Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 27-11-2015, 13:44
gaga11 gaga11 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gaga11.polki.pl

Domyślnie Odp: Ile kg przytyłyście w ciąży

ja przytyłam 13 kg ale z therm line fast po ciąży schudłam 18 to się nazywa mieć moc. Teraz profilaktycznie ćwiczę jakieś ćwiczenia z neta . A no i słodycze ograniczyłam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-11-2015, 14:50
lilas lilas jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
lilas.polki.pl

Zdjęcia: 2

Ja przytyłam modelowo według kalkulatora tycia w ciąży, bo 14 kilogramów. Jak wychodziłam ze szpitala miałam jeszcze nadwyżkę 4 kg.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-11-2015, 22:04
jancia333 jancia333 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
jancia333.polki.pl

Zdjęcia: 4

Ja w ciąży przytyłam około 15 kilo. Najwięcej oczywiście pod koniec. Trochę się wtedy stresowałam już porodem i więcej jadłam przez to. Jednak po porodzie sporą część straciłam. Teraz jeszcze 2-3kilo zostało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-03-2016, 13:11
czekladka24 czekladka24 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czekladka24.polki.pl

Miasto: Janów Lubelski
Zdjęcia: 54

w pierwszej ciąży jakieś 19 kg a w drugiej 16 kg. Ale w miarę szybko wracam do wagi w sumie już wróciłam, gorzej z płaskim brzuszkiem jednak dwie ciąże swoje robią
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-2016, 10:45
anetkaolew anetkaolew jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
anetkaolew.polki.pl

Oj ja sporo, bo prawie 20kg. Ciężko mi było to zrzucić po porodzie. Ale mąż, w takiej euforii był i jest po narodzinach dzidzi, że chce mi podarować w prezencie zabieg liposukcji. Zastanawiam się nad ofertą szpitala dr Olender, a dokładnie to ten zabieg liposukcji Czy ktoś zdecydował się na taki zabieg? Jak długo czekaliście po porodzie by zrobić sobie liposukcję?

Pozdrawiam Anetka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-03-2016, 10:19
nastazja135 nastazja135 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nastazja135.polki.pl

Wszystko jeszcze przede mną, ale lubię jeść i zakładam, że w ciąży bedę lubiła jeszcze bardziej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-01-2019, 09:41
monikajoe monikajoe jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
monikajoe.polki.pl

Przytyłam około 20 kg. Dokąd mogłam to chodziłam na fitnes wieliczka, i zaczęłam ponownie po ciąży. Dużo jest zapytań czy w ogóle ćwiczyć podczas ciąży i szczerze odpowiadam: tak, ćwiczyć. Dużo lepiej się czułam i przede wszystkim wciąż starałam się utrzymać kondycję i poprawić swoją wytrzymałość. Chyba wiecie jak cenna na wytrzymałość jest
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-01-2019, 14:40
Matulka96 Matulka96 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Matulka96.polki.pl

Witam wszystkie mamy,
ja może trochę zmienię temat bo chciałabym zapytać czy któraś z Pań miała problemy z blizną po cesarskim cięciu? Minęły już prawie 2 lata a ja dalej walczę z tą blizną. W ramach wyjaśnienia blizna po prostu jest duża i brzydka. Stosowałam różne specyfiki na blizny ale żaden nie działał. Z czasem stało się to moim kompleksem. Mój kochany mąż zaproponował mi, że zapłaci za operacje na tą bliznę. Znalazłam ofertę w KCM Clinic https://www.kcmclinic.pl/pl/dla-pacj...roclaw,625.htm Jestem prawie zdecydowana jednak wcześniej wole porozmawiać z kimś na ten temat. Co o tym sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2019, 07:41
karolina35 karolina35 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina35.polki.pl

Hej
Niedawno dowiedziałam się, że zostanę mamą i zaczęłam czytać informacje o tym, co wolno, a czego nie należy jeść w trakcie ciąży. Czy możecie podpowiedzieć mi, jak powinnam się odżywiać w tym okresie i jakie są dieta kobiet w ciąży mity? Z góry dziękuję!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 13:29
pukla123 pukla123 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pukla123.polki.pl

Zarówno nadwaga jak i niedowaga w ciąży mogą mieć szkodliwe skutki. Warto się racjonalnie odżywiać. Powiedzenie ze w ciąży trzeba jeść za dwóch już jest dawno nieaktualne! Trzeba jeść zdrowo i w rozsądnych ilościach. Unikać słodkich i niezdrowych przekąsek, które są bardzo kaloryczne i nie mają żadnych wartości odżywczych. Do poczytania więcej w kwestii wagi tutaj: https://www.zdrowyportal.org/10636/w...zytyc-w-ciazy/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania