Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zarabianie w domu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: zarabianie w domu

    Kartki okolicznościowe to i ja tworzę. Ja metodą scrapbookingu. Można też założyć blog osobisty i wraz z dziećmi testować. Mi w ten sposób wiele ciekawych gadżetów dla synka wpadło w ręce. Polecam.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: zarabianie w domu

      Również nie uważam aby klikanie w reklamy było jakimś dochodowym zajęciem, czasami mam wrażenie, że niektórzy tylko żerują na niewiedzy i naiwności ludzi. Trzeba na wszystko uważać jak nie wiem co, takie mamy czasy.

      Skomentuj


        #18
        Odp: zarabianie w domu

        A mówiąc o książce miałam na myśli coś takiego. Podobne są też do kupienia w internecie i kosztują od 30 zł w górę, a to tak naprawdę karton zwyczajny.
        Attached Files

        Skomentuj


          #19
          Odp: zarabianie w domu

          Ja piszę teksty na zlecenie. Prosta, szybka i co najważniejsze uczciwa metoda na dorobienie sobie troszkę kasy. Pisze tzw. teksty preclowe, bo zaczęłam nie dawno. Mam jednak zamiar mierzyć wyżej. Spodobała mi się taka praca, bo jak mam czas to siadam i piszę, sprawia mi to przyjemność. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proponuję przeczytać artykuł, z którego można dowiedzieć się więcej - http://pracadlamam.com.pl/praca-dla-...-copywriterow/

          Skomentuj


            #20
            Odp: zarabianie w domu

            Napisane przez stankowska3 Pokaż wiadomość
            Ja piszę teksty na zlecenie. Prosta, szybka i co najważniejsze uczciwa metoda na dorobienie sobie troszkę kasy. Pisze tzw. teksty preclowe, bo zaczęłam nie dawno. Mam jednak zamiar mierzyć wyżej. Spodobała mi się taka praca, bo jak mam czas to siadam i piszę, sprawia mi to przyjemność. Jeśli ktoś byłby zainteresowany to proponuję przeczytać artykuł, z którego można dowiedzieć się więcej - http://pracadlamam.com.pl/praca-dla-...-copywriterow/
            Weszłam na Giełdę Tekstów. Wydaje mi się to fajną rzeczą i zastanawiam się poważnie czy nie spróbować.
            stankowska3, powiedz mi czy jak chcę się tam zarejestrować i dodać jakieś własne teksty, to coś płacę? czy jest to z mojej strony bezpłatne?

            Skomentuj


              #21
              Odp: zarabianie w domu

              A czy któraś z Was myślała o tym, aby obstawiać zakłady bukmacherskie? Można to robić przez internet więc bez wychodzenia z domu. Nie potrzeba do tego też żadnych specjalistycznych umiejętności Moim zdaniem warto spróbować, ja też dorabiam do domowego budżetu właśnie w ten sposób

              Skomentuj


                #22
                Odp: zarabianie w domu

                A ja znalazłam prace w domu idealną dla mnie, mam córkę, która ma ponad dwa lata, i tak jestem z nią w domu, więc pomyślałam dlaczego by nie opiekować się kimś jeszcze, i tak mam chłopca który jest o pół roku starszy od córki, i razem spędzamy czas, trochę dorobie, bo to nie jest codziennie, ale zawsze coś. Młoda się pobawi z kimś , ma kontakt z dziećmi i wszystkim to pasuje polecam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: zarabianie w domu

                  No niestety telepraca nie jest jeszcze zbyt popularna, ale chyba wszystko idzie w dobrym kierunku. Blog to dobry pomysł.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: zarabianie w domu

                    Na blogu można zarobić. Nie jest to jakaś świetna kasa, ale zawsze jakaś dodatkowa. Zapraszam na przykład do zobaczenia mojego bloga http://janod.bloog.pl

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: zarabianie w domu

                      Zakłady bukmacherskie w dużej mierze niestety zależą od szczęścia, a to nie jest pewny zarobek.
                      szklane żyrandole

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: zarabianie w domu

                        a co powiecie o programach, które pozwalają zdobywać punkty, a potem wymieniać je na nagrody? jakby was to interesowało, to obejrzyjcie tę stronkę https://app.connectionsky.com/regist...partner=sxr4uW tam dostaje się punkty np. za wypełnianie ankiet. jeszcze jest taki plus że jak robicie zakupy to ten program zwraca część wydatków... pieniądze każdemu by się przydały a tu można oszczędzić i zarobić. weszłybyście w to?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: zarabianie w domu

                          W Internecie istnieje masa sposobów by zarobić. Warto zainteresować się tworzeniem przystępnej przydatnej treści oraz tworzeniem swoich produktów do sprzedaży.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: zarabianie w domu

                            Kochane probowałam bardzo wielu sposobów zarabiania Nie polecam bawić się w klikanie w reklamy. No chyba,że macie bardzo dużo wolnego czasu. Nie da sie w taki sposob zarobić żadnych sensownych pieniędzy ( kilkanaście złotych miesięcznie przy spędzonym sporym czasie.....).

                            Możecie spróbować za to swych sił w roli konsultantki kosmetycznej. Zerknijcie sobie: https://ladies-club.pl/ - na stronie mozna zapisac się do klubu Oriflame. Można tam kupować kosmetyki dla siebie samej taniej. Jak również i sprzedawać innym.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: zarabianie w domu

                              Wydaje mi się, że chyba lepiej jest zacząć myśleć o swoim własnym biznesie. Na takich stronkach to specjalnie dużej kasy nie wyciągniesz... o ile w ogóle :P

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X