Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Program Rossnę - korzystacie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Program Rossnę - korzystacie?

    Znacie program Rossnę oferowany dla maluszków przez popularną sieć drogerii? Korzystacie z jego rabatów?

    Mi udało się już uzyskać 5% rabat, a parę dni temu odebrałam prezent za przejście na wyższy poziom - czapeczkę Endo
  •    
       

    #2
    Odp: Program Rossnę - korzystacie?

    Korzystałam ale mnie zblokowali bo nie robiłam zakupów ponad miesiąc, nie powinno być tak.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Program Rossnę - korzystacie?

      Ja jutro przechodzę na wyższy poziom, może też dostanę jakiś prezent...

      Skomentuj


        #4
        Odp: Program Rossnę - korzystacie?

        Napisane przez andziaa23 Pokaż wiadomość
        Korzystałam ale mnie zblokowali bo nie robiłam zakupów ponad miesiąc, nie powinno być tak.
        Dziwne... Ja także czasem nie robię zakupów ponad miesiąc, ale zdarza się też że w ciągu tygodnia jestem tam codziennie.
        W regulaminie jest napisane, że zakupy można robić prze 3 m-ce. I to w ciągu tych 3 miesięcy musisz zrobić zakupy chyba 6 razy(tak mi się wydaje)...

        Skomentuj


          #5
          Odp: Program Rossnę - korzystacie?

          mi powiedzieli ze nei dostane tej karty bo moje dzieci maja skonczone 3 latka

          Skomentuj


            #6
            Odp: Program Rossnę - korzystacie?

            My też korzystamy. W zeszłym tygodniu dostałyśmy 2 prezenty- paczuszkę na przejście na 6%- grę super memo Endo, a 2 dni później przyszedł mail, że z okazji urodzin w dowolnej drogerii możemy odebrać piłkę za 1 gr. (standardowa cena 14,49zł.) Według mnie same plusy, tym bardziej, że rabat na kartę obniża cenę nawet produktów z ogólnych promocji
            Last edited by efcia606; 15-03-2013, 13:41. Powód: literówka

            Skomentuj


              #7
              Odp: Program Rossnę - korzystacie?

              Ewelinek ! ja wpisałam trochę zafałszowane dane bo rejestrowałam się 4 mies przed narodzinami dzidzi i jakoś przeszło.

              Też jestem bardzo zadowolona z tej karty, ostatnio dostałam 10% rabatu za udział w sondzie. I najważniejsze, że rabat łaczy się z promocjami. Można wykukać jakąś promocję i kupić jeszcze taniej z kartą!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                ja równiez korzystam, obecnie mam 5% ale zadnego prezentu jeszcze nie dostałam
                W sumie te 6 wizyt to nie jest tak dużo, zawsze można kupic tylko jedna najtansza rzecz dla dziecka i wizyta zaliczona
                ostatnio tez dostałam 10%rabatu za wypełnienie ankiety i razem na zakupy mialam 14%

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                  ja korzystam i jestem bardzo zadowolona,zawsze da się trochę zaoszczędzić na zakupach,a czasami można tez dostać jakiś promocyjny gadżet,to miłe.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                    Czasami mają fajne promocje, warto wyrobić sobie u nich kartę,wysokiego progu rabatowego nie mam Ale czasami mają ciekawe oferty dla posiadaczy kart

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                      Kartę mam od niedawna i na razie jestem na pierwszym poziomie,więc mam tylko 3% zniżki,ale to też zawsze coś

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                        Polecam, zwłaszcza jeśli ktoś tam i tak robi zakupy dla dziecka. i jest systematyczny.
                        My mamy nawet dwie karty, po jednej każdy rodzic ale wcześniej nie pilnowaliśmy zakupów i zapominaliśmy o karcie itp, więc nam sie ani rabat ani nagrody nie uzbierały. Poza tym czasem nagrodą jest.... darmowy magazyn, a na wybieranie takiego "prezentu," szkoda czasu.
                        Duży plus program to udział w ich Rossne konkursach, bo czasem są fajne nagrody. Nawet mi się udało raz wygrać zestaw kosmetyków dla dziecka i jestem nimi zachwycona.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                          Warto zaglądać na promocje w zakładce Rossne w okresie letnim była promocja na krem z filtrami za niespełna 4zł dla użytkowników karty, więc nie tylko rabat się opłaca

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                            Ja korzystam z karty, bardzo fajna sprawa, mam już 7% zniżki. fajne jest to że rabat naliczany jest także od już przecenionych produktów.

                            Niestety ja przegapiłam tą ofertę z kremem o której pisze Anis81

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Program Rossnę - korzystacie?

                              Ja tez korzystam, i często maja bardzo fajne promocje na swoją kartę

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X