Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

    Na razie Cypula pokoik wygląda trochę pusto może macie jeszcze jakieś fajne pomysły?
    Na pewno dojdą jakieś dwie kolorowe półeczki, firaneczki-Czekamy na dostawe ha ha i pasek wykończeniowy.
    Attached Files





    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

      Ja wczoraj na allegro zamówiłam naklejeczki na ścianę - każda po 5 zł. a jakie piękne i jaki wybór - ponad 300 wzorów! córcia będzie zadowolona



      Skomentuj


        #18
        Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

        ja bym w tej chwili duzo nie dodawala, moze jakas komoda na ciuchy a na niej ew np akwarium (ja mam sucho i to robi za nawilzacz) i na puste zielone sciany jakies obrazki (nawet tanim kosztem, w antyrame z "paspartu" jakies obrazki z kalendarza czy cos takiego, zegarek, albo jakies prace malej naklejone na kolorowa tektorke ,a stylu przyklejony sznureczek) no i jakies lustro np takie dlugie z ikei, dzieci lubia swoje odbice albo takie w okienku. i jak dlamnie starcza, w mgnieniu oka pokoik sam sie "zagraci" a to zabawkami a to obrazkami narysowanymi przez corcie,al poczucie przestrzeni tez jest potrzebne. bardzo ladny pokoik
        Last edited by pieczulka; 24-02-2011, 10:45.

        Skomentuj


          #19
          Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

          Pieczula masz rację pokoik zapełni się sam nie wiadomo kiedy
          Moje dziewczyny mają bardzo duży pokoik a mimo to ciągle brak w nim miejsca
          u nas np. tablica korkowa robi furorę super na prace robią wystawki naniej

          no i ty masz dużo wolnej ściany zielonej więc prace Cyprianka z czasem będą ją zapełniać
          ja lubię te półeczki z Ikei choć na początku wydawały mi się mało pojemne jednak są one najlepszymi pólkami na książki dla maluchów - nie przewracają się książeczki
          fajną sprawą jest również wieszak na torebeczki plecaczki worki ze skarbami coby nie walało się to po podłodze a w pudłach mogłoby się np. poniszczyć

          i jakaś lampeczka dla klimatu np. zółta by Wam fajnie pasowała


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            #20
            Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

            Halo dziewczyny ! Czy możecie mi doradzić? Bardzo spodobała mi się ta tapeta:

            Znalazłam ją w tym miejscu.
            Myślicie,ze ładnie powinna prezentować się w pokoju 5 latki ? Obecnie ściany są białe. Myślałam na początku, że będzie to ładnie wyglądało ale niestety pomieszczenie jest bardzo smutne oraz bure.

            Skomentuj


              #21
              Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

              Ważne jest również, by wybrać do pokoju dziecka odpowiednie okna. Okna muszą być przede wszystkim szczelne, by dziecko nie chorowało. My wybraliśmy okna od: http://www.stolbud.pl/ Dobrze wykonane, solidne okna- idealne do domu.

              Skomentuj


                #22
                Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                A macie jakieś sprawdzone pomysły jak zabezpieczyć kaloryfer przed dzieckiem? Mieszkamy w domu w którym pali się w piecu i grzejniki czasem aż parzą :/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                  Może założyć na niego jakąś ochronną siateczkę, deseczki czy cos w tym stylu ?

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                    Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                    A macie jakieś sprawdzone pomysły jak zabezpieczyć kaloryfer przed dzieckiem? Mieszkamy w domu w którym pali się w piecu i grzejniki czasem aż parzą :/
                    Osłonki na kaloryfer można zastosować, maskuje, chroni i wizualnie ładnie wygląda. Znajomi kupili nw tym sezonie grzewczym coś takiego i bardzo ładnie sie prezentuje, stanowi dodatkowy element dekoracyjny.
                    Attached Files

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                      Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                      A macie jakieś sprawdzone pomysły jak zabezpieczyć kaloryfer przed dzieckiem? Mieszkamy w domu w którym pali się w piecu i grzejniki czasem aż parzą :/
                      można kupic takie maskonice jak wczesniej koleżanka pokazała - choć chyba to kosztuje troszku, ale można takie os wykonac z drewna i otwornicy - pradip Ty masz zdolnego męża więc pewnie sam to zrobilby, u nas tez sa grzejniki ale jakims cudem Zosia na szczescie sie nimi za bardzo nie interesuje

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                        Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                        można kupic takie maskonice jak wczesniej koleżanka pokazała - choć chyba to kosztuje troszku, ale można takie os wykonac z drewna i otwornicy - pradip Ty masz zdolnego męża więc pewnie sam to zrobilby, u nas tez sa grzejniki ale jakims cudem Zosia na szczescie sie nimi za bardzo nie interesuje
                        Trzeba wpierw właśnie mieć męża majsterkowicza, a nie majsterpsuja Fakt, że kupne dość drogie, taniej samemu zrobić, ale najpierw musi mieć kto zrobić. U nas zawsze kończy się wzywaniem mojego taty do różnych budowlanych spraw

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                          I ten majsterkowicz musi mieć czas. ja się tak długo prosiłam o zrobienie karmnika dla ptaszków że w końcu kupiłam, bo chciałam sama robić ale ze względu na brzuszek zrezygnowałam i kupiłam.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                            Akurat w kwestii wyboru odpowiednich mebli dla naszego dziecka to chętnie doradzimy,zajmujemy się tym na co dzień,a poza tym na sam kaloryfer można założyć specjalną matę ochronną,nie jest droga a skuteczna.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                              Najgorsze grzejniki, to niestety te z dawnych lat żeliwne;( mają jak by czubki ostre, teraźniejsze są w zasadzie płaskie, zawsze można na nie położyć grube mokre ręczniki które będą miały dodatkowo funkcje nawilżenia powietrza

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: jak urządzić pokój dla 2,5 latka ?

                                Moim zdanie dobrym rozwiązaniem będa tutaj lampy do pokoju dziecięcego. Czytałam gdzieś że, wybór takiej lampki przez samo dziecko znacząco pomaga mu przy zasypianiu. No chyba że urządzamy pokój dla malutkiego dzidziusia. Ale i tak takie lampki zawsze się przydają.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X