Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

    Zgadzam się, że "małpi gaj" we Władysławowie to super atrakcja dla maluchów. Jak byliśmy tam w zeszłym roku, to ledwo mogłam je stamtąd wyciągnąć. Na plaży też wiadomo zawsze chętnie się bawią. Byliśmy w Pensjonacie "Wojciech" i była bardzo miła obsługa i fajna atmosfera, także dzieciaki czuły się tam dobrze Ale słyszałam że teraz we Władysławowie otworzyli jeszcze jedną super atrakcje - Ocean Park. Także chyba w tym roku znowu tam wrócimy
    Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:08. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

      Polecacie bardzo ciekawe miejsca. Dzięki!
      Będę musiała znaleźć jakiś ciekawie urządzony małpi gaj w mojej okolicy. wygląda, że naprawdę można tam spędzić dużo dobrego czasu.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

        Miejsca niektóre dość ciekawe, muszę pomyśleć nad jakąś wycieczką jak córcia podrośnie

        Skomentuj


          #19
          Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

          A ja myślę, że warto jest się wybrać do Świnoujścia Razem z dziećmi byliśmy tam w zeszłym roku i jest to bardzo fajna miejscowość jeśli nie chcecie aby Wasze maluchy się nudziły.
          Z fajnych atrakcji mogę wymienić:
          Fort Gerharda
          Parki liniowy
          Latarnia morska
          Jeśli chodzi o noclegi to najwygodniejszym moim zdaniem rozwiązaniem dla każdej mamy będzie wynajęcie osobnego mieszkania. Osobna kuchnia jest nie do przecenienia. Nie jest się uzależnionym wyłącznie od jedzenia na mieści i zawsze można sobie i dzieciakom przyrządzić coś zdrowego.
          My mieszkanie w czasie zeszłorocznego urlopu znaleźliśmy na stronie Baltichome.pl - fajnych mieszkań jest tam bez liku tak więc można znaleźć coś fajnego dla siebie.
          Jedynym problemem może być konieczność zapłacenia kaucji ale tak to już jest jeśli wynajmuje się mieszkanie. I tak wychodzi taniej niż hotel.
          Mieszkanie było, ładne i wyremontowane (w świetnym moim zdaniem norweskim stylu ). , na zdjęciu salon:
          http://forum.mamotoja.pl/

          Skomentuj


            #20
            Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

            Nas Soliną Ja lubie to miejsce. Polcam. Wejscie do tamy z z dzieckiem to cos niesamowitego! wiesz,ze za ściana jest ściana wody i gdzieniegdzie słyszysz,ze woda przepływa kanałami w chodniku.....brrrryyyy.... adrenalina ogromna....

            Skomentuj


              #21
              Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

              ja też miło wspominam to miejsce, bo jest niesamowite naprawdę, polecam serdecznie , mój synek miał naprawdę wielką frajdę, i przy okazji my rodzice również byliśmy podekscytowani, było naprawdę świetnie, polecam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                Jesteśmy z mężem ludzmi raczej aktyuwnymi i odważnymi i ostatnie wakacje do takich tez należały. Niestety opcja ta akurat była bez dziecka bo inaczej sie nie dało. Bylismy w albani motorem, czyli wycieczka naprawde na aktywnie. Przeżycia po takich wakacjach sa zupełnie inne niz po zwykłym leżeniu na plaży 2 tygodnie i właściwie bardziej się je docenia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                  Na stronie:
                  http://szerokiej-drogi.pl/
                  Możecie znaleźć kilka ciekawych inspiracji gdzie pojechać. Jest to przewodnik po ciekawych turystycznych atrakcjach, o których wiele osób tak naprawdę nie wie ( no może poza miejscowymi).
                  Warto jest na przykład wybrać się na Karnawał Sztukmistrzów w Polsce. Jest to jedna najciekawszych imprez w Polsce.
                  Bardzo urokliwą miejscością jest również Bielsko Biała. Wypoczywaliśmy tam z dziećmi rok temu.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                    Gorąco polecam park przygody Kulturinsel w Niemczech To przy samej granicy z nami, a więc niedaleko. Dla ruchliwych dzieci to istny raj na ziemi - wiem co mówię, bo byłam z moimi już dwa razy

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                      Jeśli nie macie pomysłu na tegoroczne wakacje, a jesteście żądni przygód to z całego serducha polecam Wam rejsy w jakieś egzotyczne miejsce, np. http://www.bluewaterclub.pl/rejsy_ka...y_morskie.html. Widoki obłędne, niezapomnę tej podróży do końca życia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                        Polecam park Kulturinsel w Niemczech, niedaleko granicy. Mnóstwo atrakcji dla dzieciaczków i ich rodziców ceny dobre, dojazd wygodny, a warunki prześwietne

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                          Popieram przedmówczynie, ten park Kulturinsel to dobre miejsce na wakacyjną przygodę.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                            Ja co roku jakieś przeżywam, choć zawsze nad Bałtykiem z dzieciakami spędzamy czas. W dobrym towarzystwie zawsze jest wesoło

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                              Wszędzie tak naprawdę można przeżyc przygodę Wszystko zależy od nastawienia My w tym roku jedziemy nad morze. Udało nam się znaleźć noclegi w gdańsku blisko plaży i chyba tam sie zatrzymamy. Oferta bardzo nam się podoba no i ta bliskość morza Dotąd zawsze nocowaliśmy gdzieś dalej.
                              Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:10. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Gdzie można przeżyć ciekawą wakacyjną przygodę?

                                Też uważam, że w każdym miejscu można przeżyć przygodę Dużo zależy od ludzi a nie od miejsca. My znaleźliśmy hotel chabrowy dworek pod warszawa i zastanawiamy się nad wybraniem się tam. Lubię zwiedzać takie miejsca. Nie muszę siedzieć nad morzem żeby się dobrze bawic
                                Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:10. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X