Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Seks, a wcześniejsze krwawienie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Seks, a wcześniejsze krwawienie

    Witam, jestem w 8 tygodniu ciąży i 6 dni. W 6 tygodniu plamilam raz na brązowo, dostałam luteine i zakaz współżycia, tydzień później miałam krwawienie (albo dostałam okres, albo był krwiak który pękł, lekarze sami nie wiedzą, porażka ). Od tamtej pory czuje się dobrze, mam zwiększona dawkę luteiny i dużo odpoczywam. Wczoraj byłam na kontroli zupełnie u innego ginekologa powiedział, że ciąża przebiega dobrze (widział wypis i badania), nie ma nic czym trzeba się martwić ogólnie zdrowa kobieta tylko rodzic dzieci no i nic nie mówił o zakazie, a ja zupełnie zapomniałam zapytać, ten stres przed zmianą lekarza i w ogóle, że wypadło mi z głowy czy mogę, a po prostu jak i przed ciąża tak i w ciąży, bardzo się pragnie tego . W pierwszej ciąży nie miałam jakichkolwiek problemów . I właśnie dylemat czy dalej czekać czy po prostu coś próbować, po malutku delikatnie. Dodam, że do krwawienia brzuch mnie bolal mocno, po krwawieniu wszystko przeszło. Wiem, że mogę zadzwonić do lekarza, ale niestety nie mam numeru, a przyjmuje dwa razy w tygodniu w mojej miejscowości w poniedziałki i piątki.
       
Working...
X