Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jakie buty na wiosnę?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Jakie buty na wiosnę?

    Ja sportowe buty na nogach noszę jedynie wtedy kiedy uprawiam sport. Na co dzień wolę buty wygodne ale niekoniecznie w sportowym stylu. Preferuję jakieś fajne sandałki czy w zimniejsze dni czółenka na niskim obcasie. Wybieram buty ze skóry , lepszych firm bo te lepiej leżą na nodze oraz są wygodniejsze.
    Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:10. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Jakie buty na wiosnę?



      One są od Merg. Kolor nie rzuca się w oczy, są estetyczne, mają ciekawy wzór i moim zdaniem takie właśnie powinno się kupować buty. Ogólnie od dawna widoczna jest moda na takie obuwie - uzasadniona ;-)

      Skomentuj


        #93
        Odp: Jakie buty na wiosnę?

        Ja też poluję na wyprzedaże zawsze Ostatnio chodzą mi po głowie sportowe adidaski New Balance, może widziałyście gdzieś jakieś promocje? Ciekawa też jestem czy faktycznie dobrze się sprawdzają?

        Skomentuj


          #94
          Odp: Jakie buty na wiosnę?



          Jeszcze jedne, świetne buty od Merg. One również kosztowały poniżej 100 zł.
          Te bardziej na sportowo, pod wybrane okazje.

          Skomentuj


            #95
            Odp: Jakie buty na wiosnę?

            Czy to są buty zamszowe? tak wyglądają na zdjęciu. Wizualnie super ale ja już od zamszów dawno odeszłam bo dużo szybciej się niszczą i nie da się ich tak ładnie doczyścić

            Skomentuj


              #96
              Odp: Jakie buty na wiosnę?

              ładne te różowe zamsze ja kocham wręcz wszelkiego rodzaju botki - cały rok bym mogła w nich chodzić

              a dziewczyny, gdzie kupujecie butki dla dzieci? macie jakieś fajne sklepy online? ja czasami kupowałam w Krasnalu, w zasadzie od teściowej się zaczęło, bo ona wyhaczyła ten sklep. fajny jest i duży wybór, ale ciekawi mnie, gdzie Wy najczęsciej kupujecie

              Skomentuj


                #97
                Odp: Jakie buty na wiosnę?

                Ja dzieciom kupuję już tam gdzie sobie, czyli na e-sporting.pl, syn to już zupełnie wyrósł z dziecięcego obuwia.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Jakie buty na wiosnę?

                  Ja jakoś nie patrzę na modę, co teraz jest trendy. Raz, że nie stać mnie na kupowanie co sezon nowego obuwia, a dwa, że wolę,, żeby buty były wygodne a nie - cisnęły a wyglądały.
                  mama-mia - dzieciom kupuję buty na xxx . Stawiam na takie markowe, bo uważam, że młoda/mała stópka powinna mieć dobre buty, żeby potem nie było płaskostopia czy innych dysfunkcji. Lepiej zapobiegać niż leczyć. Oprócz Nike czy Adidasów są też buty z Befado czy Ecco, więc jest w czym wybierać.
                  Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:11. Powód: link - reklama
                  Twoje życie wygląda tak, jak Twoje decyzje i wybory!

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Jakie buty na wiosnę?

                    Szczerze? Nie podążam za modą. Wiadomo, że buty damskie muszą być ładne i wpisywać się w obecne trendy, ale jeśli nie będą wygodne i nie będą pasowały mi do stylu i koloru ubrań, to ich nie kupię. Dlatego gdy weszłam na Azaway to się bardzo ucieszyłam, bo trafiłam na czółenka, które idealnie pasują mi do dżinsów i też do ołówkowej spódnicy, którą muszę mieć w pracy.

                    Skomentuj


                      Odp: Jakie buty na wiosnę?

                      Ja ostatnio zaczęłam bardzo dużo ćwiczyć , zapisałam się na zajęcia do trenera personalnego i właśnie wybieram się*po jakieś buty do biegania

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jakie buty na wiosnę?

                        Od zawsze kocham conversy i czy są modne czy nie - jest mi to obojętne

                        Skomentuj


                          Odp: Jakie buty na wiosnę?

                          Ja niedawno zamawiałam nowe adidasy i jestem bardzo z nich zadowolona, w sezonie wiosennym wydaje mi się, że pasują idealnie. Natomiast na lato planuję dokupić jeszcze przewiewne trampki, które także wypatrzyłam na tej stronie. Jednak oryginalne buty to nie to samo co bazarowe, są bardzo trwałe i wytrzymałe. Moja noga się w nich nie poci a przede wszystkim nie obgryzają pięt co nie raz mi się już przytrafiło.
                          Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:06. Powód: link

                          Skomentuj


                            Odp: Jakie buty na wiosnę?

                            zależy jaki masz styl życia :P jak dużo chodzić to coś jak ekspandery Ci się nadadzą, są też dobre na rower miejski. Baleriny też się na co dzień sprawdzają. Zresztą polecę Ci sklep multu.pl tam jest spory wybór butów i ceny mają fajne.

                            Skomentuj


                              Odp: Jakie buty na wiosnę?

                              Ja na lato już jakiś czas temu kupowałam sobie świetne espadryle Teraz po kilku tygodniach użytkowania mogę z przekonaniem stwierdzić, że świetnie się je nosi, a jakoś wykonania jest naprawdę bardzo fajna. Teraz kusi mnie żeby kupić sobie kolejne buty... jeśli nie teraz to na pewno na jesień wrócę do tego sklepu i się zaopatrzę w jakieś fajne obuwie
                              Last edited by gagatka; 14-07-2020, 11:07. Powód: link

                              Skomentuj


                                Odp: Jakie buty na wiosnę?

                                Na wiosnę najlepsze są cichobiegi. Ja noszę sportowe buty.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X