Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska na weekend - propozycje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Polska na weekend - propozycje?

    Ja planuje wypad z duża grupą znajomych i z tego względu chcemy wynajać autokar, którym wspólnie pojedziemy w podróż po Polsce. Mój maż ma prawo jazdy na autobus więc nie będzie problemu z kierowcą. Szukamy najlepszej oferty wynajmu autokarów. Jak na razie rozważamy ofertę firmy,. Może znacie ta firmę? Co w ogóle sądzicie o takim wypadzie autokarem?
    Last edited by disne; 10-06-2020, 01:24. Powód: nie opłacona reklama

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Polska na weekend - propozycje?

      Mam to samo zdanie co poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...
      Co trudów, co kłopotów miłość z sobą ciągnie…

      Skomentuj


        Odp: Polska na weekend - propozycje?

        Mazury, Bieszczady (i inne góry) albo morze (ja osobiście uwielbiam Gdańsk i Sopot). Ja za kilka dni wybieram się w podróż rowerową wzdłuż granicy polsko niemieckiej (od południa na północ) - to też fajny plan na weekend lub kilka dni

        Skomentuj


          Odp: Polska na weekend - propozycje?

          Napisane przez taiwona Pokaż wiadomość
          Gdzie warto wyskoczyć na kilka dni i co zobaczyć? Czyli Polska na weekend Jakieś propozycje?
          Ja zawsze będę polecać Krynice Zdrój. Przepięknie tam jest. Kocham tam wracać o każdej porze roku.

          Skomentuj


            Odp: Polska na weekend - propozycje?

            Tylko Jurata.

            Skomentuj


              Odp: Polska na weekend - propozycje?

              Jak wyjazd w góry, to wiadomo - podstawą jest zdobycie doświadczenia oraz wiedzy. Dlatego też warto zastanowić się nad sprzętem. duzy-plecak-wyprawowy-w-gory-dla-niej-i-dla-niego o dobrze dobranych sprzęcie i o tym jak go odpowiednio skompletować.
              Last edited by disne; 10-06-2020, 01:25. Powód: nie opłacona reklama

              Skomentuj


                Odp: Polska na weekend - propozycje?

                Koleżanka w tym roku była na wakacjach z rodziną w ośrodku wczasowym w miejscowości Łazy. Spodobało im się to miejsce, więc przyszłe wakacje też planują tam spędzić. Namawiają nas na to, żebyśmy jechali z nimi, jednak ja jeszcze nie wiem kiedy dostanę wolne w pracy, a przyznam, że chciałabym też tam pojechać bo widziałam na zdjęciach, że hotel ładnie wygląda i na miejscu jest dużo atrakcji, także dzieci miałyby gdzie się bawić oraz grać w piłkę. Na szczęście do wakacji jest jeszcze dużo czasu, więc nie muszę już teraz podejmować decyzji.
                Last edited by disne; 10-06-2020, 01:26. Powód: nie opłacona reklama

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Polska na weekend - propozycje?

                  Zakopane i nie mam tu na myśli zabierania dzieci w wysokie góry, ale jakakolwiek aktywność razem z rodzicami jest wspaniałą opcją na zawężenie więzi

                  Skomentuj


                    Odp: Polska na weekend - propozycje?

                    Osobiście to zakochałam się w Bieszczadach! <3 Nigdy nie byłam w górach zimą, więc na pewno kiedyś muszę się wybrać. Tatry mnie tak nie ciągną jak bieszczadzka głusza Chociaż wypoczynek zimowy w wysokich górach pewnie robi piorunujące wrażenie. Przy okazji można byłoby nauczyć się jazdy na nartach. Jednak sprzęt raczej bym wypożyczyła, bo jak się jeździ raz na jakiś czas to bez sensu wyrzucać grube pieniądze w kupno,a potem nie wiadomo gdzie to składować. Jeśli myślicie podobnie jak ja, to polecam Wam portal branży wynajmu Turystyka, rozrywka, nieruchomości i nie tylko, a wszystko w zasięgu jednego portalu!
                    Last edited by disne; 10-06-2020, 01:26. Powód: nie opłacona reklama

                    Skomentuj


                      Odp: Polska na weekend - propozycje?

                      Blisko granicy są termy i aquaparki Słowackie Baseny Termalne są dobre dla zdrowia (docenią rodzice), zjeżdżalnie wodne i inne atrakcje będą ciekawe dla dzieci. Polecamy szczególnie termy i aquapark Tatralandia Słowacji
                      Last edited by disne; 10-06-2020, 01:27. Powód: nie opłacona reklama

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X