Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zakupy dla Maleństwa

    Witam!

    Nadeszła wiosna, pora odwiesić kurtki do szafy! Być może macie jakiegoś maluszka, któremu przydałby się nowy, wesoły sweterek lub płaszczyk?

    Zapraszam do obejrzenia i zakupu moich włóczkowych fantazji!


    http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=12282114

    http://www.rekodzielo.net.pl/oglosze...ika-1346-.html

    Miłego dnia

    Gaga

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zakupy dla Maleństwa

      W sumie bardzo podobne te sukienki. Wybór jak dla mnie trudny ale wygrywa sukienka ta przy której jest bolerko.



      Skomentuj


        Odp: Wyprawka.

        Wszystko już podane wyżej to może o kosmetykach coś powiem.
        Polecam nasze bambino. Nie uczulają a poza tym nasze normy są ostrzejsze niż na zachodzie.
        O pampersach jeszcze nikt nie napisał a one są na wagę złota. Lepiej nazbierać sobie spory zapas za wczasu.

        Skomentuj


          Odp: Zakupy dla Maleństwa

          Mnie się bardziej podoba ta 2

          Skomentuj


            Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

            Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
            ja dla dziecka nic nie potrzebowałam tylko ubrania na wyjście, ale to mi mąż w dniu wypisu przywiózł
            a dla siebie właściwie wszystko
            a colleen mówisz o tych podkładach belli??? takich ogromnych tak były na pierwsze dni najlepsze
            potem już podpaski ale na początek rewelacja

            pomiętajcie jeszcze o wkładkach laktacyjnych
            ja zapomniałam i na początku nie były potrzebne a w dniu wypisu tak mnie zalałao że z tetrą w cyckach wracałam do domu
            Te podkłady belli są bardzo dobre,dołączam się do opinii, że powinny znaleźć się w torbie. Lignina szpitalna nie jest zbyt wydajna.
            Poza tym trzy torby nie będą potrzebne na pewno.

            Skomentuj


              Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

              najlepiej zorientować sie w szpitalu, bo u mnie na przykład mieli właśnie podkłady bella na wyposażeniu i nawet nie wolno było swoich wyciągać(są faktycznie najlepsze), więc ja swoje zabrałam niepotrzebnie, zresztą tam w ogóle nic nie trzeba było zabierać poza rzeczami osobistymi.


              Skomentuj


                Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                sporo o wyprawce mozna tu poczytac siostraania , ja wlasnie na tej podstawie kompletuje swoją

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                  Napisane przez majajula Pokaż wiadomość
                  ja dla dziecka nic nie potrzebowałam tylko ubrania na wyjście, ale to mi mąż w dniu wypisu przywiózł
                  a dla siebie właściwie wszystko
                  a colleen mówisz o tych podkładach belli??? takich ogromnych tak były na pierwsze dni najlepsze
                  potem już podpaski ale na początek rewelacja

                  pomiętajcie jeszcze o wkładkach laktacyjnych
                  ja zapomniałam i na początku nie były potrzebne a w dniu wypisu tak mnie zalałao że z tetrą w cyckach wracałam do domu
                  uwielbiam takie poczucie humoru

                  Skomentuj


                    Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                    Fajne podkłady ma canpol babies bo są profilowane, nie ocierają no i naprawdę dobrze chłoną. tak wygląda opakowanie

                    Skomentuj


                      Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                      O nie dla mnie podkłady Belli były masakryczne. Nie dość ze się ciągle przesuwały, to ten materiał który przylega do ciała jest fatalny. Miałam wrażenie, że w ogóle nie przepuszcza powietrza. Kupując je myślałam, że to będzie coś na kształt tradycyjnych podpasek jakie produkują. Tylko że dużo większe. A to taka paskudna fizelina. Dużo bardziej sprawdziły mi się podkłady z Canpolu. Kupiłam na allegro w zestawie z siateczkowymi majtkami tej samej firmy i bomba. Czułam jak mi wiatr hula miedzy nogami
                      A co do rzeczy które jeszcze warto zabrać. To właśnie ręcznik jednorazowy. Zastanawiam się, czemu tak rzadko się mówi. Przecież to najlepszy sposób żeby na rany nie przenosić nowych bakterii. Zwłaszcza na rane po cc. Poza tym po wytarciu po prostu się papier wyrzuca nie zostawia plamy na swoim ręczniku.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                        Muszę sobie te podkłady dopisać do listy, po pierwszym porodzie używałam jakichś innych, nie pamiętam już, ale bardzo się kleiły do skóry i przesuwały w majtkach....
                        A ta szpitalna lignina czy co to było to już w ogóle koszmar Rozumiem, że one są większe niż podpaski (nawet te duże na noc)?

                        Skomentuj


                          Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                          Te z canpol babies są super bo są cienkie, jak zwykłe podpaski tylko wiadomo że większe, szersze a dzięki temu komfort po porodzie o wiele większy.

                          Skomentuj


                            Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                            Napisane przez Dorota225 Pokaż wiadomość
                            Muszę sobie te podkłady dopisać do listy, po pierwszym porodzie używałam jakichś innych, nie pamiętam już, ale bardzo się kleiły do skóry i przesuwały w majtkach....
                            A ta szpitalna lignina czy co to było to już w ogóle koszmar Rozumiem, że one są większe niż podpaski (nawet te duże na noc)?
                            Tak te podkłady mają większy rozmiar, mają wycięcie dzięki temu tez tak mocno się nie ocierają i wywijają. Swoją drogą co do majtek, też możesz z tej firmy wypróbować. Podkład dobrze się trzyma.

                            Skomentuj


                              Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                              One są i cienkie i szersze i dłuższe w związku tym komfort dają naprawdę duży no a dodatkowo siateczkowe majtki to byłby dobry, praktyczny pomysł.

                              Skomentuj


                                Odp: Wyprawka do szpitala dla mamci i dzidzi

                                Jak cienkie to dobrze, bo z tymi grubymi czułam się jak z pieluchą, a i tak nie chłonęły jakoś specjalnie, więc ciągle coś bokiem przeciekało :/
                                A majtki jakie? jednorazowe czy wielorazowe?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X