Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle stawów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bóle stawów

    Jeśli bóle są efektem jakiegoś urazu, to nie warto tego lekceważyć. Problem może się nasilić i później może być trudniejszy w leczeniu. Warto zgłosić się do ortopedy lub gabinetu, w którym prowadzą takie zabiegi, we Wrocławiu tutaj xxx można się na takie zapisać.
    Last edited by disne; 30-07-2020, 19:28. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bóle stawów

      Jak ból to zadziała tylko xxx , według mnie jest genialny, szybko działa, niweluje ból. Zawsze to jakaś pomoc w walce z bólem. Często ludzie nie biorą leków, a potem się męczą, to nie ma sensu na dłuższą metę, jeszcze teraz przed świętami.
      Last edited by disne; 30-07-2020, 19:29. Powód: link

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bóle stawów

        Hej, widzę że nie tylko ja borykam się z takimi wątpliwościami Również męczą mnie bóle stawów i sama zastanawiam się, czy nie udać się do specjalisty. Co prawda, mój tryb życia pozostawia mi mało czasu dla siebie i na życiowe sprawy, ale myślę, że nie ma co dłużej czekać. Znalazłam dobrego fizjoterapeutę - każdy, kto mieszka w okolicach Wrocławia, może skorzystać z jego usług.
        Z bólem stawów jak widać, nie ma co czekać - trzeba o siebie zadbać.
        Pozdrawiam wszystkich
        Last edited by disne; 30-07-2020, 19:29. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bóle stawów

          Hej, mi mój lekarz zaproponował kroplówki witaminowe, które wspomagają praktycznie wszystkie funkcje organizmu i rzeczywiście pomogło na bóle stawów w kolanach. Miałam tylko 3 serie zrobione, ale efekty są kosmiczne, oprócz zdrowych stawów mam dodatkowo silne włosy i mocne paznokcie oraz cała czuję się dużo lepiej po ich zastosowaniu. Miałam lekki trądzik który również ustąpił. Te kroplówki stosowałam w aplikował mi lekarz w placówce Nasz Gabinet - xx kroplowki-witaminowe/szczecin/ nasz-gabinet.pl/kroplowki-witaminowe/szczecin i były bezbolesne oraz szybko zleciały. Polecam każdej kobicie, która chce o sobie zadbać. Pozdrawiam
          Last edited by disne; 30-07-2020, 19:30. Powód: reklama

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bóle stawów

            Mnie także dokuczają bóle stawów. Smaruje specjalnymi specyfikami i zmieniłam nawet dietę.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bóle stawów

              A może warto poszukać co robi moja koleżanka kilka lat się męczyła i w końcu któryś lekarz jej stwierdził fibromialgię - mówi ze różnie ludzie sobie radzą z bólem masz wiele preparatów
              Last edited by gagatka; 27-07-2020, 16:19. Powód: link
              https://www.gruznet.pl/slask-wywoz-g...kontener-gruz/

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bóle stawów

                Na bóle stawów najlepsze są masaże.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bóle stawów

                  Na mocny ból to szybko zadziała gardan, ja się staram mieć w apteczce bo tylko te tabletki na mnie działają. Jak boli to żaden ibuprofen czy paracetamol mi tak nie pomagają

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bóle stawów

                    Hej, a próbowałaliście na stawy coś takiego jak Artroser? Polecono mi jako bardzo dobry suplement na takie schorzenia.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bóle stawów

                      Leki przeciwbólowe działają doraźnie. Jeśli ból jest przewlekły warto pomyśleć o jakiś zabiegach, które złagodzą dolegliwości. Bardzo dobrze w leczeniu bólu sprawdza się magnetoterapia. Z takich zabiegów można nie tylko skorzystać w gabinetach rehabilitacyjnych ale można je wykonywać w domu. Przenośny
                      aparat do magnetoterapii
                      możecie zakupić w hurtowni rehabilitacyjnej . Wykonywanie zabiegów polem magnetycznym jest proste i bezbolesne i z powodzeniem można je robić samodzielnie.
                      Last edited by disne; 05-06-2020, 02:22. Powód: nie opłacona reklama

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bóle stawów

                        Bole stawów niestety dotykajac coraz to więcej ludzi zarówni tych starszych i mlodych. Jedna z chorób XXI wieku nie mozna jej jednak lekcewazyc poniewaz nie leczona moze prowadzic do powaznych komplikacje lub odbic sie powaznie w pozniejszych latach na naszym zdrowiu
                        Warto odbyc wizyte u dobrego specjalisty aby dowiedziec sie jak mozemy odpowiednio zadbac o nasz stawy
                        Last edited by gagatka; 27-07-2020, 16:17. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bóle stawów

                          U mnie bóle stawów ustąpiły po zaprzestaniu spożywania ziemniaków! Poczytaj w necie jest sporo informacji na ten temat. W tym kilka blogerek to opisuje z własnych doświadczeń.
                          Ziemniaki zakwaszają organizm. Jedynie pod postacią pyz ziemniaczanych nie mam dolegliwości bolących stawów. Podejrzewam, że to za sprawą wyciskania soku i krochmalu.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Bóle stawów

                            Witam polecam ci fizjoterapie dla dzieci https://fizjoterapia-mazur.pl/rehabi...ieci-ndt-medek

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Bóle stawów

                              Uwielbiam chodzić na rożnego rodzaje masaże. Ostatnio w internecie znalazłam świetną ofertę w salonie masażu. Ciekawe mnie czy ktoś z was korzystał masaż dla dwojga xxx Wygląda to bardzo fajnie i cena jest również bardzo atrakcyjna. Co sądzicie warto iść?
                              Last edited by gagatka; 18-09-2020, 15:51. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Bóle stawów

                                Koniecznie sport. Małymi krokami, żeby się nie spalić - spacery, rower, basen.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X