Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie kupujecie jedzenie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Gdzie kupujecie jedzenie?

    Głównie supermarkety, ale kiedy chcę zaszaleć i zrobic coś nowego i ciekawego szukam w internecie sklepów np. z kuchnią orientalną xxx Warto sobie czasem zrobić małą odmianę od typowego jedzenia, zwłaszcza że można znaleźć naprawdę ciekawe rzeczy i dobrej jakości
    Last edited by gagatka; 06-07-2020, 16:37. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Gdzie kupujecie jedzenie?

      Normalnie w marketach, ale jeżeli chodzi o wybór owoców i warzyw to biorę bio, chociaż plastik wszechobecny mnie drażni.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Gdzie kupujecie jedzenie?

        Ja mam do was pytanie. czy któraś z was kiedykolwiek spotkała się z tym, żeby apteka sprzedawała przyprawy? Bo ja nigdy i zastanawiam się czy przyprawy takie jak ta są jakiejś lepszej jakości? smaczniejsze? zdrowsze?
        Last edited by gagatka; 22-09-2020, 13:01. Powód: link

        Skomentuj


          #49
          Odp: Gdzie kupujecie jedzenie?

          ryby i mięso w sklepie na osobnym stoisku, bardzo dobre mają tam wyroby, a reszte w sklepie zwykłym lidl/biedronka

          Skomentuj


            #50
            Oj powiem Wam,ze w bardzo róznych sklepach. Bo czasami zdarza mi się kupować na lokalnym ryneczku, czasami w mniejszym sklepie. Ale głównie to kupuję w większych marketach. Dla wygody. Wszystko się tam znajdzie, nie muszę potem chodzić w poszukiwaniu tego czego nie było po innych sklepach.

            Ostatnio kupuję w Netto
            mają dobre promocje
            spory wybór produktów na pólkach
            no i wiele promocji

            Teraz w sklepie na przyklad jest ciekawa loteria. Jesli kupicie zakupy na 50 zł, to dostaniecie zdrapkę, można wygrać coś na miejscu. No i oczywiście zarejestrować paragon na stronie netto i grać o nagrody główne.

            Skomentuj


              #51
              chyba carrefour u mnie najczęściej odwiedzany, mam ich aplikację na telefonie i zawsze przed zakupami sprawdzam czy jakieś nowe kupony nie sa do aktywowania, teraz do 24.09 produkty jakość z natury sa sporo taniej, ja kupiłam w fajnej cenie dobry miód

              Skomentuj


                #52
                Najlepiej jest kupować produkty na targach rolnych. Tamtejsze towary są wyższej jakości, a kupując tam, wspieramy rodzimego producenta. Sieci handlowe praktycznie zablokowały dostęp rosyjskich towarów na półki. Trzeba sztywno używać narzędzi władzy wykonawczej, tworzyć prawo, które ustanowi wysoką odpowiedzialność za "bilety wstępu" do sieci handlowych.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  U mnie na 2 osoby ok 800-1000zl. Gotuję w domu. Proste jedzenie. Bez pół produktów. Ze wzgledu na nietolerancje pokarmowe narzeczonego jemy wolowine i drób (wolowina znacznie drozsza), z pieczywa tylko chleb który sama piekę.

                  Wśród sklepów również lubię Netto. Duży market, maja niezłe promocje. Na przykłąd teraz przy zakupach mozna zbierac naklejki oraz dzieki nim kupić sobie komplet noży Masterchef w cenie 75% niższej od standardowej.
                  Zwykle robię listę oraz kupuję raz w tygodniu.

                  Targi rolne też lubię ale niestety mam je daleko od miejsca zamieszkania Tak więc kupuje jedynie na weekendy.

                  Skomentuj


                    #54
                    Większość zakupów robię w Biedronce, ale warzywa i owoce staram się kupować na targach/bazarkach, a mięso w lokalnych sklepach na wagę

                    Skomentuj

                           
                    Working...
                    X