Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > czerwiec: Dzień Dziecka i Dzień Ojca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 29-05-2010, 09:43
bassia55 bassia55 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bassia55.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie Jak spędzić Dzień dziecka?

Czy zaplanowaliście coś specjalnego na Dzień Dziecka dla swojej pociechy np wypad do kina, parku rozrywki? Napiszcie jak spędzicie ten dzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2010, 12:22
anu26's Avatar
anu26 anu26 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
anu26.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak spędzić Dzień dziecka?

U nas są teraz dni miasta jest karuzela więc na pewno poświęcimy troche więcej pieniędzy żeby mały poszalał bardzo fajnie sie złożyło bo nie miałam pomysłu co zrobić z tym dniem a dać samą zabawkę to jak dla mnie troche za mało.Niech maluch poczuje że to jest jego dzień.Myślałam też o zoo...na pewno by sie cieszył.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-06-2010, 12:23
justysiaz justysiaz jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
justysiaz.polki.pl

Blog Entries: 1
Zdjęcia: 8

U nas Dzień Dziecka wyglądał tak, że wybraliśmy się do zoo, na razie inna atrakcja nie jest możliwa, bo nasz synek ma 13 miesięcy. Co prawda zoo było w sobotę, bo w tygodniu nie ma możliwości- do zoo mamy ok. 40km.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-02-2011, 17:59
hetmantom hetmantom jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
hetmantom.polki.pl

Miasto: Stargard

Dobrze też w domu pobawić się z dziećmi i być z nimi tak aby cały dzień był dla nich i to co chcą robić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-02-2011, 14:28
ja-mamusia ja-mamusia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ja-mamusia.polki.pl

Zdjęcia: 17

2lata temu, córcia miała 9 miesięcy, więc raczej nic szczeólnego nie robiliśmy, rok temu byłam w końcówce ciąży, ale mimo to poszłyśmy na lody, na spacer i po prezencik. w tym roku już jest nas 4 synek będzie miłam prawie roczek(bez 15dni) więc już będzie mozna zaszaleć, hehe... tak zaczynam myśleć, że rano basen, potem jakiś niezdrowy;p obiad, prezenty, spacerek i lody, a na wieczór tak ok 17 jakis wypasiony plac zabaw

ELENA ZUZANNA ur.12.09.2008r godz. 07:00 mierzyła 56cm ważyła 3660g

IGOR SEBASTIAN ur.16.06.2010r godz. 06:10 mierzył 59cm ważył 4350g

---------------------------------------------------

Moderator działów: Walentynki / Dzień Babci i Dziadka / Czekając na dziecko, ciąża poród /
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-2011, 10:39
krainatecza krainatecza jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
krainatecza.polki.pl

Kraina Zabawy TĘCZA zaprasza do bajkowego świata, w którym spełniają się dziecięce marzenia. Największy w Warszawie park zabaw dla dzieci znajdujący się na warszawskich Skoroszach zaprasza na TANIE PORANKI do godz. 12.00 1h-10 zł/os. Każda następna godzina 10 zł, opiekun gratis!!!Tanie poranki obowiązują od poniedziałku do czwartku.

http://www.tecza-skorosze.pl/cennik
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-04-2011, 23:13
a_grestowa a_grestowa jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
a_grestowa.polki.pl

nam się marzy wycieczka, najchętniej zagraniczna, więc próbuję http://chiquita.eu/pl/pl/7marzen.html i może się uda, bo z pomysłem jak zdobyć fundusze na zrealizowanie marzenia mojego dziecka trochę kiepsko ostatnio,
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-04-2011, 12:40
kiza5 kiza5 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
kiza5.polki.pl

W tym dniu warto odwiedzić Krainę Zabawy Tęcza w CH Skorosze w Warszawie. To największy w mieście park zabaw dla dzieci, gdzie znajdują się zjeżdżalnie, labirynty, ścianki wspinaczkowe, baseny z wielobarwnymi piłeczkami, a także specjalnie wydzielone miejsce dla maluszków poniżej 3 roku życia. A Pan Klaun na pewno zadba o radosne uśmiechy na twarzach wszystkich i tych dużych i małych. To idealne miejsce, aby spędzić niezapomniany Dzień Dziecka i dostarczyć maluchom cudownych wrażeń
http://www.tecza-skorosze.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-04-2011, 10:26
kasiagie88 kasiagie88 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiagie88.polki.pl

Może warto je zabrać do sali zabaw, animatorem. To taka inna forma rozrywki, w piłeczkach korowych i fajna różnorodność zabaw
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-05-2011, 07:33
kruszyna23's Avatar
kruszyna23 kruszyna23 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kruszyna23.polki.pl

my na pewno zabierzemy synka na stadninę koni- ostatnio uwielbia konie i jazdę na nich do tego chcemy mu kupić konia na biegunach lody i plac zabaw obowiązkowo ! nie dawno mieliśmy u siebie w miejscowości dzień rodzinyi był basen z piłeczkami,trampoliny, dmuchany zamek i labirynt więc młody będzie miał 2x dzień dziecka :-D

Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania