Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Świetnie pozował do zdjęć i na jednym wygląda super ,jak ssie kciuk.Mam nadzieję ,że los Tobie nie zrobi psikusa,tak jak mnie,co do płci dzidziusia...Ale najważniejsze,żeby było zdrowe.
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Dokładnie tak jak mówisz madzik ważne aby dzidzka była cała i zdrowa a reszta będzie super
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        Uciekam bo ide do mamci na obiade papa dziewczyny i wszystkiego dobrego!
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          graza oczywiscie ze byłam rowniez stwierdził zapalenie. Zobaczymy co mi powie 26. Jesli znow wyjdzie cos nie tak odwiedze jeszcze innego lekarza. a tak pozatym jka u was z apetytem mamuski???
          Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

          Skomentuj


            a ja też dzisiaj miałam usg połówkowe i wszystko jest w porządku , dzidzia rośnie , u mnie dziewuszka , bardzo sie ciesze, lekarz powiedział że oby tak dalej!!!!
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Fajnie macie dziewczyny po tym usg juz takie spokojne jesteście ciesze sie bardzo ze wszystko u was ok. Co do apetytu to u mnie dopisuje
              Mój synek 24/8 kwiecień

              Skomentuj


                Wiecie co dziewczyny ja jestem praktycznie już w 18tc i jak na razie mój lekarz nic mi nie wspominał jeszcze o usg połówkowym kiedy? gdzie? jak? dziwne.... czy mój lekarz jest jakiś dziwny, czy to moja wina? Bo ja już nie wiem. Czy to badanie jest w zakresie lekarza prowadzącego ciąże czy tez może dla "nas samych"
                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  PINKA512 każdy lekarz prowadzący musi zrobić Ci usg połówkowe ja będe je miała robione 26.11 i to bedzie mój 23 tydzień także masz jeszcze czas z pierwszą dzidzią miałam je robione w 24 także się o nic nie martw napewno zrobi Tobie to usgpozdrawiam a co do apetytu to ja też nie mam z niom problemu




                  Skomentuj


                    dzieki paulichen23 z tego co wiem to ja na przyszłej wizycie lekarz mowił ze bedziemy sluchac tetna malenstwa. To moje pierwsze dziecko,a jedno juz poroniłam jestem bardzo młoda mama i czasami obawiam sie ze " moge o czyms zapomniec" (chodzi mi o badania) dlatego zdziwiłam sie i zapytałam.
                    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                    Skomentuj


                      Napisane przez nataliapt Pokaż wiadomość
                      poczatki a w zasadzie pierwszy miesiac byly tragiczne jak mam byc szczera. Mdlosci mddlosci i jeszcze raz mdlosci.NA szczescie wszytsko ustalo i teraz czekam na widoczny brzuszek ,strasznie sie ciesze ze jestem w ciazy i ze termin mam na 5 czerwca ,jakos wydaje mi sie ze w lecie bedzie mi latwiej .bardziej sobie wyobrazam spacery itd.jestem bardzo szczesliwa i mam nadzieje ze ty rowniez pozdrawiamy Was!

                      A ja mam 31 lat i w końcu mi się udało! Ciągle jeszcze nie mogę uwierzyć. Mdłości swoją drogą, dla mnie najgorsze są nocne wędrówki do toalety i niepohamowany apetyt Termin mam na 6 czerwca.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        PINKA512 Pytaj od tego tu jesteśmy i trzymam kciuki za Was dbaj o siebie a jak tam samopoczucie?




                        Skomentuj


                          Pinka mi oekarz powiedział że usg połówkowe robi sie między 20 a 23 tygodniem ciąży i już za 2 tygodnie będe je robiła
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            dziekuje wam bardzo. samopoczucie juz lepsze pytałam o apetyt bo u mnie od poczatku ciazy był maly teraz jakos wiecej jem. Dbam o siebie wiadomo witaminki codziennie lykam. tak bardzo sie ciesze z tego malenstwa...
                            Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                            Skomentuj


                              Pinka a jakie witaminki łykasz i czy zalecił ci je lekarz ?
                              Mój synek 24/8 kwiecień

                              Skomentuj


                                ja łykam prevital oczywiscie ze zalecił je lekarz. Najpierw kazał mi brac elevit ale bardzo zle sie po nich czułam, a po tych czuje sie o wiele lepiej
                                Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X