Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bo mi maja kazała brać tylko kwas foliowy i jodid- od miesiąca bo mówiła że wyniki mam dobre
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      a ja mam wyniki takie sobie w krwi podwyzszone lekuocyty w moczu tez cos.Tylko cukier mam dobry.
      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

      Skomentuj


        Ja teraz też mam leukocyty powyżej o 1,1 i jeszczekilka innych ale jedne mam mniej inne więcej i bardzo nieznaczne liczby np.o 0,2 więc pewnie teraz też zaczne jakieś witaminki łykać
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Witam wszystkie mamusie. Mam termin na 26 kwietnia to moje pierwsze maleństwo. Do kwietnia jeszcze tyle czasu... .Pocieszam się faktem, że będzie już ładna pogoda!
          Last edited by nitka236; 13-03-2009, 19:59.
          Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
          Waga 4180 i 58cm


          Skomentuj


            Witamy !!!
            Masz tacje pogoda będzie bardzo ładna opowiadaj chcecie wiedzieć co bęzie ?
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              Byłam na USG 2 tyg temu i było idealnie widać, że to będzie chłopczyk. Myślałam, że będzie Zosia ale co tam i tak jestem szczęśliwa byle by było zdrowe. Mam 27 lat i tyle czasu czekałam na to maleństwo
              Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
              Waga 4180 i 58cm


              Skomentuj


                wiem ,wiem ja mam 24lata ale steralismy sie od 2 lat i też ciągle w stresie jestem czy wszystko ok, a czyjesz już ruchy dzidzki ??
                Mój synek 24/8 kwiecień

                Skomentuj

                •    
                     

                  Nie czuje jeszcze ruchów maleństwa i zaczynam sie już pomalutku denerwować
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Ja tak jak ty mam termin na 24/26 kwietnia i właśnie dla tego pytam bo jesteśmy prawie w tym samym dniu więc sie nie martw ja dopiero czuje cos tam co wydaje mi sie że to jest raczej na 99% to od 2 dni ale od 2 tygodni to już sie denerwowałam że coś nie tak ale czytałam bo to też będzie moja pierwsza dzidzia że kobiety które jeszczee dzieci nie mają to czują ruchy dopiero 20 -22 tydzień ciąży. Zależne jest jeszcze od tego czy jesteś szczupła czy umiesz sie wsłuchać w swoje ciało i jak ułożone jest łożysko
                    Mój synek 24/8 kwiecień

                    Skomentuj


                      Tak też czytałam, ,że kobiety które rodzą pierwszy raz później czują ruchy. Jestem szczupła ale mój brzuszek jest taki duży jakbym miała mieć bliżniaków. Przedwczoraj podczas kąpieli zobaczyłam jak moje maleństwo się przeręca brzuch mi się zdeformował fajnie to wyglądało ale przynajmniej wiem, ze jest tam i już zaczyna kombinować.... A dużo przytyłaś?
                      Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                      Waga 4180 i 58cm


                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez ania_usa Pokaż wiadomość
                        Czesc dziewczyny, mam na imię Ania, mam 26 lat (w styczniu juz 27), od sierpnia tego roku mieszkam na stale w USA, jestem teraz w 8. tyg. ciazy, termin porodu mam na 25.06.09....

                        U mnie poczatki ciazy okropne, mdlosci i mdlosci, ale teraz powoli to ustepuje.......

                        Pozdrawiam Ania
                        Czesc Aniu!
                        Widze ze mamy wiele e soba wspolnego, a mianowicie ja tez mam 26 kat i w styczniu koncze 27, termin porodu mam na ten sam dzien a w dodatku jak ty mieszkam za granica tyle tylko ze w Hiszpani no i oczywiscie mam juz jednego dzidziusia co ma 2 latka.

                        Pozdrawiam

                        Skomentuj


                          nitka przytyłam 3 kilogramy i dziś ide do lekarza z wynikami zobacze czy będzie chłopiec czy dziewczynka jak na razie mówiła mi że w 70 % chłopiec ale sie zobaczy
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Ja również przytyłam 3 kg czyli w normie
                            Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                            Waga 4180 i 58cm


                            Skomentuj


                              hmm

                              ja juz jestem w 34 tyg. i ost. na usg wyszlo ze mam malo wod plodowych Afi-6, wiem ze to malo ale podobno wystarczy skoro to juz koncowka, w czwartek znowu usg bo musi to byc pod kontrola, cos wiecie na ten temat? cala ciaza szla jak z platka, tylko teraz te wody...

                              Skomentuj


                                witam!!
                                Mam na imie Ewa, mam 23 lata i termin na 4.06.2009. Mieszkam od 3 lat w Irlandii. Tez cierpie z powodu mdlosci ale wiem ze niedlugo mina jestem juz mama 2,5 latka Adasia.
                                pozdrawiam wszystkie czerwcowe mamy!!
                                Adas ma 2,5 roczku a w czerwcu bedzie mial rodzenstwo


                                www.bobasy.pl/adamkiesz

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X