Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Okazje, święta i wakacje > Wakacyjna giełda informacji > Wakacyjne gadu-gadu
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wakacyjne gadu-gadu W tym miejscu rozmawiamy o wakacyjnych planach. Zapraszamy do dyskusji

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 06-06-2013, 16:05
jagna87's Avatar
jagna87 jagna87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jagna87.polki.pl

Domyślnie Jak się dostać?

Może jest ktoś w stanie mi pomóc. Potrzebuję dostać się z Wrocławia na lotnisko we Frankfurcie. Czy macie jakieś propozycje czy można się tam dostać?
Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-06-2013, 16:17
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Domyślnie Odp: Jak się dostać?

Z Wrocławia jeździ bardzo dużo przewoźników. Osobiście jeździłam z http://www.busy-wroclaw.com.pl/przew...o-niemiec.html
Szybko, busy są klimatyzowane, jest dosyć dużo miejsca więc jak ja to mówię - europejskie standardy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-06-2013, 21:17
romerek romerek jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
romerek.polki.pl

to zależy czy sama, czy jedziesz z kimś, ile bagaży. może kokazać się, że taniej wyjdzie Ci wynajęcie busa z kierowcą
Nieprzeczytane 30-01-2015, 17:34
22nika27 22nika27 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
22nika27.polki.pl

Zdjęcia: 42

Chciałabym się wybrać z synkiem do męża który jest w Monachium w pracy, ale busy odpadają bo wydaje mi się że raz niewygodnie dwa to brak toalety, a synek ma 2,5roku więc też musi mieć wygodnie. Czy ktoś jeździł z eurobus-eurolines.pl ?? Bo w moim miasteczku jest firma z autobusami ale oni na UK jeżdżą, więc odpadają. Jak ktoś tą firmą to proszę o informacje na temat komfortu, toalety, czy są przystanki? Bo autkiem podróż odpada bo nie ma kto z mężczyzn ze mną jechać, a niech mi się autko rozkraczy na autostradzie...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2015, 21:31
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Masz racje autem to zbyt duże ryzyko, ale tutaj chyba nie bardzo ma kto doradzić. Może zajrzyj w google na jakimś innym forum coś napisza ciekawego. Albo napisz bezpośrednio do firmy pytania też powinni Ci coś odpowiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-02-2015, 13:15
Lara5 Lara5 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Lara5.polki.pl

Miasto: Jarocin
Zdjęcia: 58

Cytat:
Napisał 22nika27 Zobacz post
Chciałabym się wybrać z synkiem do męża który jest w Monachium w pracy, ale busy odpadają bo wydaje mi się że raz niewygodnie dwa to brak toalety, a synek ma 2,5roku więc też musi mieć wygodnie. Czy ktoś jeździł z eurobus-eurolines.pl ?? Bo w moim miasteczku jest firma z autobusami ale oni na UK jeżdżą, więc odpadają. Jak ktoś tą firmą to proszę o informacje na temat komfortu, toalety, czy są przystanki? Bo autkiem podróż odpada bo nie ma kto z mężczyzn ze mną jechać, a niech mi się autko rozkraczy na autostradzie...
maż jeździł eurobusem nigdy nie narzekał ,kiedyś było mało osób więc przystanków mało i szybko dojechali
moglabyś się zapytać jak to z dziećmi jest
W autokarach za to łazienki są
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-09-2015, 06:37
markiza99 markiza99 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
markiza99.polki.pl

Może są busy przewożące ludzi? Sprawdz bo to jena z tanszych opcji
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-01-2017, 13:54
ddd333 ddd333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ddd333.polki.pl

Rzuć okiem na takie busy do niemiec. To bardzo wygodne rozwiązanie, odbierają Cię z domu i odwożą tam gdzie chcesz. Same busy są bardzo komfortowe więc myślę, że to całkiem dobry pomysł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania