Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki dom zbudować?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki dom zbudować?

    Teraz bardzo popularne jest budowanie domów energooszczędnych. W sumie się nie dziwię, bo to naprawdę opłacalny interes. U nas sama wymiana okien na energooszczędne obniżyła diametralnie warunki, chociaż oprócz samych okien w naszym przypadku kluczowy był ich montaż, bo wcześniej mieliśmy tragicznie zamontowane okna :/ Także rozważcie taką opcję. Bo mimo, że na początku wydaje się, że to są ogromne koszty to zobaczycie że bardzo szybko się Wam to zwróci a dodatkowo rachunki które na bieżąco bedzięcie płacić będą naprawdę niskie
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:48. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki dom zbudować?

      u nas bardzo pomogło ocieplenie budynku i to nie zwykłym styropianem jak zazwyczaj ludzie to robią, ale w środek między cegłę wpuszczaliśmy kulki styropianowe które wchodziły w szczeliny i je wypełniły. Mniej roboty po przez kilka godzin mieliśmy ocieplony cały dom, bez bałaganu i dużych kosztów

      Skomentuj


        Odp: Jaki dom zbudować?

        Teraz modne są domy nowoczesne i ekologiczne. Macie bzika na tym punkcie? Myślę sobie, że warto się temu przyjrzeć. W tym artykule opisują to w szczegółowy sposób, skupiają się na przydomowej oczyszczalni, warte uwagi. Moi dziadkowie mają szambo. A Wy?
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:49. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Jaki dom zbudować?

          To akurat firma najczęściej sobie zapewnia we własnym zakresie, bo to jej pracownicy. Ty dbasz tylko by dom był taki jaki chcesz i robota była w pełni fachowa. Od dachu przez akcesoria dachowe, fundamenty aż do wykończeniówki
          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:50. Powód: link

          Skomentuj


            Odp: Jaki dom zbudować?

            To już każdy musi sam przemyśleć. Najlepiej po prostu zbudować taki dom, w którym będzie Wam najlepiej. Z całą pewnością będziecie potrzebować takie sprzęty jak lxxx więc warto pomyśleć o nich już wcześniej. Bez niektórych z nich nie da się postawić żadnej budowy.
            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:50. Powód: link - reklama

            Skomentuj


              Odp: Jaki dom zbudować?

              Najlepiej zbudować dom parterowym, bez schodów. Na stare lata jest to wręcz wskazane.
              To dla ciebie przeszedłem na drugą stronę ulicy i wszystko się zaczęło

              Skomentuj


                Odp: Jaki dom zbudować?

                A nie lepiej po prostu kupić dom gotowy? Wiem, że nadzorując budowę od początku mamy na wszystko wpływ, ale tak naprawdę tyle z tym nerwówi roboty, że coś okropnego!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki dom zbudować?

                  duży, ocieplany, etc
                  Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:51. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki dom zbudować?

                    Moim zdaniem lepiej kupić dom od developera niż budowac od podstaw. To sporo nerwów i biegania a kupując gotowy można tego uniknąć. Ja jestem zainteresowana kupnem segmentu w zabudowie szeregowej. Widziałam ładną inwestycję . To domy w stylu holenderskim, z elewacją z klinkierowej cegły, z ogrodem. Bardzo fajne dla rodziny.
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:51. Powód: link

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki dom zbudować?

                      Warto zwracać uwagę na to, kto robi Wam poszczególne elementy domu. Wiem, że świetnie sprawdzają się takie firmy jak xx którzy zajmują się schodami, balustradami i tak dalej. Dzięki takim firmom będziecie w stanie stworzyć niesamowite domy.
                      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:52. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki dom zbudować?

                        Dzięki wielkie za przydatne porady Na pewno z nich skorzystam
                        Mama to szereg praw, niezłomnych „pójściów spać”, okropnych „proszę to włożyć”, Mama to szorowanie ostrym ręcznikiem, to godziny odmierzone, żywot przyjemny, życzliwy, słoneczny, ale bez niespodzianek i zanadto świątobliwy.

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki dom zbudować?

                          Budowa domu to tak na prawdę sporo problemów. Coś wiem na ten temat Dlatego zatrudnienie firmy budowlanej, która ma spore doświadczenie i zajmie się wszystkim, to wygodne rozwiązanie. Ja współpracowałam z firmą Fachman z Mielca ( działają na całym Podkarpaciu). Nie wyobrażam sobie inaczej. Oni zajęli się przygotowaniem działki pod budowę, budową, jak i pracami wykończeniowymi. Są terminowi, dokładni, otwarci na sugestie, sami też chętnie doradzają. Polecam.

                          Skomentuj


                            Odp: Jaki dom zbudować?

                            Kolega kupił ostatnio działkę i buduje domek drewniany 100m2 w górach fajna sprawa. Ciężko się tylko tam transportuje materiały budowlane.
                            Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:53. Powód: link

                            Skomentuj


                              Odp: Jaki dom zbudować?

                              Ciężko powiedzieć jaki, z pewnością taki dom powinien być dostosowany do naszych potrzeb, wielkości rodziny itd

                              Skomentuj


                                Odp: Jaki dom zbudować?

                                warto się dowiadywać nowych rzeczy przykładowo jeśli akurat jesteś na etapie budowy dachu, bądź się przygotowujesz do budowy domu, a tam jest skarbnica wiedzy o dachach
                                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 14:54. Powód: link - reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X