Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

    Hej wszystkim planuje remont w mieszkaniu i na pierwszy ogień idzie salon. Czy znacie meble od producenta Caya Design ? Mają świetne zestawy wypoczynkowe, tylko zastanawiam się jak z jakością ?
  •    
       

    #2
    Odp: opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

    potwierdzam - meble są super Ja mam ich narożnik AREZZO a dodatkowo dokupiłam jeszcze 2 fotele wypoczynkowe. W ofercie mają jeszcze meble z kolekcji loftowej i dywany. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka realizacja zamówień

    Skomentuj


      #3
      Odp: opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

      dziękuje za info! A jak długo czeka się na realizację ? Bo zastanawiam się czy jak złoże zamówienie to potem nie będę czekać kilka miesięcy na dostawę ;p

      Skomentuj


        #4
        Odp: opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

        wiesz co czas realizacji jest mega szybki wg mnie. Ja na mój narożnik czekałam jakieś 5-6 tygodni a to jednak ekspresowe tempo biorąc pod uwagę, ze wszystko od A do Z robione jest ręcznie. Dodam jeszcze, ze większość modeli ma funkcje spania i pojemniki na pościel a to też duży plus.

        Skomentuj


          #5
          Odp: opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

          oo no to rzeczywiście bardzo sprawnie funkcja spania to też duzy plus bo zawsze tego miejsca noclegowego np dla gości brakowało. Przejrze sobie ich stronkę tak dokładniej i pewnie się na coś zdecyduje

          Skomentuj


            #6
            Odp: opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

            no to jak już uda się coś wybrać to koniecznie daj znać Sama jestem ciekawa na co się zdecydujesz

            Skomentuj


              #7
              Odp: opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

              stało się zamówiliśmy narożnik AVANTI Teraz nie zostało nam nic innego jak czekać na dostawę. Oj jeśli chodzi o zakupy takie domowe to tej cierpliwości mi jednak brakuje, najchętniej już dziś bym go u siebie widziała haha

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: opinie o meblach wypoczynkowych z Caya Design

                no cóż, nie powiem, ze nie wiem o czym piszesz bo mam dokładnie tak samo ale spokojnie, szybko minie

                Skomentuj

                       
                Working...
                X