Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Do dekoracji ścian

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Do dekoracji ścian

    A mnie się wydawało, że wszystkie fototapety zamawia się na wymiar. Przynajmniej tak właśnie było, jak kupowałam do pokoju dziecięcego obrazek ze sklepu fabrykatapet.com Jedyne na co trzeba było zwracać uwagę, to to jaki jest maksymalny rozmiar wydruku, ale taka informacja znajduje się przy każdym zdjęciu. Zresztą wydaje mi się, że i tak najważniejszy jest materiał, z którego robi się fototapetę. Jak będzie porządny to jego położenie nawet na krzywą ścianę i przycięcie nie będzie problematyczne.

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Do dekoracji ścian

      Sądzę, że warto byłoby pomyśleć o designerskim plakacie. Na Homebooku widziałam kilka świetnych propozycji i sama mam w planach coś zamawiać.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Do dekoracji ścian

        U mnie córka wymyśliła ze chce mieć w pokoju bardzo kolorowe ściany i na każdej coś innego. Na jednej mają być rybki w formie 3d. Tak sobie wymyśliła ale pewnie do momentu jak będzie miała gotowy swój pokój zmieni zdanie

        Skomentuj


          #64
          Odp: Do dekoracji ścian

          Jeszcze niedawno sama malowałam na ścianie pieska, słoneczko itp. w pokoju synka. Po remoncie wybrałam prostsze rozwiązanie: naklejka na ścianę. Wygląda super. I takie naklejki są dostępne nie tylko dla dzieci! Są i dosalonu i do sypialni i do kuchni. Polecam: naklejkomania.

          Skomentuj


            #65
            Odp: Do dekoracji ścian

            O... ja tez kiedys malowałam na ścianie dla dzieciaków Namalowałam kota, jakieś pagórki, myszkę miki z latawcem... Może dziełem sztuki to nie było ale maluchy były zadowolone teraz już nie bawię się w picasso, idę na łatwiznę i kupuję naklejki na ścianę Uważam, że wybór jest na tyle duży że warto im się przyjrzeć. My mamy już kilka naklejek i myślę, ze kupimy kolejne.

            Skomentuj


              #66
              Odp: Do dekoracji ścian

              Od dłuższego czasu zastanawiam się nad wprowadzeniem zmian w aranżacji mojego salonu. Co prawda był remontowany 2 lata temu, ale remont był zrobiony po kosztach i nie był przemyślany. Chciałabym mieć w końcu salon, który by mi się podobał i w którym nie czułabym się obco, a właśnie tak od 2 lat się czuje. Lubię nowoczesne wnętrza, a także minimalizm. Nie przepadam za tzw. wystawkami na meblach i wolę mieć wszystko schowane. Chciałabym, żeby jedynym elementem typowo dekoracyjnym była ściana i planuje zamontować na niej panele ścienne, które widziałam w tym sklepie http://www.decomania.pl/pl/c/Dekoracje-scian/26 . Bardzo dobrze prezentują się na zdjęciach i mam nadzieje, że w moim salonie będą prezentować się równie dobrze lub nawet dużo lepiej.

              Skomentuj


                #67
                Odp: Do dekoracji ścian

                Szukam ciekawego obrazu na ścianę. Nie lubię nowoczesnej sztuki- szukam czegoś tradycyjnego. Na http://desa.pl/ znalazłam kilka terminów, w których odbędą się aukcje dzieł sztuki- może wybiorę się na jeden z nich i coś wybiorę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Do dekoracji ścian

                  Jeśli Twój majster się na tym nie zna to może poszukaj kogoś obeznanego w temacie? Mozaika nie jest tania tak więc szkoda byłoby jakby ją uszkodził... Na stronie jest artykuł o tym jak kładzie się mozaikę na ścianie:
                  https://www.mozaikowe.pl/content/45-...iki-na-scianie
                  Wszystko zależy od rodzaju mozaiki bo jest ich kilka ( ceramiczna, szklana). Nie jest to takie trudna ale tak jak już pisałam dobrze by było jakby kladł ją u CIebie ktoś kto się na tym zna.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Do dekoracji ścian

                    No mysle, ze te fototapety na wymiar to dobry pomysl I na pewno obrazek będzie inny niz w kazdym sklepie

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Do dekoracji ścian

                      Miałam pustą ścianę w salonie i chciałam ją jakoś wypełnić, udekorować. Nie przepadam za tapetami, naklejkami zbytnio tez nie dlatego kupiłam obraz. Wybrałam taki większy, kolorowy. Ładnie się prezentuję i przykuwa uwagę. Obraz kupiłam ze sklepu internetowego - http://decoart24.pl/Obrazy-Na-Sciane Fajny wybór nie tylko obrazów, no i nie drogo.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Do dekoracji ścian

                        Mi podobają sie te fototapety na wymiar
                        Obraz do salonu pasuje. ale nie do pokoju dziecka..

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Do dekoracji ścian

                          Mnie fototapety się podobają, ale tylko w pokojach dziecięcych. Teraz mam zagwozdkę co powiesić w salonie, mam kilka plakatów filmowych klasyków, które dobrze by wyglądały na ścianie. Co sądzicie o tym, żeby powiesić plakaty w salonie? Oczywiście w ładnych ramkach.

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Do dekoracji ścian

                            Planuję zakup jakiejś delikatnej fototapety do sypialni w kolorze beżowym. Jeszcze motywu nie wybrałam, ale jest tego tyyyle, że aż głowa boli Za to we wnęce w łazience planuję odrysować brązową farbą szablon i uzupełnić go złotą farbą Tak,żeby dodać charakteru nowemu mieszkaniu

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Do dekoracji ścian

                              Według mnie najlepsze są obrazy albo ramy ze zdjęciami, możne też o tym pomyśleć i już na etapie malowania ścian coś wymyślić, jakieś pasy chociażby przykładowo.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Do dekoracji ścian

                                w takich sytuacjach, kiedy ktoś chce niedrogo, ale pomysłowo odnowić mieszkanie, to zawsze polecam farby magnat ceramic i tzw. efekty niestandardowe, czyli struktury, które po nałożenie arcyciekawie wyglądają na ścianie :-)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X