ja polecam fotelik Concord Absorber xt albo jakiś inny fotelik concord. To kolejny produkt tej marki jaki kupiłam i jestem bardzo zadowolona zarówno z fotelika jak wózka itp. Dlaczego Concord? Proste, dziecko sie nie poci, jest wygodny i łatwo montuje sie do auta

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

        My mamy od kilku lat CYBEX Solution X2-FIX . On nadaje się dla dzieci od 15 do 36 kg, a więc będzie jakoś do 12 lat. Ma dobre oceny i również dodatkowo isofix.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

          Tobi z maxi cosi albo cabrio, to fajne foteliki i dość uniwersalne więc malucha można długo wozić

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

            Wybieraj na podstawie gwiazdek w testach ADAC i tego, czy dany fotelik pasuje do Twojego auta! Nawet jak kupisz przez internet, to musisz sobie przymirzyć i jak nie pasuje do foteli w Twoim aucie, to po prostu odeślij! W zakupach przez internet jest zawsze 14 dni na zwrot bez podania przyczyny.
            My wybraliśmy niedawno dla córki fotelik Chicco Oasys 2/3. Ma 4 gwiazdki ADAC, oddychającą tapicerkę (choć prawdziwy test tej funkcji będzie dopiero latem), małej jest wygodnie. Jesteśmy zadowoleni
            Attached Files

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

              Testy ADAC nie świadczą o tym,że fotelik jest rewelacyjny,tak na prawdę tymi gwiazdkami to można sobie nos wytrzeć Wybierając dobry fotelik najlepiej skontaktować się z kompetentnym sprzedawcą,który pomoże dokonać wyboru. Ludzie patrzą na gwiazdki i myślą,że to jest wyznacznik dobrego fotela. Niestety nie jest.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

                A słyszał ktoś o Smart Kid Belt? Ja niedawno kupiłam, widziałam ich filmiki na youtube i wiedziałam że oszczędność miejsca w porównaniu z fotelikiem przyda się bardzo. Jest tak samo bezpieczny a łatwy w użyciu no i tańszy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

                  Polecam przedział 18-36 I model Camo z Easy-Go Nie wiem jak gabarytowo wygląda twoje dziecko, ale mój synek jest duży jak na swój wiek i ciezko mi bylo znaleźć fotelik z szerokim siedziskiem. Dopiero w Camo synek miesci sie bez problemu i swobodnie siedzi. Tak samo kwestia oparcia- tutaj jest ono wysokie i wygodne. Jestem zadowolona z zakupu, wiec polecam ci zajrzec do sklepu i sprawdzic ten model

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

                    Ja polecam ten od Chicco Po pierwsze spełnia wymagania normy ECE R44/04. Dzięki niezależnej regulacji parametrów może być dostosowany do dzieci w wieku od 3 do 12 lat, zmieniając wysokość oparcia oraz szerokość. Posiada najbezpieczniejszy system montażu czyli isofix, 3 punktowe, sztywne pasy bezpieczeństwa z osłonkami oraz zdejmowaną tapicerkę którą można prać w pralce. Jak dla mnie i dla dzieciaków najlepszy. Im wygodnie a ja się nie martwię.
                    Last edited by gagatka; 06-07-2020, 15:27. Powód: link
                    Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

                      My uzywamy fotelika NINO ISOFIX z Easy Go ( przedział wagowy 9-36 kg ). Jest rewelacyjny. Rozsądna cena, świetna jakość wykonania. Bardzo klasyczny model, miękkie materiały, które łatwo utrzymać w czystości. Ma isofix co w mojej ocenie już samo w sobie zapewnia bezpieczeną i komfortową podróż.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jaki fotelik dla dziecka powyżej 18 kg?

                        Jak dla starszego dziecka to najlepiej chyba taka opcja xxx u nas córka jeździ w tym pasie jakoś od 8 roku życia i jesteśmy naprawdę zadowoleni.
                        Last edited by gagatka; 06-07-2020, 15:28. Powód: link

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X