Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    taaak ja mialam to samo! tez nerwicy dostawalam bo to mnie bardziej gnebilo niz ten caly bol poporodowy ale polozna mi zalecila takie tabletki 2 razy wzielam i teraz juz wszystko jest ok. ale co sie nawkurzalam to sie nawkurzalam bo u mnie cierpliwosc to jest znikoma przejdzie zobaczysz



    Skomentuj

    •    
         

      Jeju dzis z rana to az sie poplakalam z bolu na kiblu..
      Kurde ale dalej mam problem z ropiejacym oczkiem Malej, przemywalam najpierw przegotowana woda, potem przeszlam na rumianek, teraz na sol fizjologiczna i dalej sie zbiera po spaniu ta ropka w oczku Chyba musze do lekarza juz pojsc z tym, cos przepisze moze Laurze, bo juz nie wiem jak tego sie pozbyc.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        moja tez miala oczka zaropiale to w szpitalu jej robili sola fizjologiczna 2xdziennie i przeszlo po paru dniach

        Skomentuj


          Juz od wczoraj wlasnie zauwazylam, ze przestalo jej ropiec, oby wogole juz nie ropialo A jeszcze od wczoraj taki dzien mam zwalony Oj dziecko zmienia chyba troche w zwiazku, tak strasznie zaczelismy sie klocic z Kochaniem moim, ze wczoraj pojechal na noc do Mamy i jeszcze wyszlo, ze to moja wina.. no jak zawsze kazdy ma swoja racje. Ehh.. A na poczatku jeszcze bylo tak dobrze. Mam nadzieje, ze to minie i bedzie okej.

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            moze Twoj kochany ma "depresje poporodowa" i nie potrafi sie jeszcze przyzwyczic do tego ze dzidzia jest. u mnie to jest tak ze jakbym nawet baaardzo chciala to nie da sie z moim mocno poklocic bo on zachowuje stoicki spokoj a jak juz baaardzo marudze to poprostu przestaje mnie sluchac wkurza mnie to ale przynajmniej unikamy sprzeczek
            a u nas to nawet lepiej sie zaczelo robic bo zaczynamy powoli slub i wesele planowac( bo nie jestesmy jeszcze malzenstwem) tzn. ja wiecej planuje ale on sie na wszystko zgadza
            a co do mojej malutkiej to grzeczniutka jest tylko ostatnio jak sobie ten pokarm pompka odciagalam to cos sobie chyba brodawki uszkodzilam bo strasznie mnie bola i jak mala sie zasysa to normalnie tak boli ze az mam lzy w oczach az normalnie w tak zalamana byla ze az chcialam na butelke przejsc! ale poki co zaciskam mocno zeby i czekam az moze w koncu przejdzie



            Skomentuj


              a jeszcze mialam sie zapytac... malej robia sie takie zolte strupki na brwiach. powinnam sie martwic i zaczac to przemywac czy samo zejdzie?



              Skomentuj


                Anetka ja smaruje te swoje brodawki BEPANTHEN'em i narazie mnie nie bola,cos tam pomaga. A tez w szpitalu mnie bolaly.

                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                Skomentuj

                •    
                     

                  tez wlasnie tym smaruje i rzeczywiscie troszke lepiej jest. juz bez problemu mala karmie.
                  no i ja za wczesnie mojego pochwalilam i raczej slubu to szybko nie bedzie



                  Skomentuj


                    No ja narazie juz pogodzona i wszystko wrocilo do normy, chyba rzeczywiscie mala dprecha byla a zolte strupki to nie wiem co to, u mnie mala ma caly nosek w bialych plamkach, takie jakby nawet pryszczyki i na prawej powiece od urodzenia czerwona plamke, jakby zylki popekane.
                    A co sie stalo, ze slubu nie bedzie? W sumie u mnie tak samo jakos cichosza o slubie ze strony mego,a mialo byc inaczej ale nie chce naciskac i nawet juz o tym narazie nie przypominam.

                    Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                    Skomentuj


                      ach...no okazalo sie ze to w sumie tylko mi zalezy na tym zeby szybko slub wziac bo on to tak za 2,5 roku by chcial a ja z kolei tyle nie chce czekac jak juz dzidzie mamy...no i nastaly ciche dni w domu
                      a i dzis stwierdzilam ze sie na butelke przerzuce bo te brodawki mnie tak bola strasznie ze jak mala puszcza cyca to juz nie chce jej dawac wiecej bo sie tak panicznie boje a mala sie nie najada! no to lepiej zeby z butli pila niz nie dojadala nie? moze to troche egoistyczne z mojej strony ale nie dam juz dluzej rady jej karmic...
                      a te biale kropki tez mala miala ale jej juz zniknely!
                      insomnia a zauwazylas ze tylko my sie udzielamy w tym watku



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        kurcze jestem taka zdolowana tym... tak sie cieszylam ze bede piersia karmic sama nie wiem co robic a sama musze taka decyzje podjac. czy ktos mi doradzi albo wesprze?



                        Skomentuj


                          Napisane przez aneta88ad Pokaż wiadomość
                          kurcze jestem taka zdolowana tym... tak sie cieszylam ze bede piersia karmic sama nie wiem co robic a sama musze taka decyzje podjac. czy ktos mi doradzi albo wesprze?
                          Ja myślę że źle przystawiasz małą do piersi za płytko chwyta brodawkę i stąd ten ból.Dziecko powinno uchwycić brodawkę wraz z otoczką. Ja na początku tez miałam ten problem mimo że było to już drugie dziecko.


                          Skomentuj


                            ale sie dzis na udzielam na tym watku
                            znalazlam patent!normalnie zaczelam sie doic jak krowke uzbieram cala buteleczke mleczka dzieki czemu moja corcia bedzie sie najadala a moje brodawki sie zagoja no i nie musze uzywac pompki no oczywiscie musze sie tym mleczkiem kupnym wspierac ale przynajmniej wiem ze mi pokarm nie zaniknie i jak mi sie juz w miare zagoi to bede mogla znow mala przystawic. kupilam sobie takie specjalne nakladki zeby wlasnie brodawki nie pekaly i mam nadzieje ze bedzie dobrze i ze jutro lub pojutrze wszystko bedzie wporzadku! normalnie szczescie mnie rozpiera ze nie przerzucam sie na butelke



                            Skomentuj


                              Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
                              Ja myślę że źle przystawiasz małą do piersi za płytko chwyta brodawkę i stąd ten ból.Dziecko powinno uchwycić brodawkę wraz z otoczką. Ja na początku tez miałam ten problem mimo że było to już drugie dziecko.
                              no wlasnie nie... bo juz bylo tak ze mnie w ogole nie bolalo i nie mialam z tym problemow tylko w zeszlym tygodniu cos mnie podkusilo zeby sobie pompka odciagnac i od tej pory tak mnie strasznie boli i mala cala brodawke ma zawsze w buzce i chyba raczej nie sadze zeby mala nagle zle zaczela chwytac. no moze...



                              Skomentuj


                                Jak karmisz mała to słychać głośne połykanie czy mlaskanie?


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X