Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > Wakacyjna giełda informacji > Wakacyjne gadu-gadu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wakacyjne gadu-gadu W tym miejscu rozmawiamy o wakacyjnych planach. Zapraszamy do dyskusji

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-03-2014, 11:27
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Domyślnie Odp: wymarzone miejsce na wakacje?

Kraków jest piękny, chociaż moim zdaniem ostatnio wypiera go Wrocław. A jeśli chodzi o miejsce na wakacje, to chciałabym wyjechać do Dubaju ale to chyba nieprędko się stanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-03-2014, 06:38
Martunia35's Avatar
Martunia35 Martunia35 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Martunia35.polki.pl

My z mężem jeszcze zastanawiamy się gdzie spędzimy tegoroczne wakacje ale chyba zdecydujemy się na to samo miejsce, w którym wypoczywaliśmy w zeszłym roku na weekendzie majowym. Czyli ... Międzyzdroje. Mimo, że pogoda była średnia ponieważ momentami ostro sobie wtedy popadało nie nudziliśmy się ani na moment. Było tam wtedy organizowanych wiele ciekawych imprez, występów, również dla dzieci
Na noclegi również natrafiliśmy świetne - trochę z przypadku ponieważ szukaliśmy w ostatniej chwili ale udało nam się bardzo dobrze. Wynajęliśmy osobne mieszkanie w ciepłym i miłym wystroju (tutaj możecie sobie przejrzeć foty: http://miedzyzdroje.baltichome.pl/pl...omenada-gwiazd ) Szczególnie łazienka przepiękna co możecie sobie obejrzeć na zdjęciu poniżej (sama bym sobie taką chętnie w domu zrobiła .

Szkoda, że taras nie miał widoku na morze ale był bardzo duży i wygodny.
Chcielibyśmy tam teraz pojechać na początku lipca kiedy odbywa się słynny Festiwal Gwiazd. Mam nadzieję, że tym razem pogoda nam się uda
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-05-2014, 13:14
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jmalinowska.polki.pl

No my akurat w tym roku wybieramy się z dziećmi do Egiptu ( chociaż nasze polskie morze również jest przepiękne ).
Ostatnio byliśmy z mezem kilka lat temu kiedy jeszcze nie mieliśmy dzieci i widzieliśmy , że jest tam naprawdę wiele ciekawych atrakcji dla nich. Zdecydowaliśmy się na kurort Sharm el Sheikh : http://slonecznyegipt.pl/sharm-el-sheikh/ - ponoć fajne plaże
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-02-2017, 14:17
wiola8989 wiola8989 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
wiola8989.polki.pl

Moje wymarzone miejsce to Grecja i Zakynhtos. Czytałam, że dużo ludzi się tym miejscem zachwyca. Do tej pory niestety nie było mnie stać na wakacje za granicą ale w tym roku się chyba wybiorę z mężem. Na suncenter.pl są tanie oferty więc może uda nam się coś znaleźć na naszą kieszeń
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-02-2017, 09:01
g12sloma g12sloma jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
g12sloma.polki.pl

Od ostatniego urlopu moim ulubionym miejscem na wakacje jest Pobierowo. Wybraliśmy się z mężem i córką do hotelu z basenem nad morzem i to był strzał w dziesiątkę! http://www.baginscyspa.com.pl/pl/pokoje/ Wszyscy świetnie się bawiliśmy, córka uwielbia kąpiele w morzu, ale basenem również była zachwycona. Okolica jest przepiękna, blisko morza i lasu. Ja wieczorami korzystałam z zabiegów spa. Cudowne miejsce i na pewno tam wrócimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-02-2017, 08:02
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Ja zdecydowanie wolę aktywny wypoczynek od leżenia na plaży. Dlatego idealną opcją dla mnie są na przykład narty szwajcaria: http://www.taksidi.pl/wyjazdy/narty-szwajcaria. To świetna opcja na zimowy wyjazd. W tym roku już mogę nie zdążyć ale kolejnej zimy na pewno się wybiorę
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-03-2017, 14:39
toma001 toma001 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
toma001.polki.pl

Mi się marzy rejs po Karaibach, tak żeby za jednym zamachem zobaczyć Kubę, Dominikanę, Barbados itd.... Tylko takie rejsy sporo kosztują i słyszałem że głownie na nie jeżdżą emeryci...
Nieprzeczytane 12-03-2017, 14:12
eDom eDom jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
eDom.polki.pl

Ile gustów tyle pomysłów na wymarzone wakacje, w poszukiwaniu inspiracji przyda się ta strona http://www.edom.pl/wyjatkowe-miejsca/ tam dla każdego znajdzie się wymarzone miejsce na urlop
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-03-2017, 16:02
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Ja bym chciała w tym roku pojeździć trochę po Europie dlatego zastanawiam się nad wynajęciem campera. Czytałam trochę w sieci o typach camperów: http://turystyka24.com.pl/typy-camperow i myślę, że w każdym z nich czułabym się świetnie Byliście kiedykolwiek na takich wakacjach? Myślę, że to może być ciekawa przygoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2017, 18:31
mama-mia mama-mia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama-mia.polki.pl

jak dla mnie Bieszczady to jest rewelacyjna opcja! Zwłaszcza, jeżeli chodzi o wynajmowanie domków! Jest w czym wybierać - Bieszczady domki
- zacny wybór, ceny świetne! Do tego - nigdzie mi sie tak nie wypoczywa jak w Bieszczadach
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania