Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wieczór panieński

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wieczór panieński

    Dziewczyny, takie pytanie mam trochę inne: Jak byście zorganizowały wieczór panieński? Raczej impra w domu, czy jednak lokal? Ale żeby też nie wydać kupy kasy???
  •    
       

    #2
    W lokalu to pewnie sporo pieniędzy pójdzie, niestety tak to już z tymi cenami jest. Ale taki wieczór w gronie przyjaciółek z pysznościami, które np. każda może przygotować i przynieść, dobre winko i plotki???

    Skomentuj


      #3
      proponuję posiedzieć w domu...wypić i zjeść, a później iść gdzieś do lokalu gdzie można potańczyć
      Życzę dobrej zabawy

      Skomentuj


        #4
        Opcja najpierw dom, potem lokal jest chyba najbardziej ekonomiczna Popieram!

        Skomentuj


          #5
          Dzięki za rady. Odbyło się ostatecznie w domu. Taka babska imprezka. Fajnie było! Ale bez żadnych tam efektów specjalnych...

          A ślub cywilny tylko braliśmy i potem mała imprezka dla najbliższych.

          Skomentuj


            #6


            życzę dużo szczęścia i miłości na nowej drodzę życia

            Skomentuj


              #7
              I ja też!

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                To wspaniale!!!!życzę samych słonecznych dni

                Skomentuj


                  #9
                  Wszystkiego dobrego

                  Skomentuj


                    #10
                    Dziękuję serdecznie za życzenia Bardzo nam miło.

                    Pozdrawiam wszystkie Forumowiczki!!!!!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Ja pozwolę sobie na zmianę zapytania
                      Kobietki czy wiecie co teraz faceci robią na wieczorach kawalerskich? Ostatnio kolega mi opowiadał to totalna załamka jak zwierzęta....

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Wieczór panieński

                        odkopuję bardzo stary wątek, bo mam problem... co kupić przyszłej pannie młodej na wieczór panieński? od razu mówię, że wibrator odpada, bo już inna dziewczyna sobie zarezerwowała ten pomysł :P nie chcę też kupować głupich gadżetów typu drzewko szczęścia z peniskami - bo po prostu chciałąbym jej dać coś, co jej się ewidentnie przyda w jakikolwiek sposób. pomożecie?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Wieczór panieński

                          podobno to swiadkowa organizuje wieczor panienski.. ja nie mialam takiego wieczoru i zaluje..

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Wieczór panieński

                            zorganizuj tak jak czujesz, ważne byś ty się dobrze bawiła, ja na swój poszłam do klubu/ baru z ogródkiem piłyśmy piwo i śmiałyśmy się do rana

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Wieczór panieński

                              Według mnie zarówno wieczór kawalerski, jak i panieński rządzi się swoimi prawami. W końcu to ostatnia noc, kiedy możemy się wyszaleć będąc jeszcze przed ślubem. Oczywiście uważam, że wszystko powinno mieć swój umiar. Warto pomyśleć tu o ilości spożywanego alkoholu, bo to on zwykle jest powodem wszystkich nieprzyjemnych sytuacji. Ja mam sprawdzony sposób, aby nie zakończyć imprezy zbyt wcześnie i czuć się dobrze kolejnego dnia. Kiedy wiem, że będę pić napoje procentowe, to przed spotkaniem, w trakcie i po zakończeniu biorę suplement diety 2KC, który zawiera składniki skutecznie wspierające poprawne działanie organizmu po spożyciu alkoholu. Stosowałam go już co najmniej kilka razy i jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X