Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

    U nas udało się SN, ale bez nacięcia się nie obeszło. Wcześniej ze względu na położenie maleństwa były prognozy, że może być cc, będąc w ciąży troszkę się gimnastykowałam na piłce i pozycja maleństwa się obróciła ku naturalnemu porodowi.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

      ja miałam cesarskie cięcie i bardzo szybko doszłam do siebie po nim bo już na drugi dzien chodziłam i zajmowałam się córcią, ale z karmieniem problem mam i niestety córcia jest w większości karmiona mlekiem modyfikowanym

      Skomentuj


        #18
        Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

        Ja miałam 3 cesarki i karmiłam wszystkie 3 córcie piersią, więc to chyba nie od tego zależy. Pierwszą cesarkę zniosłam super. Kolejne już były gorsze. Mam nadzieję, że na tym zakończyłam już moją karierę jako matka...

        Polecam portal www.strefarodzinka.pl. Mają wiele ciekawych tematów.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

          Ja rodziłam naturalnie, córcia ważyła 4,13 kg i była długa na 59 cm a ja jestem wąska w biodrach więc trochę mnie pociachali ale widok niuni zaraz po narodzinach wynagrodził mi wszystkie trudy porodu

          Skomentuj


            #20
            Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

            Odsyłam tutaj - http://**********************/kobieta/...naturalny.html Kwestia tego jakie macie podejście, ale moim zdaniem dużo lepiej rodzić naturalnie, chociaż wiadomo, że w pewnych przypadkach zwyczajnie to nie jest możliwe...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

              Ja do końca byłam przekonana ze będę rodzic siłami natury a tu wizyta u lekarza o 18 a już o 21.50 mała była na świecie przez cesarskie ciecie. nawet nie było czasu na zastanawianie się tylko trzeba było malutka ratować

              Skomentuj


                #22
                Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                Cesarka to operacja jakby nie patrzeć.. Naturalny poród jest dla dzieckiem mniejszym szokiem, o ile nie ma medycznych wskazań do CC, lepiej rodzić naturalnie

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                  Ja rodziłam przez cc. To był mój pierwszy poród więc nie mam porównania z naturalnym. Spotkałam się ze stwierdzeniem, że nie mam prawa mówić o tym, że urodziłam bo mi dziecko "wydobyto". Najważniejsze dla mnie było zdrowie dziecka a co kto myśli i mówi to już mnie nie interesuje... Mała jest zdrowa, piękna i wspaniale się rozwija. Ja natomiast bardzo szybko doszłam do siebie i nie mam złych wspomnień w związku z "wydobyciem".

                  http://pudelkomamy.blogspot.com/

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                    Napisane przez pudelkomamy5 Pokaż wiadomość
                    Ja rodziłam przez cc. To był mój pierwszy poród więc nie mam porównania z naturalnym. Spotkałam się ze stwierdzeniem, że nie mam prawa mówić o tym, że urodziłam bo mi dziecko "wydobyto". Najważniejsze dla mnie było zdrowie dziecka a co kto myśli i mówi to już mnie nie interesuje... Mała jest zdrowa, piękna i wspaniale się rozwija. Ja natomiast bardzo szybko doszłam do siebie i nie mam złych wspomnień w związku z "wydobyciem".

                    http://pudelkomamy.blogspot.com/
                    Twierdzenie, że nie masz prawa mówić, że urodziłaś, bo dziecko Ci wydobyli jest strasznie nie fair... Przecież CC często jest jedyną opcją porodu, bo nie każda kobieta może rodzić naturalnie.... Masakra, że ktoś w ogóle takie coś Ci powiedział....

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                      Wszystko zależy od okoliczności. Ja rodziłam naturalnie i teraz tez tak zamierzam..oczywiście wszystko wyjdzie w praniu ale powiem szczerze ze cesarki boje sie jak diabli a poród naturalny wspominam bardzo miło mimo ze trwał kilka godzin.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                        Napisane przez macdzia Pokaż wiadomość
                        Wszystko zależy od okoliczności. Ja rodziłam naturalnie i teraz tez tak zamierzam..oczywiście wszystko wyjdzie w praniu ale powiem szczerze ze cesarki boje sie jak diabli a poród naturalny wspominam bardzo miło mimo ze trwał kilka godzin.
                        podziwiam i zazdroszczę miłych wspomnień z narodzin dzieciaczka. CC nie jest takie straszne gorzej jest już po jak się do siebie dochodzi

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                          Ja urodziłam naturalnie, ale mój synek kwalifikował się na cesarskie cięcie. mam po prostu za wąską miednicę. Synek urodził się z dwoma ogromnymi krwiakami na głowie i złamanym obojczykiem

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                            Ja teraz jak miałabym wibierać to już tylko cesarskie ciecie. Rodziłąm 17 h naturalnie i to mi wystarczy i to na co się napatrzyłam, kiedy kobieta rodziła obok mnie nie. Już mam dwie cesarki za sobą , co prawda musiały byc ,ale teraz nie wyobrażam sobie rodzić inaczej.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Poród naturalny czy cesarskie cięcie ??

                              Witam. Identyczny temat został już poruszony na forum. Zapraszam Was zatem do kontynuowania dyskusji w wątku: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...ight=cesarskie. Tez zaś zamykamy by nie dublować. Pozdrawiam
                              Last edited by perpetua88; 03-12-2015, 22:17. Powód: podano nieprawidłowy link

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X