Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

    Dziewczyny, co na blizny potrądzikowe? I na przebarwienia... Mam to wszędzie - z kompleksu trądziku, w kompleks blizn i przebarwień. Próbowałam chyba wszystkich preparatów na rynku. Może coś podpowiecie?
  •    
       

    #2
    Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

    O tak, najlepiej połączyć zabieg takim laserem z osoczem bogatopłytkowym. Efekty rewelacyjne. Jestem pewna, że pozbędziesz się blizn i przebarwień. Ten laser to rewelacyjna sprawa.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

      Złuszczanie. Kwasy AHA? Spróbuj porozmawiać z kosmetyczką, może Ci coś poleci.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

        no jesli masz takie głębokie to kwasy najlepsze albo kosmetyczka

        Skomentuj


          #5
          Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

          Jeśli to głębokie blizny, to może warto zdecydować się na zabieg. Na pewno w Medical Spa w Zielonkach są dobre zabiegi laserowego usuwania blizn i znamion.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

            Jeśli chodzi o blizny to ciężko jest pozbyć się ich dostępnymi kremami. Myślę, że wizyta u kosmetyczki w renomowanym gabinecie będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zdecydowałabyś się na taki zabieg, to świetnym ułatwieniem jest aplikacja mobilna https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna . Znalazłam ją przez przypadek przeglądając artykuły na stronie http://www.miastokobiet.pl/firmy-z-b...jaja-internet/ . Znajdują się tam renomowane salony i gabinety z całej polski, a wstawiane tam komentarze umieszczane są przez osoby które faktycznie były na wizycie w danym salonie. Bez problemu można znaleźć ją na Google Play oraz iTunes.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

              ja uważam, że taką kwestię trzeba skonsultować z lekarzem bo nie każde blizny można usunąć.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                Może i nie wszystkie blizny nadają się do usunięcia ale warto szukać i wybierać kosmetyki które chociaż sprawią,że blizny potrądzikowe przestaną być widoczne,zaczerwienione i nie estetyczne.Warto poczytać trochę o kosmetykach magnezowych,maseczkach które są zalecane właśnie do cery z problemami,z trądzikiem i bliznami po nim https://magvita.pl/ Może być ona nakładana punktowo albo na całą twarz,jest bezpieczna,nie uczula.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                  Na takie przebarwienia pomaga Bio Oil, ale trzeba długo go stosować.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                    ja ostatnio kupuję głównie naturalne kosemtyki, teraz szaleję za pudrem z annabelle minerals, ma niedługi skłąd bo kok 4 składniki a robi super robotę, kryje ale nie zatyka porów, tlenek cynku dodatkowo troszkę przygasza trądzik.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                      Napisane przez abednarz Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny, co na blizny potrądzikowe? I na przebarwienia... Mam to wszędzie - z kompleksu trądziku, w kompleks blizn i przebarwień. Próbowałam chyba wszystkich preparatów na rynku. Może coś podpowiecie?
                      Kremy niestety raczej nie pomogą na blizny i przebarwienia po trądziku. Najlepszym wyjściem jest poddanie się zabiegowi medycyny estetycznej. W takim przypadku na pewno pomoże zabieg Dermapen http://new-life.com.pl/zabiegi/medyc...czna/dermapen/ .

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                        gdybym ja się borykała z problemami trądzikowymi oraz pozostałościami po nim, to na pewno poszłabym się skonsultować z dermatologiem.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                          Dziewczyny, ja miałam ogromne blizny po trądziku i probowalam juz wszystkiego. Dopiero seria zabiegow mezoterapii mikroiglowej a konkretnie dermapen doprowadziła moja buzie do gladkosci. Polecam gabinet New Life w Krakowie

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                            pewnych blizn nie da się pozbyć, wszystko zależy od ich rodzaju i stopnia zaawansowania dlatego trzeba je skonsultować z lekarzem.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Blizny potrądzikowe - twarz, dekolt, plecy

                              Zajrzyj na stronę: http://wszystkoobliznach.pl/. Jest tam wszystko o bliznach i sposobach na zmniejszenie ich widoczności. Sama zamierzam skorzystać z tej wiedzy i zstosować żel na bazie silikonu medycznego. Mam nadzieję, że okaże się tak skuteczny jak piszą.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X